Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » cirkulační systém SIMPLE BOWL
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
vlček
Stálý Člen

Karma uživatele vlček - 87% PěstitelskáKarma uživatele vlček - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 598 

Příspěvek č. 17

s terasanem nemam zkusenosti zkus si sehnat ten wuxal super o to je toho tady napsanyho daleko vic jo dalsi nesmysl je presazovat z hliny do hydra je to dost velky ryziko lepsi je sazet do rockwoolu prehnojeni se pozna na listech a opravdu se divim jak ti to ph mohlo drzet s keramzitem tak dlouho nenechavals tam treba korenovej stimulator ten prej taky obcas dela problemy jakou barvu meli ty koreny? ty chloupky nemusala byt vubec plisen mohlo to byt jen korenovy vlaseni na plisen je dobry polyversum to by mel byt asi prvni krok pri plisnich aspon korenovejch

Old Post 09-12-2004 v 07:22 AM
vlček je offline   Profil uživatele vlček   Find more posts by vlček   Foto galerie člena vlček   Click here to Send vlček a Private Message   Add vlček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18

to vlcek:jj do toho wuxalu jdu,pouziva to tady hodne lidi,pry to maji v hornbachu,nevedel jsem ze se nesmi presazovat z hliny do hydra.tak ci tak to jeste zkusim s tema co jsou ted v hline,s tim rockwoolem to bude ono,jedna rostlina se tam chytla a koreny uz prorostly zkrs kostku.nechtel jsem to ale mit zaple jen pro jedinou malou kyticku.Ph se zvysovalo porad,proto mam ted ten keramzit ve vode s nizkym ph,pry to muze pomoc,uvidime

Old Post 09-12-2004 v 07:47 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlček
Stálý Člen

Karma uživatele vlček - 87% PěstitelskáKarma uživatele vlček - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 598 

Příspěvek č. 19

s keramzitem je to vzdycky opruz jak svina napr deda mraz to resil vyvarenejma oblazkama misto keramzitu ale nevim gde se daji koupit jediny co sem videl je v aqaristice ale ty kaminky sou moc maly jak velky to ma vubec diry ve dne osobne si mysim ze se z toho beztak to snizovadlo ph za nakej casek vyplachne este pak na qet je OBM ale ohledne toho sem psal hned v prvnim prispevku

Old Post 09-12-2004 v 13:18 PM
vlček je offline   Profil uživatele vlček   Find more posts by vlček   Foto galerie člena vlček   Click here to Send vlček a Private Message   Add vlček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20

tak Simpl jsem procistil,keramzit nechal neco pres 24 hodin ve vode s nizkym ph.Vcera vecer jsem do simplu dal 6ks rizku 3xG.W.S. +3x MAZAR.Zatim necham cirkulovat bez hnojiv.Jinak budu hnojit Wuxal Superem.Terra san uz ne.Svitim na to zatim jen zarivkou coolwhite 30W.Z tech prvnich rostlinek noname prezily 3ks v hline,tak je necham jak jsou,uz jsem je zkousel i rizkovat.Hned jak mi daji fotak ze spravky,prilozim tady i fotky.

Old Post 22-12-2004 v 08:13 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21






tak mam konecne fotak zpraveny,tak muzem pokracovat.Na rizcich zatim nevidim zmenu,nektere listky jsou dost zlute,muzu je ostrihat?Do roztoku jsem pridal 2ml wuxal super,zitra chcu vymenit roztok a pridat 4ml wuxalu.Kviti v hline je docela v poho,mam z nich radost,timto bych se tady chtel zeptat,kdy nejdrive,se muze kviti v hline prepnout na kvet.
Prilozim par fotek tak radte a kritizujte,skrin je to opravdu amaterska,lampy visi na tkanickach a tak.(ale stejne me to pestovani dela stastnejsim:-))

Old Post 29-12-2004 v 12:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22

jeste jedna fotecka

muze v te skrini vadit ta elektrika?(fotka hned nad timto prispevkem,je to videt pri zvetseni)

Old Post 29-12-2004 v 12:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlček
Stálý Člen

Karma uživatele vlček - 87% PěstitelskáKarma uživatele vlček - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 598 

Příspěvek č. 23

jak sou na tom ty rizky s korenama ty zluty listy muzou byt zpusobeny prehnojenim nebo esi teprw pousti korinky tak je to normalni proste zpotrebowawaji latky z listu na tworbu korenu
mear vlček

Old Post 29-12-2004 v 12:17 PM
vlček je offline   Profil uživatele vlček   Find more posts by vlček   Foto galerie člena vlček   Click here to Send vlček a Private Message   Add vlček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24

korenu maji rizky hodne,listy byly zlute uz kdyz jsem je dostal,ale vrsky jsou v poho

Old Post 29-12-2004 v 12:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25

jo a mala zmena ve sviceni.Svitim:zarivka 30W coolwhite+sodik 50W.Existuje vubec sodik 50W,ptam se ,protoze jsem to tady u nikoho nevidel.Jak se pozna sodik?

Old Post 29-12-2004 v 12:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlček
Stálý Člen

Karma uživatele vlček - 87% PěstitelskáKarma uživatele vlček - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 598 

Příspěvek č. 26

tak to je klidne muzes ostrihat teda esi uz normalne to zazloutnuti je dusledek zpotrebowawani ziwin k tworbe korenu

Old Post 29-12-2004 v 12:29 PM
vlček je offline   Profil uživatele vlček   Find more posts by vlček   Foto galerie člena vlček   Click here to Send vlček a Private Message   Add vlček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 27



na poslednim rizku se mi udelaly cerne flicky,dam tady foto,ale muj fotak nestiha detaily.Co to muze byt??

Naposledy upravil 08-01-2005 v 18:25 PM

Old Post 30-12-2004 v 11:32 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlček
Stálý Člen

Karma uživatele vlček - 87% PěstitelskáKarma uživatele vlček - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 598 

Příspěvek č. 28

jojo sodik 50w samozdrejme egzistuje poznas ho tak ze na wybojce by melo byt napsany hps nebo ze proste switi oranzowe
to na tech listech by mohla byt plisen na tu se da pouzit kuprikol ale nejsu si tim uplne jistej z tech fotek se to moc neda poznat ale asi to bude ono

Old Post 30-12-2004 v 13:07 PM
vlček je offline   Profil uživatele vlček   Find more posts by vlček   Foto galerie člena vlček   Click here to Send vlček a Private Message   Add vlček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 29

samec nebo samice ?da se to uz poznat?

Old Post 08-01-2005 v 08:59 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 30


samec nebo samice ?da se to uz poznat?

Old Post 08-01-2005 v 09:06 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 31



pridam par fotek z hliny a neco z Bowlu

nejake fotky jeste pridam,ale musim to znovu nafotit(nektere fotky mi to tady nebere-velikost spatna)

Naposledy upravil 08-01-2005 v 18:27 PM

Old Post 08-01-2005 v 09:09 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlček
Stálý Člen

Karma uživatele vlček - 87% PěstitelskáKarma uživatele vlček - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 598 

Příspěvek č. 32

wypada to na samici cosi je widet na upati jednoho listu w tprawo dole ale na sto proc to bude az za nakej casek ale uz ted muzes wyfotit takowy ty wyrustky w mistech ze kerej wyrusta list

Old Post 08-01-2005 v 09:15 AM
vlček je offline   Profil uživatele vlček   Find more posts by vlček   Foto galerie člena vlček   Click here to Send vlček a Private Message   Add vlček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:30 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7808190 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív