Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Home-made hašiš za 1 hodinu. - butanová metoda
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Storm
Stálý Člen

Karma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 293  

Home-made hašiš za 1 hodinu. - butanová metoda Příspěvek č. 1


Tak sem si rek, ze se s vámi podelim o tuhle vychytávku.Ňáký zmínky o tom jsem tu viděl, ale nepřehledně rozházený po pár threadech.
Tenhle nápad jsem dostal, když jsem viděl jistý reklamní video na butanovej extraktor.Zajímalo mě, jak to funguje, tak sem začal zjišťovat, shánět a experimentovat.Tohle z toho vzniklo.
Když sem přišel na to, jak to asi funguje, tak sem začal řešit jak to realizuju.Pořád jsem si lámal hlavu s tim, kde seženu vhodnou nádobu.Vzhledem k tomu, že je butan v kapalnym skupenství organický rozpouštědlo, tak se asi nemůže použít všechno.Nejdřív jsem to chtěl udělat z řelezný trubky, ale napadlo mě, že by to asi docela studilo.Pak jsem se podíval na malý balení plynu do zapalovače a bylo mi to jasný.Je vyrobeno z tvrzenýho plastu a když do toho dávaj ten plyn, tak se ani nebude rozpouštět.Více už fotky

OUTDOOR2006-Nigeria Nightmare, Shaman, Durban poison, Sadhu, Swazi skunk, Neville haze x Jack Herrer,Willie Nelson, Passion 1....
Home - made hašiš za 1hodinu pomocí plynu do zapalovače

Old Post 28-10-2004 v 17:52 PM
Storm je offline   Profil uživatele Storm   Find more posts by Storm   Foto galerie člena Storm   Click here to Send Storm a Private Message   Add Storm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Storm
Stálý Člen

Karma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 2




Výroba:

Nejdříve jsem odtranil z prázdnýho plastovýho balení od plynu do zapalovačů hliníkový víčko se špičkou na doplňování.Pak jsem vzal sítko, který jsem vymontoval z koncovky vodovodu.Rozměrově padne akorát.Zapnul jsem plynovej sporák a přiměřeně nahřál hrdlo nádobky nad ohněm, dokud se nezačala umělá hmota tavit.Když už byla měkoučká, tak sem hrdlo přimačknul k sítku, aby se přitavilo.Povedlo se.(foto 1). Pak jsem vzal pilku a odřízl dno nádobky.Obě části sem vpo řezu pořádně očistil a zarovnal šmirglem, aby na sobě co nejlíp seděli a nic neunikalo.Do dna jsem vyvrtal díru, tak akorát velkou, aby do ní pasovala plnící tryska.(foto 2)Pak jsem našel menší sklenici.Do víčka jsem vyříz díru tak, aby do ni padla nádobka, aby těsnila, tak jsem to trochu omotal elektrikářskou izolační páskou.HOTOVO!
Stačí koupit 250ml plynu a může se začít.

OUTDOOR2006-Nigeria Nightmare, Shaman, Durban poison, Sadhu, Swazi skunk, Neville haze x Jack Herrer,Willie Nelson, Passion 1....
Home - made hašiš za 1hodinu pomocí plynu do zapalovače

Old Post 28-10-2004 v 18:37 PM
Storm je offline   Profil uživatele Storm   Find more posts by Storm   Foto galerie člena Storm   Click here to Send Storm a Private Message   Add Storm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Storm
Stálý Člen

Karma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 3




výroba:

materiál:můžete použít jakkoliv potentní materiál, ale s tím, že čim bude potentnější, tím získáte víc hašiše.Já preferuju takový ty zbytky z hulení, takový to co zustane ráno v energitce, prostě lístečky od palic, listnatý paličky nebo ta drť co zustane v igelitce od palic.Podmínkou je najemno nadrtit nebo namlýt.Toto se nasype do extraktoru, uzavře pomocí omotání izolepou a může se začít.Do vyvrtané díry se vsune plnící hrot z plechovky s plynem a zatlačí se.Skrz extraktor začne protékat tekutý butan a v něm se rozpouští pryskyřice.Když všechen plyn proteče, tak se nechá všechen odpařit.Na dně vznikne žlutohnědá hašišová pasta, která za pár dní tuhne a mění se na plastik.

OUTDOOR2006-Nigeria Nightmare, Shaman, Durban poison, Sadhu, Swazi skunk, Neville haze x Jack Herrer,Willie Nelson, Passion 1....
Home - made hašiš za 1hodinu pomocí plynu do zapalovače

Old Post 28-10-2004 v 18:58 PM
Storm je offline   Profil uživatele Storm   Find more posts by Storm   Foto galerie člena Storm   Click here to Send Storm a Private Message   Add Storm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virgill
Stálý Člen

Karma uživatele virgill - 47% PěstitelskáKarma uživatele virgill - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 621  

Příspěvek č. 4

bylo to reklamni video na buzz honeybee extractor? jestli jo tak sem mel stejnej napad ale nepodarilo se mi to dovest do funkcni podoby kazdopadne gratuluj podle fotek to vypada stejne jednoduse jak ten jejich srac ale mnohem levneji.....

Nobody move, nobody get hurt, they said
Make one wrong move, man, you wake up dead

Old Post 28-10-2004 v 19:01 PM
virgill je offline   Profil uživatele virgill   Find more posts by virgill   Foto galerie člena virgill   Click here to Send virgill a Private Message   Add virgill to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virgill! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Storm
Stálý Člen

Karma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 5



Trvá tak 30minut a víc, než se to odpaří.Čim je venku telplejc, tím rychlejch.Ale když se odpaří moc rychle, tak nevýhodou je, že na stěnách toho více zůstane.Při pomalym odpařování na stěnách nezustane skoro nic a většina zustane na dně.

OUTDOOR2006-Nigeria Nightmare, Shaman, Durban poison, Sadhu, Swazi skunk, Neville haze x Jack Herrer,Willie Nelson, Passion 1....
Home - made hašiš za 1hodinu pomocí plynu do zapalovače

Old Post 28-10-2004 v 19:07 PM
Storm je offline   Profil uživatele Storm   Find more posts by Storm   Foto galerie člena Storm   Click here to Send Storm a Private Message   Add Storm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Storm
Stálý Člen

Karma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 6




Když už je ve sklenici málo tekutýho plynu, tak se začne tvořit pasta, pak pořád přibejvá až se nakonec vypaří plyn kompletně.Z hašíku neni cítit žádnej plyn.Výslednej produkt je tak čistej, že se nemůže kouřit jako suchej drink, protože nedoutná, ale hoří prudkym plamenem.

!!! POZOR !!!

Butan se nedává do zapalovačů jen tak, ale protože výborně hoří.On i docela bouchá.U výroby nekuřte a nemanipulujte s otevřenym plamenem.Mohla by následovat exploze.Je sice těžší než vzduch, ale na to bych nespoléhal.Podle mě je to nejlepší venku.

Doufám, že vám návod pomůže k výrobě vysoce zhuloidního materialu a budete z toho mít stejnou radost jako já.

OUTDOOR2006-Nigeria Nightmare, Shaman, Durban poison, Sadhu, Swazi skunk, Neville haze x Jack Herrer,Willie Nelson, Passion 1....
Home - made hašiš za 1hodinu pomocí plynu do zapalovače

Old Post 28-10-2004 v 19:26 PM
Storm je offline   Profil uživatele Storm   Find more posts by Storm   Foto galerie člena Storm   Click here to Send Storm a Private Message   Add Storm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Storm
Stálý Člen

Karma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 7

2 Virgill:
Máš pravdu, bylo to reklamni video na buzz honeybee extractor.

Ještě dodatek: výnos u mě je vždycky mezi 1 - 2g, podle materiálu. Taky jde z jedný náplně vyrábět dvakrát.Podruhá je výnos poloviční. Ten plyn u nás stojí 54Kč =>potřetí už se to asi nevyplatí.

OUTDOOR2006-Nigeria Nightmare, Shaman, Durban poison, Sadhu, Swazi skunk, Neville haze x Jack Herrer,Willie Nelson, Passion 1....
Home - made hašiš za 1hodinu pomocí plynu do zapalovače

Old Post 28-10-2004 v 19:36 PM
Storm je offline   Profil uživatele Storm   Find more posts by Storm   Foto galerie člena Storm   Click here to Send Storm a Private Message   Add Storm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rexi-x
Stálý Člen

Karma uživatele Rexi-x - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 8

to je mazec to hned zkusim..az uslysite o zhulencovi co vylit do povetri tak sem to asi prepisk

Zewl = EX Rexi-x
:._.:._.:._.:.:._.:._.::._.:._.:._.:..:._.:._.:._.:.
"Everybody smoking mariuhana!!!"

Old Post 28-10-2004 v 19:40 PM
Rexi-x je offline   Profil uživatele Rexi-x   Find more posts by Rexi-x   Foto galerie člena Rexi-x   Click here to Send Rexi-x a Private Message   Add Rexi-x to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kammo
Stálý Člen

Karma uživatele kammo - 38% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 115  

Příspěvek č. 9

Takisto aj technicky benzin je uhlovodikove rozpustadlo,akurat s vyssiou teplotou varu.Neda sa to tak isto aj s nim?

Old Post 28-10-2004 v 20:51 PM
kammo je offline   Profil uživatele kammo   Find more posts by kammo   Foto galerie člena kammo   Click here to Send kammo a Private Message   Add kammo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Avron
Stálý Člen

Karma uživatele Avron - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 113  

Příspěvek č. 10

Čo to je Bezva.K+

Keď nemyslíš na dobré ani zlé aká je tvoje pôvodná tvár.

Old Post 29-10-2004 v 08:07 AM
Avron je offline   Profil uživatele Avron   Find more posts by Avron   Foto galerie člena Avron   Click here to Send Avron a Private Message   Add Avron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rexi-x
Stálý Člen

Karma uživatele Rexi-x - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 11

jj ja bych za pomněl na k+

Zewl = EX Rexi-x
:._.:._.:._.:.:._.:._.::._.:._.:._.:..:._.:._.:._.:.
"Everybody smoking mariuhana!!!"

Old Post 29-10-2004 v 09:21 AM
Rexi-x je offline   Profil uživatele Rexi-x   Find more posts by Rexi-x   Foto galerie člena Rexi-x   Click here to Send Rexi-x a Private Message   Add Rexi-x to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virgill
Stálý Člen

Karma uživatele virgill - 47% PěstitelskáKarma uživatele virgill - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 621  

Příspěvek č. 12

jeste jedna rada na konec nelalevjete nikdy plyn do uzavrene nadoby vdycky musi mit kudy unikat protoze se teplem rotzauje.a rozpinat se prestane az bude vsechen v plynym skupenstvi. a taky na sobe mejte dobry obleseni treba bavlnu ne nic silonovyho kvuli vybojum staticke eletkriny. pokud nevite jak se vybit tak se dotknete treba topeni nebo kovovyho kohoutku nez zacnete delat s oparujicim se butanem....
good luck good hash (-:

Nobody move, nobody get hurt, they said
Make one wrong move, man, you wake up dead

Old Post 29-10-2004 v 09:37 AM
virgill je offline   Profil uživatele virgill   Find more posts by virgill   Foto galerie člena virgill   Click here to Send virgill a Private Message   Add virgill to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virgill! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Storm
Stálý Člen

Karma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 13

Někdo se ptal, kolik se toho dává do lahvičky- tu lahvičku plnim po ten uřízlej kus.Volně sypam, nepěchuju.To zelený nadrtim na hooodně jemno, ale k sítku dam větší kousky, aby se neucpalo.U sítka to má stejnou nadrcenost jako do špeka, zbytek o něco jemnější.Čim jemnější, tím je z toho víc.Ale pozor!Jednou sem to nadrtil fakt najemno, nějak málo sem to zajistil izolepou a docela mě to překvapilo. Dělal sem všechno jako vždycky, akorát ten plyn ňák pomalu tek.Řikam si to je divný, tam je ňákej malej tlak, to vůbec neteče. Neteklo to proto, že to bylo moc najemno nadrcený a ucpalo se sítko.Potom následovala rána jak svině, izolepa to neudržela a já sem byl celej od hulení a všude v okruhu 3m to bylo rozházený.

OUTDOOR2006-Nigeria Nightmare, Shaman, Durban poison, Sadhu, Swazi skunk, Neville haze x Jack Herrer,Willie Nelson, Passion 1....
Home - made hašiš za 1hodinu pomocí plynu do zapalovače

Old Post 29-10-2004 v 13:43 PM
Storm je offline   Profil uživatele Storm   Find more posts by Storm   Foto galerie člena Storm   Click here to Send Storm a Private Message   Add Storm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 14

satany: to myslíš vážně? ...ty woe

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 29-10-2004 v 22:26 PM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
conspirator
Stálý Člen

Karma uživatele conspirator - 47% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 15

Niekto sa pytal aj na ine rozpustacie media. Rafinaciu ide vykonat aj akymkolvek inym organickym rozpustadlom. Ma to vsak niekolko nevyhod. V prvom rade treba docielit co najlepsie rozpustenie potrebnyx latok v rozpustacom mediu, co stlaceny plyn dokaze sam, bez inej texnickej podpory. Dalsou otazkou je odparovanie sa media. V tomto pripade to butan dokaze taktiez sam a to v relativne kratkom case, na rozdiel od benzinov (a pod.). Poslednou nevyhodou a myslim, ze aj najpodstatnejsou je, ze bezne kvapalne rozpustadla zanexaju v extrahovanom produkte neprijemne cuxove a xutove stopy. Takze asi tak...

Nie je dolezite zucastnit sa, ale zvitazit..!

Old Post 30-10-2004 v 13:09 PM
conspirator je offline   Profil uživatele conspirator   Find more posts by conspirator   Foto galerie člena conspirator   Click here to Send conspirator a Private Message   Add conspirator to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Storm
Stálý Člen

Karma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 16

2 Krychle:
Odpařování sice urychlíš, ale jak to divoce bublá, tak toho spoustu zustane na stěnách a pak se to špatně stírá.Radši počkam půl hoďky navíc a budu mít většinu na dně.

Ještě jedna rada:Nejlíp se z toho ta pasta dostane, když se těsně před odpařenim do toho nahází tabák.Na ten tabák se to nabalí a pak se s tim líp pracuje.Stejně to balim vždycky s tabákem, tak je to jedno.

2 Smoke2k: myslim, jak je rozřízlá ta lahvička od plynu, tak k tomu místu řezu.Prostě co se vejde, ale neupěchovat.Nam kde je to užízlý je nakresleno na obrázku č.2 v 2příspěvku.

OUTDOOR2006-Nigeria Nightmare, Shaman, Durban poison, Sadhu, Swazi skunk, Neville haze x Jack Herrer,Willie Nelson, Passion 1....
Home - made hašiš za 1hodinu pomocí plynu do zapalovače

Old Post 31-10-2004 v 12:57 PM
Storm je offline   Profil uživatele Storm   Find more posts by Storm   Foto galerie člena Storm   Click here to Send Storm a Private Message   Add Storm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:09 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8539300 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív