Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Adresy, Odkazy, Linky z oblasti Konopí
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Balu
Stálý Člen

Karma uživatele Balu - 41% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 17

http://www.seedselect.com/ seznam hodne Seed Bank

Old Post 14-06-2001 v 09:36 AM
Balu je offline   Profil uživatele Balu   Find more posts by Balu   Foto galerie člena Balu   Click here to Send Balu a Private Message   Add Balu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Balu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KLEINE ENGEL
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Palec nahoru cannabis samen Příspěvek č. 18

Na poprve zdravim a omlouvam se za nezaregistrovani neumim anglicky ale za to nemecky.Treti rok se pokousim vypestovat kyti.NEDAVNO JSEM OBEVYL DOBRY OBCHUDEK UZ VYSKOUSENY, SEMENA ME PRISLY NA MOJI ADRESU.Bohuzel nevim jak to bude s cechama nebydlim v cechach,ale v nemecku ale jinak jsem ale cech.Ale rad predam zkusenost Grower me take moc pomohl.TAK k veci najdeteto na : www.cannabis samen.de Maji seminka i po jednom ks.od0,60Eu-1.10Eu slusny vyber.Take mixL-50 seminek za 26 EU;Mix S 40 seminek za 22,50Eu,XL mix 120-50Eu. Balne 3,50Eu. Dale jsem obevyl i ta feminizovana ale to priste jsou vopravdu drahy 70Eu.ale to priste az se zaregistruju.Tschusi Zdravim a dekuju vsem in grower.KLEINE ENGEL

Old Post 20-03-2004 v 12:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KLEINE ENGEL
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

KLICIVOST Příspěvek č. 19

JO A K TY KLICIVOSTI Z PADESATI ME VYKLICILO ZA TIM 46ks.TEM KTERYM SE MOC NECHTELO JSEM POMOHL NARIZNUTIM I NARIZNUTIM TO JDE ALE CHCE TO CIT:

Old Post 20-03-2004 v 12:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 20

KE: no vypadá to zajímavě, ale na té stránce www.cannabissamen.de jsem nikde nenašel kam mám klinout abych si vybral semínka, jde tam leda kliknout na PazPal anebo BuyNow a tam jsem nikde žádné odrůdy neviděl. pošli prosímtě odkaz na tu část, kde se semínka vybírají.

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 20-03-2004 v 13:36 PM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robos
Sherlock

Karma uživatele robos - 47% PěstitelskáKarma uživatele robos - 47% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 569  

Příspěvek č. 21

ale chalani, popis tam je, je nemecky, ale je. A je pravda, ze je to iba jedna odroda, ak to vobec je nejaka odroda. no 100 semien za 16,20 euro, no nekup to

mam 20, ale rozumu na 15. Kto ma nieco, proti 20 rocnym, nech si pojebe rit...

Old Post 20-03-2004 v 14:10 PM
robos je offline   Profil uživatele robos   Find more posts by robos   Foto galerie člena robos   Click here to Send robos a Private Message   Add robos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 22

bůhví co to je, takovýhle noname semena ti klidně pošlu taky a zadarmo . ve mě to vzbuzuje celkem nedůvěru a když už, tak dám přednost ověřeným seedbankám. každopádně ale KE díky za upozornění na tuhle stránku .

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 20-03-2004 v 15:09 PM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KLEINE ENGEL
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 23

WWW.CANNABIS SAMMEN.DE PO OBEVENI STRANKY SE PODIVEJTE NA LEVY RUZEK.EINZELSORTEN- KLIKNOUT A OBEVI SE AK-47:1ks-0,80Eu; Buble gum:1ks-0,80, chronic,1ks-0.70eu, jack herer,1ks-0,60eu, northern lights,1ks-0,90eu, orange bud,1ks-0,80eu, power plante,1ks-0,60eu, white widow,1ks-0,90eu, purple hase,1ks-0,70eu, sensi star,1ks-0,80eu, super skunk,0,60eu, top44,1ks-1,10eu. SAMOZREME MUZETE SI OBEDNAT VIC JAK 1ks. DALE V LEVYM ROHU NA HORE SAMEN MIX KLIKNOUT OBEVI SE BALENI MIX JE TAM OD KAZDYCH UVEDENYCH VOD Z HORA NECO:MIX L-50 seminek za 26eu,MIX S,40 seminek za 22,50eu,XL120 seminek za 50 eu.MAJI TAKE DAUERT ANGEBOT ZNOVU VLEVIM ROHU NAHORE ALE TO UZ SE PODIVEJTE SAMY:KDYBY NECO BYLO NEJASNY ODPOVYM VAM:

Old Post 20-03-2004 v 15:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KLEINE ENGEL
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24

SORRY BLBE JSEM TO NAPSAL MA TO BEJT O JEDNO M MIN-www.cannabis samen.de

Old Post 20-03-2004 v 16:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hellboy
Stálý Člen

Karma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 378  

Příspěvek č. 25

Jak uz sem dneska psal ..... www.Hanfsamen.at - Víden,
vyber z hromady klonu 9 EURo/KUS - asi 20 cmetrovej - maj prej i mensi a levnejsi, popr. slevy na vetsi odber..............sorty maj gut a 3 znich uz jsem prubnul..... mimochodem, PLANK, co tu koluje je od nich (akorat ho Dario sehnal ve Swajcu.....maj totiz dve lokace)

Tot fse.... jo BYTHEWAY.....
Was den kleinen Engel angeht ...
Viele grüsse nach Deutschland, mann, ziemlich krass, dass gerade hier jemand aus DE auftaucht :-} Wohnst du eigentlich hier, oder sogar in Prag.... Kann sein, dass wir uns kennen....

Old Post 20-03-2004 v 20:43 PM
Hellboy je offline   Profil uživatele Hellboy   Find more posts by Hellboy   Foto galerie člena Hellboy   Click here to Send Hellboy a Private Message   Add Hellboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kleine Engel
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od BohouR
no kazdopadne tam nema byt mezera takze www.cannabissamen.de

a na takovydle stranky pripomina mi to tu nasi ceskou kde skopirovali stranky nejake seedbanky a prodavali plevel za cenu kvality nikoho k nicemu nenabadam ale ja na takovydle stranky kaslu je to ztrata penez doporucuju radeji jiz overene seedbanky nejsou to male penize a picek se mnozi kazdym dnem mooooc
Hele Bohoure skusto napsat s tou pomlckou a obevi se ti tam mnohem vic teda u mne se to tam kazdopadne obevi.WWW.CANNABIS SAMEN.de

Old Post 21-03-2004 v 07:40 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kleine Engel
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 27

NO JA JSEM SE CHTEL JEN PODELIT O DOBROU ZKUSENOST TO ZE ME TY SEMENA DOSLA AZ DO DOMU;ZE TO NENI VZADNEJ PODVOD ALE TO JE JEDNO.KAZDEJ Z NAS MA VLASTNE SVOJI HLAVU SVUJ ZDRAVEJ ROZUM ABY VEDEL CO DELA TAKZE JE TO JEN NA VAS KDE DOBRE NAKOUPITE A KDE PROHLOPITE.Clovek se preci uci celicky zivot a praxe je ten nejlepsi ucitel.(I kdyz to nekdy vopravdu boli ..........)Takze bis bald und Tschus von nachbar land.

Old Post 21-03-2004 v 07:52 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kleine Engel
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 28

citace:
Původní příspěvek od Hellboy
Jak uz sem dneska psal ..... www.Hanfsamen.at - Víden,
vyber z hromady klonu 9 EURo/KUS - asi 20 cmetrovej - maj prej i mensi a levnejsi, popr. slevy na vetsi odber..............sorty maj gut a 3 znich uz jsem prubnul..... mimochodem, PLANK, co tu koluje je od nich (akorat ho Dario sehnal ve Swajcu.....maj totiz dve lokace)

Tot fse.... jo BYTHEWAY.....
Was den kleinen Engel angeht ...
Viele grüsse nach Deutschland, mann, ziemlich krass, dass gerade hier jemand aus DE auftaucht :-} Wohnst du eigentlich hier, oder sogar in Prag.... Kann sein, dass wir uns kennen....
PRAG IST ZIEMLICH GROß UND HAUFEN MENSCH TRIN IST MÖGLICH DAS MICH SICH KENNEN.SAGST DIR ETWAS UMGEBUNG PICIN,KOZOVIN,RITKA (TAM TO TEDA MUSI BEJT TAM TO BYLO HEJ)!?

Old Post 21-03-2004 v 08:09 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kleine Engel
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Palec nahoru Zajimave ke stazeni Příspěvek č. 29

WWW.HANFBURG.DE BOHUZEL NEMECKY;ZAJIMAVE JAK PRO ZACATECNIKY TAK POKROCILE;PODIVEJ SE SAM A UVIDIS;JINAK JSEM DNES PAR VECI OBJEDNAL TAKZE SE VAM TAK ZA TRI DNY OZVU JAK TO DOSLO:::::OPRAVDU ZAJIMAVA STRANECKA PRO ZAHRADKARE!!!!!!!!!!::::::

Old Post 21-03-2004 v 15:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kleine Engel
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Nápad Re: Zajimave ke stazeni Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od Kleine Engel
WWW.HANFBURG.DE BOHUZEL NEMECKY;ZAJIMAVE JAK PRO ZACATECNIKY TAK POKROCILE;PODIVEJ SE SAM A UVIDIS;JINAK JSEM DNES PAR VECI OBJEDNAL TAKZE SE VAM TAK ZA TRI DNY OZVU JAK TO DOSLO:::::OPRAVDU ZAJIMAVA STRANECKA PRO ZAHRADKARE!!!!!!!!!!::::::
PO OBEVENI TETO STRANKY JESTE JEDNOU KLIKNETE A PAK SE ZAMERTE NA GROWING IN A BOX NA TO TAKY KLIKNETE PAK SE VAM OBEVI PODROBNY STAVEBNI PLAN NA SKRINKU OD SEMINKA AZ PO SKLIZEN ;VLEVO NA HORE JSOU CISLICE 1234a5 TAM TAKY POSTUPNE KLIKNETE:BOHUZEL NA PREKLADANI NEMAM VZADNOU CHUT: DALE V LEVO NAHORE JE ONLINE NAKUP VSEHO MOZNEHO CO POTREBUJETE;NEVIM JESTLI SE TO ALE DO CECH VYPLATI PREPOCET V EU:JSOU TAM DOCELA SLUSNE NOVYNKY BIOHUMUS SVETILKA VETRACKY OPRAVDU HODNE MOC ATD:

Old Post 21-03-2004 v 16:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kleine Engel
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

To vecne tema-kde maji seminka Příspěvek č. 31

TAK JSEM TROSKU HLEDAL A PRO VAS NASEL::: NOVY ONLINE SHOP DOBRYCH HODNOTNYCH DRUHU:::JEDEN NEJLEPSI VYBER TECH NEJLEPSICH IN-A OUTDOOR SEED EXPEDICE PRIMO ZE SPANELSKA::: ZBOZI ODEBIRAJI PRIMO OD VYROBCU::ISKRETNI BALENI GARANTOVANO:::PTAT SE MUZETE PRIMO - INFO@SEND A SEED.COM NEBO PRIMO ONLINE SCHOP:::SEND A SEED.COM::: (NIRVANA;SENSI SEEDS::::ATD TSCHUSI::::

Old Post 24-03-2004 v 10:21 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kleine Engel
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Re: Re: Zajimave ke stazeni Příspěvek č. 32

citace:
Původní příspěvek od Kleine Engel
PO OBEVENI TETO STRANKY JESTE JEDNOU KLIKNETE A PAK SE ZAMERTE NA GROWING IN A BOX NA TO TAKY KLIKNETE PAK SE VAM OBEVI PODROBNY STAVEBNI PLAN NA SKRINKU OD SEMINKA AZ PO SKLIZEN ;VLEVO NA HORE JSOU CISLICE 1234a5 TAM TAKY POSTUPNE KLIKNETE:BOHUZEL NA PREKLADANI NEMAM VZADNOU CHUT: DALE V LEVO NAHORE JE ONLINE NAKUP VSEHO MOZNEHO CO POTREBUJETE;NEVIM JESTLI SE TO ALE DO CECH VYPLATI PREPOCET V EU:JSOU TAM DOCELA SLUSNE NOVYNKY BIOHUMUS SVETILKA VETRACKY OPRAVDU HODNE MOC ATD:
JAK JSEM SLIBIL TAK I CINIM::::TENTO ONLINE SCHOP-OBCHUDEK VAM MUZU JEN A JEN DOPORUCIT:::BALICEK DOSEL VSECHNY MNOU OBJEDNANE CASTY BYLY VE VNITR A NEPOSKOZENE:OBRE A DISKRETNE ZABALANE PONEKUD TEZSKY A VELIKY BALIK PRO POSTACKU ALE TO JE TIM ZE JSEM TOHO HODNE OBJEDNAL:JSEM SPOKOJEN ZE TO OPRAVDU DOSLO ZA VELMY KRATKOU DOBU:OBJEDNANO V NEDELY VECER V PONDELY ME POSLAY PRES E.MAIL ZPRAVU ZE OBEDNAVKA - BALIK BYL ODESLAN A ZE TAK ZA 1-2dny ke me dorazy :::A VE STREDU OPRAVDU BALIK PRISEL:JE POCHOPYTELNE ZE DO CECH TO TROCHU POTRVA NEVIM MOZNA TAK O 2,3,4DNY .....:ALE JE I TA MOZNOST ZE SE MUZETE OPTAT V CESKYCH GROW OBCHODECH JESTLI BY TO ZA VAS NEOBJEDNALY.ZEPTAT SE MUZETE VZDYCKY ZA TO NIC NEDATE MOZNA TIM I USETRITE :::::::ZATIM TSCHUSI

Old Post 24-03-2004 v 11:08 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:27 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5165390 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív