Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Školení vodou - Water Curing
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
MUZsRANAMI
Stálý Člen

Karma uživatele MUZsRANAMI - 86% PěstitelskáKarma uživatele MUZsRANAMI - 86% PěstitelskáKarma uživatele MUZsRANAMI - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 203 

Organika Příspěvek č. 49

to Janxu:
kritika musi byt, bez nej sa neda napredovat, tvoj odhad je prehodnoteny, ked tak je mozne precistenie organickej homoty ale nie jej narast natolko.
Nikdy som to neskusal povedal neveriaci Tomas.

edit: odhad = 400 %

I've come a long way, I used to think of myself as nothing but a loser, but I'm here now and I'm winnin'. I'm startin' off fresh, and this is the beginnin'. JUST NEVER GIVE UP. peace

T.I.P.: THE MARIJUANA GROWER'S GUIDE by Mel Frank and Ed Rosenthal
RENO (2005)+... RENO (2006)+EARLY MISTY (2006)+BIG BUD SUPER SKUNK (2006)+HAZE SKUNK (2006)+NO NAMES (2006)+DUTCH PASSION (2007)

Naposledy upravil MUZsRANAMI 01-12-2007 v 08:03 AM

Old Post 01-12-2007 v 00:21 AM
MUZsRANAMI je offline   Profil uživatele MUZsRANAMI   Find more posts by MUZsRANAMI   Foto galerie člena MUZsRANAMI   Click here to Send MUZsRANAMI a Private Message   Add MUZsRANAMI to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janxu
Stálý Člen

Karma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 345 

Příspěvek č. 50

citace:
Původní příspěvek od MUZsRANAMI
to Janxu:
kritika musi byt, bez nej sa neda napredovat, tvoj odhad je prehodnoteny, ked tak je mozne precistenie organickej homoty ale nie jej narast natolko.
Nikdy som to neskusal povedal neveriaci Tomas.



asi sem moc high, protoze mi nedava smysl co si napsal.
o jakym odhadu to mluvis?

Old Post 01-12-2007 v 02:05 AM
Janxu je offline   Profil uživatele Janxu   Find more posts by Janxu   Foto galerie člena Janxu   Click here to Send Janxu a Private Message   Add Janxu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cerda
Stálý Člen

Karma uživatele Cerda - 64% PěstitelskáKarma uživatele Cerda - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 51

muj experiment bohuzel nevysel podle mych predstav. Blbec sem si neuvedomil, ze mirinda je docela hodne sladka a ze by se mely paldy pred susenim jeste umit ve vode. To sem neudelal...dym ma prichut zpalenyho cukru a v pozadi chut pomerance. Po oplachnuti by to bylo uplne o necem jinym. Z vodarny bez problemu, ale z fajky/speku ekl...paldy jsou tvrdy jak kamen a stavove bych nerekl, ze je silnejsi/slabsi.
Za pokus to stalo, ale uz to praktikovat nebudu...original chut a vune je urcite lepsi....cus

Old Post 01-12-2007 v 09:58 AM
Cerda je offline   Profil uživatele Cerda   Find more posts by Cerda   Foto galerie člena Cerda   Click here to Send Cerda a Private Message   Add Cerda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Shadow
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Shadow - 69% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Shadow - 69% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 52

Blíží se svátky vánoční, drahá polovička vesele peče cukroví, všude voní citron, skořice...a tak proč si neudělat "vánoční školení".

Popadl jsem celou skořici, hřebíček, badyán (takový to perníčkový koření), naházel do vody, svařil, přidal kousky citronový kůry, a zalil jsem tím napůl plnou půllitrovku drobnejch nasušenejch paliček, otočil sklenici dnem vzhůru a vrazil do ledničky. Samosebou za mírnýho hudrování kuchařky

A nechám se překvapit, co z toho vyleze, za pár dní tomu udělam čerstvej nálev. Typuju na pěkně kořeněnou vůni po cukroví.

Znalec si řekne, že to je opravdu moc, a že je to pakárna...jenže jsem po každou špatnost.. Podám report, jak to dopadlo, určitě budem mít "Šťastný a hodně veselý"....

...and devil says "Burn 'em alive...all of them!

Naposledy upravil Dr.Shadow 03-12-2007 v 02:05 AM

Old Post 02-12-2007 v 20:29 PM
Dr.Shadow je offline   Profil uživatele Dr.Shadow   Find more posts by Dr.Shadow   Foto galerie člena Dr.Shadow   Click here to Send Dr.Shadow a Private Message   Add Dr.Shadow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.House
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.House - 50% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 53

Zdravim
Tak si tady pročítám tento thread a pořád mi nejde do hlavy, jak paldy v nálevu můžou být rychleji suchý než paldy schnoucí na suchu... Thank´s for answer...

KoЯn Яulezz

Old Post 01-03-2008 v 21:25 PM
Dr.House je offline   Profil uživatele Dr.House   Find more posts by Dr.House   Foto galerie člena Dr.House   Click here to Send Dr.House a Private Message   Add Dr.House to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 54

Naposledy upravil 04-02-2009 v 18:50 PM

Old Post 02-03-2008 v 10:09 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.House
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.House - 50% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 55

Zdravim
no jak jsem si zde čet na odkazu tak se zde píší, že to nechávají v láku 7dní a potom to vyndají a za 6 dní je to suchý a dokonce někdo psal že je to "suchý na hulení za 1 den"

KoЯn Яulezz

Old Post 02-03-2008 v 10:38 AM
Dr.House je offline   Profil uživatele Dr.House   Find more posts by Dr.House   Foto galerie člena Dr.House   Click here to Send Dr.House a Private Message   Add Dr.House to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nide
Stálý Člen

Karma uživatele nide - 58% PěstitelskáKarma uživatele nide - 58% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 98 

Příspěvek č. 56

pro Dr.Shadow:

Tak co ten report ?

Old Post 02-03-2008 v 13:20 PM
nide je offline   Profil uživatele nide   Find more posts by nide   Foto galerie člena nide   Click here to Send nide a Private Message   Add nide to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.House
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.House - 50% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 57

Ještě z toho megamixu nemůže

KoЯn Яulezz

Old Post 02-03-2008 v 13:29 PM
Dr.House je offline   Profil uživatele Dr.House   Find more posts by Dr.House   Foto galerie člena Dr.House   Click here to Send Dr.House a Private Message   Add Dr.House to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Shadow
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Shadow - 69% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Shadow - 69% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 58

Dopadlo to krásně, mimo jsem byl z docela jiných důvodů..

Po slití jsem výslednej produkt vysušil v sušičce, nechal tři dny na platě na vzduchu a uzavřel do prachovnice. Po týdnu proběhl test...

Kdokoliv to ucítil, určitě si myslel, že chytla bedna s vánočníma perníčkama!
Vůně překvapivě silně kořeněná, hodně to dostalo po skořici, poznat byly i ty další. Akorát drahá polovička se dívala nějak divně, jestli jsem se náhodou nezbláznil...ale když byly ty Vánoce..

Síla původního materiálu zůstala v původním stavu.

Můžu doporučit jako takový zajímavý spestření, teď chci něco vymyslet na Velikonoce...

...and devil says "Burn 'em alive...all of them!

Old Post 11-03-2008 v 21:29 PM
Dr.Shadow je offline   Profil uživatele Dr.Shadow   Find more posts by Dr.Shadow   Foto galerie člena Dr.Shadow   Click here to Send Dr.Shadow a Private Message   Add Dr.Shadow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.House
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.House - 50% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 59

Můžeš dát Watercuring s králíkem... Kdo ví?

KoЯn Яulezz

Old Post 12-03-2008 v 08:45 AM
Dr.House je offline   Profil uživatele Dr.House   Find more posts by Dr.House   Foto galerie člena Dr.House   Click here to Send Dr.House a Private Message   Add Dr.House to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrnin
Stálý Člen

Karma uživatele mrnin - 22% PěstitelskáKarma uživatele mrnin - 22% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 60

otazecka? zbavi water curing vsech zbytku po hnojivech....
docilime 100% prirodniho produktu?

I strizlivy stav je hezky stav! No....?

Old Post 26-09-2008 v 09:47 AM
mrnin je offline   Profil uživatele mrnin   Find more posts by mrnin   Foto galerie člena mrnin   Click here to Send mrnin a Private Message   Add mrnin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Příspěvek č. 61

mrni: nerekl bych ,ze se odstrani hnojiva ,ale spis prekreje jeho chut...

Pokrok je možný jedině tehdy, když se inteligentně porušují zákony.
Boleslav Barlog
COB,Chronic, Cinderella99, Great white sharks, Agent Orange, Sour Jack, Belladonna, Belladonna, Orange Bud(out) Zvýšení objemu nádrže zvlhčovačky SPS 808 PG-13 Heriuana

Old Post 29-09-2008 v 00:31 AM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vaaanha
Stálý Člen

Karma uživatele vaaanha - 65% PěstitelskáKarma uživatele vaaanha - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 62

Water curing mě zaujal už hned při prvním čtení co může dokázat, nebo - by mohl - zatím jsem neviděl moc zdařilých porovnání plus a mínus "normálního" sušení a water curingu. Tak jsem si to vyzkoušel na vlastní pěst.

Během prázdnin jsem dostal jednu zuboženou kytku od člověka s tím, že když jí dokážu pomoct, tak bude rád - on byl nucen ji vyhodit. Kytka se dala v rámci možností do kupy, ale nakonec nezkuřovala. Tak jsem ji sklidil s tím, že to bude kytka pokusná.

Materiál, který jsem si připravil na tento pokus jsem rozdělil do tří přibližně stejných hromádek. Tři jsou proto, že u každé bych chtěl vyzkoušet "nakládání" do jiné vody. U první to byla čistá neperlivá voda, u druhé perlivá a poslední je ochucená minerálka(pomerančová Poděbradka). Materiál jsem nandal do mističek, zatížil aby byl u dna a každý den po dobu týdne a půl jsem měnil "nálev". Po deseti dnech jsem každou hromádku omyl a dal sušit v běžné pokojové teplotě do tmavé skříně. Chtěl sem sušení v krátké době, aby se při něm neprojevila plíseň.

Jako nejlepší výsledek se mi jeví asi nálev s čistou vodou. Asi to je dáno tím, že voda dosahovala asi nižších teplot čemuž nasvědčovalo celkové větší ztmavnutí barvy finálního produktu oproti vodám s bublinkama. Vzhledové změny jsou patrné u všech vzorků. Celkově se mi zdá, že když je porovnám s normálně nasušeným materiálem tak působí křehčeji - líp se drolí. Ale vůně byla trošku potlačena.

Nejsem nějaký chuťový odborník, ale chuťově mi určitě nejlepší přijde zase nálev s čistou vodou. Chuť je taková výraznější, vůbec neškrábe, je v ní cítit snad nějaké koření? Těžko se to popisuje ale je to lahůdka. Na druhou příčku bych posadil materiál z pomerančového nálevu. Na jednu stranu je ten pomeranč opravdu při kouření cítit, ale tak nějak uměle. Spíš z něj cítím tu minerálku než vůni pomeranče - tohle by chtělo příště při "ochucování" více vychytat.

Pokus to byl určitě přínosný, ale vzhledem k tomu, že se konal u kámoše doma - ještě to není určitě 100% co se z toho dá dostat. Ale rozhodně to stojí za vyzkoušení aspoň pro lehké podzimní zpestření.

Old Post 29-09-2008 v 17:14 PM
vaaanha je offline   Profil uživatele vaaanha   Find more posts by vaaanha   Foto galerie člena vaaanha   Click here to Send vaaanha a Private Message   Add vaaanha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nero
Stálý Člen

Karma uživatele nero - 11% PěstitelskáKarma uživatele nero - 11% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 256  

Příspěvek č. 63

Hmm taky sem to skusil a přišel sem na dobrej chlast normálně sem vzal pitnou vodu dal sem to do 5 litrovýho demižonu a přidal sem palice docela kvalitního skunku a davku cukru a nechal to bejt a začalo to kvasit atd a byl chlast na svjetě (DOPORUČUJU)

Old Post 19-10-2008 v 16:00 PM
nero je offline   Profil uživatele nero   Find more posts by nero   Foto galerie člena nero   Click here to Send nero a Private Message   Add nero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Caputo
Stálý Člen

Karma uživatele Caputo - 76% PěstitelskáKarma uživatele Caputo - 76% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 64

Zkoušel jsem to. Týden v lednici ve vodě, každej den čistá voda. Špinavá voda mi přišla jen po prvním dnu, pak už byla čistá. Hulení ztratilo trochu váhy, ztmavlo, tolik neškrábe, chuťově je určitě lepší. Takže bez problémů...

P.S. do vody jsem to dával suchý, tudíž nevim jak to probíhá s mokrym hulením...bye

___

Old Post 21-11-2008 v 10:38 AM
Caputo je offline   Profil uživatele Caputo   Find more posts by Caputo   Foto galerie člena Caputo   Click here to Send Caputo a Private Message   Add Caputo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:59 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3717440 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív