Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Susíš , suším , sušíme ;) Sušení a Skladování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 40 41 42 43
Autor
Téma 
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 657

atletico - jak vis ze su tu rady o hovne ked si si precital len 1 stranu?

Old Post 22-05-2018 v 08:33 AM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
atletico
Stálý Člen

Karma uživatele atletico - 4% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 658

No mne prva strana stacila k tonu aby som to vlakno zatvoril..to sa mozem ist pytat deciek zo zakladnej skoly..kde je nejaka odbornost?a este dostanem minusove body na smiech aj s adminom..najdem tu x tradov ktore nikomu nic nedaju,napr zaciatok pestu s jednou otazkou a ziafne pokracovanoe..CO KEBY SI AFMIN ROBIL SVOJU ROBOTU,UROBIL SI TU V TOM PORIADOK NAMIESTO TOHO ABY MNA RIESIL? Alebo dostanem za toto dalsich minus 6??? som myslel ze zijeme v slobodnej krajine kde funguje sloboda slova drahy admin!!!

Old Post 22-05-2018 v 12:09 PM
atletico je offline   Profil uživatele atletico   Find more posts by atletico   Foto galerie člena atletico   Click here to Send atletico a Private Message   Add atletico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 659

citace:
Původní příspěvek od atletico
No mne prva strana stacila k tonu aby som to vlakno zatvoril..to sa mozem ist pytat deciek zo zakladnej skoly..kde je nejaka odbornost?a este dostanem minusove body na smiech aj s adminom..najdem tu x tradov ktore nikomu nic nedaju,napr zaciatok pestu s jednou otazkou a ziafne pokracovanoe..CO KEBY SI AFMIN ROBIL SVOJU ROBOTU,UROBIL SI TU V TOM PORIADOK NAMIESTO TOHO ABY MNA RIESIL? Alebo dostanem za toto dalsich minus 6??? som myslel ze zijeme v slobodnej krajine kde funguje sloboda slova drahy admin!!!


Dostal jsi 6 trestných bodů ode mě za flejm v předchozím příspěvku.

Přeju ti ať tě v životě netrápí věci jako internetové fórum. Kdyby si cokoliv potřeboval obrať se na mě.

Btw. nejsem admin. Pak to tady promažu.

Měj se.

Old Post 22-05-2018 v 17:14 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Michaelos
Stálý Člen

Karma uživatele Michaelos - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 660

No mne prva strana stacila k tonu aby som to vlakno zatvoril..to sa mozem ist pytat deciek zo zakladnej skoly..kde je nejaka odbornost?a este dostanem minusove body na smiech aj s adminom..najdem tu x tradov ktore nikomu nic nedaju,napr zaciatok pestu s jednou otazkou a ziafne pokracovanoe..CO KEBY SI AFMIN ROBIL SVOJU ROBOTU,UROBIL SI TU V TOM PORIADOK NAMIESTO TOHO ABY MNA RIESIL? Alebo dostanem za toto dalsich minus 6??? som myslel ze zijeme v slobodnej krajine kde funguje sloboda slova drahy admin!!!

Old Post 23-05-2018 v 10:03 AM
Michaelos je offline   Profil uživatele Michaelos   Find more posts by Michaelos   Foto galerie člena Michaelos   Click here to Send Michaelos a Private Message   Add Michaelos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 661


😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 23-05-2018 v 13:52 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
atletico
Stálý Člen

Karma uživatele atletico - 4% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 662

Bubaci kolko krat chcete prekopirovat to co som verejne napisal? nechcete aby som vam pridal aj foto?mozete si pohonkat trasiete sa tu z toho co pisem,co keby ste sa zamysleli nad podstatou veci? Sak sa vy "profici" zaregistrujte na zahranicne forum a pochvalte sa ze susite v ponozke ci mikrovlnke to vam neni trapne toto verejne prehlasit? take prispevky patria do siene zmaru

Old Post 12-06-2018 v 11:21 AM
atletico je offline   Profil uživatele atletico   Find more posts by atletico   Foto galerie člena atletico   Click here to Send atletico a Private Message   Add atletico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Sušení Příspěvek č. 663

Chystám se sklízet 3 kytky o víkendu, na sušení mám možnost využít stodoly. Myslíte, že není problém, když budou po rozvěšení kytky vystaveny velkým výkyvům teplot mezi dnem a nocí, eventuálně prvním mrazíkům?

Old Post 15-10-2018 v 18:50 PM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 664

Čus!
Já suším na půdě .. teploty v rozmezí 4 - 28 stupnu a vlhkost 40 - 55% ..
Na půdě nonstop otevřené ty malé okna aby tam byl nějaký pohyb vzduchu .. což je dost duležité .. aby se ti tam neudělala plíseň
Shrnu to ..
Na sušení je nejlepší 18 stupnu a dle mého názoru 50-55% vlhkost ..
Jelikož sušíš nekde třeba jako já na pudě je duležité abys tam měl pohyb vzduchu ..
Já tam dal velký ventilátor stojanový na střední výkon .. zapíná se podle spínacích hodin 1x za 30min po dobu 15min + ještě ta půda je taková, že jakmile foukne tak to profoukne celou půdu .. takže pohyb vzduchu tam je dokonalý ..
teplotu už jen tak nesrovnáš .. leda že bys tam netopil nebo tak coz mi prijde zbytecny .. ta zima tolik nevadí, budeš sušit hold trošku déle, ale čím pomaleji tim lépe .. spíš bych se bál vysokých teplot a že to presušíš nebo usušíš moc rychle ..

Takže ten výkyv tak nevadí .. pokud by se ti to nějak orosilo tak mužeš dostat plísen leda tak.. proto říkám foukat foukat ..

A snaž se v sušárne udelat co nejvetší tmu


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 15-10-2018 v 20:26 PM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 665

díky za odpověď, tak dám to teda do te stodoly. Přítmí tam je, když nechám otevřená vrata, tak tam bude i pohyb vzduchu, tak by se to snad tak za 10 dnů mohlo usušit

Old Post 16-10-2018 v 09:57 AM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Warema
Stálý Člen

Karma uživatele Warema - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 666

Planuju si udelat doma susarnu, s malym pachacem a odtahem, ktery ale nepobezi celej den. Jinak suaim normalne, udelam kosu, zavesim cele kytky do skrine kse byly vzhuru nohama, a davam casovac na 2 hodky denne rozdele po 30 min na odtah.

Old Post 01-11-2018 v 12:00 PM
Warema je offline   Profil uživatele Warema   Find more posts by Warema   Foto galerie člena Warema   Click here to Send Warema a Private Message   Add Warema to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karlito
Stálý Člen

Karma uživatele Karlito - 79% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 667

Ahoj. Možná jsem to přehlédl, ale mám dotaz :
V létě mám v bytě i 30 stupňů, tak jestli je vhodné dát sklenky s nasušeným matrošem do ledničky pro lepší uchování živin.

Old Post 18-02-2019 v 13:36 PM
Karlito je offline   Profil uživatele Karlito   Find more posts by Karlito   Foto galerie člena Karlito   Click here to Send Karlito a Private Message   Add Karlito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 668

Ahoj. Určitě nenechat jen tak při teplotě 30. Ideálně po usušení do lednice do sklenic (ideálně ve tmě) a ještě k tomu můžeš přidat přípravek na uchování vlhkosti, aby to úplně nevyschlo:
http://www.growshop.cz/katalog/detail/boveda-58-4g-1ks

Dobré jsou taky vakuuové plastové "krabice", třeba něco takovéto:
http://www.alza.cz/status-5-dilny-s...2EaAoN-EALw_wcB

Old Post 18-02-2019 v 13:48 PM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karlito
Stálý Člen

Karma uživatele Karlito - 79% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 669

Děkuju za info.

Old Post 18-02-2019 v 14:14 PM
Karlito je offline   Profil uživatele Karlito   Find more posts by Karlito   Foto galerie člena Karlito   Click here to Send Karlito a Private Message   Add Karlito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ivanski123
Stálý Člen

Karma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 670

Ahoj mam dotaz jak dlouho v prumeru susite v boxu za soucasnych klim. podminek. Uz se mi podarilo 2 x zmrvit celu urodu. Jednou jsem to dal moc vlhke do sklenic a podruhe presusil. Mam box 120 x 60 x 200. Pasiv pritah a odfuk ven na nejmin. Bezi vicemene nonstop. Nechci to hlavne presusit. Kytky jsou zavesene cele, otrimovane uz 2 den a n apovrchu se mi zdaji uz docela suche. Avsak vetvicky se neodlamuji - nepraskaji. Za radu diky

Old Post 28-02-2019 v 11:36 AM
ivanski123 je offline   Profil uživatele ivanski123   Find more posts by ivanski123   Foto galerie člena ivanski123   Click here to Send ivanski123 a Private Message   Add ivanski123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gunnar93
Nový Člen

Karma uživatele Gunnar93 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 671

Stalo se mi ze jsem sklidil klasicky zavesil smerem dolu za stonky akorat sem nechal pustenej odtah a vetrak nonstop a po 2 dnech jsem zjistil ze 3den uz bych byl suchej na prach. tak ze jsem vse vypnul nechal jeste den a uz to bylo tak akorat. Kouřilo to dost dobře i po mesici soustavneho koureni toho strainu, ale co me zajima je to ze by to urcite bylo jeste lepsi kdybych to udelal jak clovek a bylo to aspon tyden zavesene a schlo to pomalu nebo je v tom neco jineho ?

Old Post 10-03-2019 v 18:48 PM
Gunnar93 je offline   Profil uživatele Gunnar93   Find more posts by Gunnar93   Foto galerie člena Gunnar93   Click here to Send Gunnar93 a Private Message   Add Gunnar93 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
profiplantaznik
Nový Člen

Karma uživatele profiplantaznik - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2019
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 672

citace:
Původní příspěvek od Gunnar93
Stalo se mi ze jsem sklidil klasicky zavesil smerem dolu za stonky akorat sem nechal pustenej odtah a vetrak nonstop a po 2 dnech jsem zjistil ze 3den uz bych byl suchej na prach. tak ze jsem vse vypnul nechal jeste den a uz to bylo tak akorat. Kouřilo to dost dobře i po mesici soustavneho koureni toho strainu, ale co me zajima je to ze by to urcite bylo jeste lepsi kdybych to udelal jak clovek a bylo to aspon tyden zavesene a schlo to pomalu nebo je v tom neco jineho ?


zdar,
Za mne urcite.Celkove kdyz suseni protahnes,tak chuti to jen prospeje.Klidne 3 tydny.

Old Post 05-10-2019 v 14:22 PM
profiplantaznik je offline   Profil uživatele profiplantaznik   Find more posts by profiplantaznik   Foto galerie člena profiplantaznik   Click here to Send profiplantaznik a Private Message   Add profiplantaznik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:55 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 40 41 42 43  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3093280 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív