Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » nesmrťelné hlášky ...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Wladimir518
Stálý Člen

Karma uživatele Wladimir518 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 17

Hodina němčiny: děti, když jíte ovoce, tak ho jezte bez členů

Old Post 14-12-2004 v 18:49 PM
Wladimir518 je offline   Profil uživatele Wladimir518   Find more posts by Wladimir518   Foto galerie člena Wladimir518     Add Wladimir518 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dicius
Stálý Člen

Karma uživatele Dicius - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 18

hlody co sme vymysleli s kamosom: mastna hlaska (mastna ako od slova mastit nie mast), to je ale magicky realizmus = to je ale vypek, byt zmasteny ako posledna krabicka indulony, spek-a-kacka, byt vypeceny jak take skvarky, spekaren.

a este haluz co mi napadla ked som to spisoval vsetko naraz:
Takze ked ste zmasteny jak posledna krabicka indulony, tak tieto mastne hlasky perfektne dotvaraju vas magicky realizmus...

Old Post 14-12-2004 v 19:23 PM
Dicius je offline   Profil uživatele Dicius   Find more posts by Dicius   Foto galerie člena Dicius   Click here to Send Dicius a Private Message   Add Dicius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bBoOrReE
Stálý Člen

Karma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 19

hmm..pekne vypeky tu pisete.
-ja obcas prenesiem hlasku-"zahulime-uvidime"
...no a potom ma napadaju rozne slova o ktorich nemam ani sajn co vlastne znamenaju,ale pomenuvam nimi vsetkych a vsetko.
(napr. ako slovo:meno,mesto,zviera,vec-MENGUS)

Old Post 14-12-2004 v 19:36 PM
bBoOrReE je offline   Profil uživatele bBoOrReE   Find more posts by bBoOrReE   Foto galerie člena bBoOrReE   Click here to Send bBoOrReE a Private Message   Add bBoOrReE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lulugang
Stálý Člen

Karma uživatele lulugang - 21% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 161  

Příspěvek č. 20

nejlepsi bylo kdyz jsme jednou jeli v tramvajce uplne na sracky a kamos mi vypravel vtip o GALANTNIM JELENOVI..psycho..vubec sem ho neslysel ale galantni jelen to mi uvizlo v hlave

Old Post 14-12-2004 v 19:48 PM
lulugang je offline   Profil uživatele lulugang   Find more posts by lulugang   Foto galerie člena lulugang   Click here to Send lulugang a Private Message   Add lulugang to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paran
Stálý Člen

Karma uživatele Paran - 14% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 51  

Obecné Příspěvek č. 21

hlášká:
nekecej a hul

Old Post 14-12-2004 v 20:41 PM
Paran je offline   Profil uživatele Paran   Find more posts by Paran   Foto galerie člena Paran   Click here to Send Paran a Private Message   Add Paran to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Paran! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
De la Vastierre
Stálý Člen

Karma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 450  

Příspěvek č. 22

při orále?

Old Post 14-12-2004 v 20:42 PM
De la Vastierre je offline   Profil uživatele De la Vastierre   Find more posts by De la Vastierre   Foto galerie člena De la Vastierre   Click here to Send De la Vastierre a Private Message   Add De la Vastierre to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnik
Stálý Člen

Karma uživatele Johnik - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 65  

Pohodička Příspěvek č. 23

Kámoš večer po špeku kouká vode mě z okna na město: To město vypadá dobře, když neni vidět.

Nebo sme seděli u mě, opřený o zeď, vedle nás vypnutá televize ( Sony Trinitron ) a kámoš navrhnul reklamní slogan i s vizí: vypnutá televize, vedle ní ty vypálený a vysmátý lidi a slogan - Bavíme se, i když je vypnutá.

Old Post 15-12-2004 v 08:22 AM
Johnik je offline   Profil uživatele Johnik   Find more posts by Johnik   Foto galerie člena Johnik   Click here to Send Johnik a Private Message   Add Johnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paran
Stálý Člen

Karma uživatele Paran - 14% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 24

to
De la Vastierre:
Jo takhle se to dá chápat taky.
(ja myslel špeka a ne že tady zas najdu hlášku ''každej tomu říká jinak'')

Old Post 15-12-2004 v 08:31 AM
Paran je offline   Profil uživatele Paran   Find more posts by Paran   Foto galerie člena Paran   Click here to Send Paran a Private Message   Add Paran to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Paran! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wolverin
Stálý Člen

Karma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 509  

Příspěvek č. 25

2 pyroman - no neviem ako ty ale ked hovorim-e ja/mi "to je kaša" tak to znamena asi tolko ako "to je brut" hehe.
ale nikdy tym nedefinujeme nieco co je "onicom".........
ak je nieco o nicom tak rovno poviem ze je to na picu ...

Old Post 15-12-2004 v 08:32 AM
wolverin je offline   Profil uživatele wolverin   Find more posts by wolverin   Foto galerie člena wolverin   Click here to Send wolverin a Private Message   Add wolverin to your buddy list     Navštiv homepage uživatele wolverin! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 26

Tak já sem ještě uvedu nějaký hlody z našich půlnočních hodin.
Zde jsou:

učitel: vono je to vlastně všechno spojený s tím zadkem. Když tě kopnu do prdele, vytrysknou ti slzy, když tě píchnu do očí, taxe posereš.

učitelka: Fencl?
týpek: Neni tady.
učitelka: Jak moc tady neni?
týpek: Celej tady neni.

a na závěr překlad při ANJ
já: A sešel jsem ze schodů.
učitelka: No, clattered spíš znamená hlmoz.
já: No dobře. Tak teda hlomozil jsem ze schodů.

PS:
A na tranzistor se kouká jako na ženskou!!!!
Zespoda!!!!

Old Post 15-12-2004 v 08:33 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dela_Negro
Stálý Člen

Karma uživatele Dela_Negro - 33% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 27

kdyz se muzes zhulit dnes neodkladej to na zitra .....

Old Post 15-12-2004 v 09:02 AM
Dela_Negro je offline   Profil uživatele Dela_Negro   Find more posts by Dela_Negro   Foto galerie člena Dela_Negro   Click here to Send Dela_Negro a Private Message   Add Dela_Negro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ogi
Stálý Člen

Karma uživatele ogi - 58% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 52 

Příspěvek č. 28

vyjmenovana slova po D:
Dik-Dilina-debil-Digitalki

Old Post 15-12-2004 v 14:27 PM
ogi je offline   Profil uživatele ogi   Find more posts by ogi   Foto galerie člena ogi   Click here to Send ogi a Private Message   Add ogi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnik
Stálý Člen

Karma uživatele Johnik - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 29

Já nic vod vietnamců na tržnici nekupuju. Vono se ti to pak posere, tak tam deš zpátky a už ho mezi těma číňanama nepoznáš.

Old Post 15-12-2004 v 15:31 PM
Johnik je offline   Profil uživatele Johnik   Find more posts by Johnik   Foto galerie člena Johnik   Click here to Send Johnik a Private Message   Add Johnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
morrissey
Stálý Člen

Karma uživatele morrissey - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 30

Johniku, tak to je kurevski dobrá telka. hahaha

má oblíbená je "ježiš, mě je špatně"

Old Post 15-12-2004 v 15:50 PM
morrissey je offline   Profil uživatele morrissey   Find more posts by morrissey   Foto galerie člena morrissey   Click here to Send morrissey a Private Message   Add morrissey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maestro
Stálý Člen

Karma uživatele Maestro - 38% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 31

"Člověče, ta wdofka mně zválcovala jak prase pytel šrotu"

Everybody wants to be different, but only some of us realy are.

Old Post 15-12-2004 v 15:56 PM
Maestro je offline   Profil uživatele Maestro   Find more posts by Maestro   Foto galerie člena Maestro   Click here to Send Maestro a Private Message   Add Maestro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Palec nahoru Příspěvek č. 32

Hláška mého dědy když mi chtěl chtěl předat jako pokolení své životní moudra:

Chlapče, chlapče ty si myslíš, že život je sranda. (Vážné chvilkové mlčení za mého mírného přikyvování) Ale život je sakramenská prdel. (R.I.P.)

Peace

Old Post 15-12-2004 v 18:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:00 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-11-2016 - Nesmrťelné hlášky ... II. pokračování - 838 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9870130 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív