Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Susíš , suším , sušíme ;) Sušení a Skladování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 41 42 43
Autor
Téma 
K660S
Nový Člen

Karma uživatele K660S - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2019
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 673

cau vsem, mam jednoduchej dotaz. dal sem otrimovany kytky susit do site do garaze, kde je sucho a stala teplota mezi 15-20 celsia, pravidelne vetram a trochu poustim topeni, proste tam neni ani zima, ani vedro. pres to vsechno to tam mam asi tejden a prijde mi, ze je to vysuseny uplne na prach, proste moc po hrozne kratky dobe. druhou kytku mam jeste venku, tak bych se tohohle chtel tuplem vyvarovat. to co uz sem "ususil" dam asi do zavarovacek s pomerancovou kurou, jestli se to jeste chytne. dik za vsechny rady, jak z toho (zase) udelat kouritelnou libovku. myslim, ze se mi to celkem povedlo a nerad bych to susenim uplne dojebal. dik a cau!

Old Post 08-10-2019 v 13:49 PM
K660S je offline   Profil uživatele K660S   Find more posts by K660S   Foto galerie člena K660S   Click here to Send K660S a Private Message   Add K660S to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 674

ahoj, pomerancovou kuru bych nedaval- zkus Boveda 62% - mam s ni super zkusenosti...
Sice pokud je to uplne na prach, tak tu vlhkost to tomu nedoda uplne dokonale, ale urcite to alespon pomuze.

TRISULI - první kolo
TRISULI - druhé kolo
TRISULI CLONES JUNGLE

Freedom is a state of mind

Old Post 08-10-2019 v 15:30 PM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vitty
Nový Člen

Karma uživatele vitty - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 675


Zdar borci, při sušení již ve sklenicich se mi na palicích udělalo občasně zespoda takové trošku nažloutlé zabarvení, není to plíseň? Sklenice ale při otevření voní krásně, i samotné palice jsou vůní OK, i vzhledově zbytek paldy vypadá cajk. Palice jsou ve stavu, že jsou již suché od 5. října si libujou ve sklenicich, poté co jsem je sušil metodou, když palda praskne šla do sklenice...jen tohle mě prostě znervózňuje, dá se říct že je to jen v okolí těch váčků, které jsou tam vlastně už v období růstu, podle kterých se poznává jestli je to samec nebo samice. Máte s tím někdo zkušenost? Pokusím se připojit fotky.

Díky za odpovědi.

Old Post 21-10-2019 v 19:14 PM
vitty je offline   Profil uživatele vitty   Find more posts by vitty   Foto galerie člena vitty   Click here to Send vitty a Private Message   Add vitty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vitty
Nový Člen

Karma uživatele vitty - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 676


...

Old Post 21-10-2019 v 19:17 PM
vitty je offline   Profil uživatele vitty   Find more posts by vitty   Foto galerie člena vitty   Click here to Send vitty a Private Message   Add vitty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 677

citace:
Původní příspěvek od vitty
Zdar borci, při sušení již ve sklenicich se mi na palicích udělalo občasně zespoda takové trošku nažloutlé zabarvení, není to plíseň? Sklenice ale při otevření voní krásně, i samotné palice jsou vůní OK, i vzhledově zbytek paldy vypadá cajk. Palice jsou ve stavu, že jsou již suché od 5. října si libujou ve sklenicich, poté co jsem je sušil metodou, když palda praskne šla do sklenice...jen tohle mě prostě znervózňuje, dá se říct že je to jen v okolí těch váčků, které jsou tam vlastně už v období růstu, podle kterých se poznává jestli je to samec nebo samice. Máte s tím někdo zkušenost? Pokusím se připojit fotky.

Díky za odpovědi.


Ahoj. Za mě jsou paldy úplně v pohodě- to, čemu říkáš "nažloutlé zabarvení" jsou jen trichomy- a ty co jsou ve středu palice kolem stonku bývají zabarveny i takto.
Za mě žádná plíseň. Ať chutná!

TRISULI - první kolo
TRISULI - druhé kolo
TRISULI CLONES JUNGLE

Freedom is a state of mind

Old Post 22-10-2019 v 11:41 AM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jabkohruska
Nový Člen

Karma uživatele Jabkohruska - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 9  

Sušení Příspěvek č. 678

Zdar suším v místnosti kde je pootevřený okno je to tak ok?

Old Post 22-10-2019 v 17:12 PM
Jabkohruska je offline   Profil uživatele Jabkohruska   Find more posts by Jabkohruska   Foto galerie člena Jabkohruska   Click here to Send Jabkohruska a Private Message   Add Jabkohruska to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yaakub
Stálý Člen

Karma uživatele Yaakub - 88% PěstitelskáKarma uživatele Yaakub - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 679

Čau čau, hledal jsem a nic jsem nenašel o vákuování. Samozřejmě teď nemyslím doslova zavákuování, to jen tak doma nevytvořím. Ale zavákuování vákuovačkou na sáčky. Jak moc odsáváte vzduchu z toho pytle? Úplně nebo tam trochu vzduchu necháte? A co na to Boveda/Integra sáčky? Já to vysál tak o cca 70%. Mám tam Integra sáčky 55%. Těch tam mám podle obsahu sušiny (1 sáček je na 24gs). Bojím se, že při úplném vysátí vzduchu by to nedělalo dobrotu. Máte s tím někdo zkušenosti a poradil mi?
PS: při budoucím skladování teplota neklesne pod 0.

Old Post 22-10-2019 v 21:24 PM
Yaakub je offline   Profil uživatele Yaakub   Find more posts by Yaakub   Foto galerie člena Yaakub   Click here to Send Yaakub a Private Message   Add Yaakub to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hammerson
Nový Člen

Karma uživatele Hammerson - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 680

Jestli nemas jinou moznost tak to musi byt ok

Old Post 23-10-2019 v 06:45 AM
Hammerson je offline   Profil uživatele Hammerson   Find more posts by Hammerson   Foto galerie člena Hammerson   Click here to Send Hammerson a Private Message   Add Hammerson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
edlukas
Nový Člen

Karma uživatele edlukas - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2019
Příspěvků: 15 

Příspěvek č. 681

obcas poradne vyvetrej

Old Post 23-10-2019 v 12:46 PM
edlukas je offline   Profil uživatele edlukas   Find more posts by edlukas   Foto galerie člena edlukas   Click here to Send edlukas a Private Message   Add edlukas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yaakub
Stálý Člen

Karma uživatele Yaakub - 88% PěstitelskáKarma uživatele Yaakub - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 682

Bylo by to na cca půl roku... jiná možnost je, ale tahle mi příjde jako nejlepší. Až to otevřu, tak doufám, že to bude +/- stejně fresh jako když jsem to zavakuval. Všimnul jsem si, že ve světě je tohle skladování celkem populární. Hlavně mě zajímá pouze jestli to mám vysát úplně nebo nechat trochu vzduchu (kvůli těm sáčkům) a jestli ty Boveda/Integra sáčky nebudou vadit.

Old Post 23-10-2019 v 18:53 PM
Yaakub je offline   Profil uživatele Yaakub   Find more posts by Yaakub   Foto galerie člena Yaakub   Click here to Send Yaakub a Private Message   Add Yaakub to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thunderfuck
Stálý Člen

Karma uživatele Thunderfuck - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 683

Zdary, myslíte, že sušit v koupelně je dobrý nápad. Měl bych to tam hezky čisté od plísní a řekněme, že vlhkost by byla ideální na dlouhé sušení.

Thunderfuck

Old Post 15-06-2020 v 00:05 AM
Thunderfuck je offline   Profil uživatele Thunderfuck   Find more posts by Thunderfuck   Foto galerie člena Thunderfuck   Click here to Send Thunderfuck a Private Message   Add Thunderfuck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Raptor07
Nový Člen

Karma uživatele Raptor07 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2019
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 684

Ideální vakuovat

Old Post 26-01-2022 v 18:03 PM
Raptor07 je offline   Profil uživatele Raptor07   Find more posts by Raptor07   Foto galerie člena Raptor07   Click here to Send Raptor07 a Private Message   Add Raptor07 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stanlord
Nový Člen

Karma uživatele Stanlord - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2022
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 685

citace:
Původní příspěvek od Raptor07
Ideální vakuovat


Tyo já Ti nevím. Ono vakuování je celkem širší pojem. Ono pokud vakuuješ do krabičky, tak to asi bude chtít i nějakou tu ochrannou atmosféru, ne? A do obyč vakuovacích sáčků mě to taky napadlo, ale neponičí se palice?

Old Post 15-04-2022 v 12:03 PM
Stanlord je offline   Profil uživatele Stanlord   Find more posts by Stanlord   Foto galerie člena Stanlord   Click here to Send Stanlord a Private Message   Add Stanlord to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tigerhareram
Nový Člen

Karma uživatele tigerhareram - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2022
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 686

[účet odstraněn]

Old Post 22-11-2022 v 16:58 PM
tigerhareram je offline   Profil uživatele tigerhareram   Find more posts by tigerhareram   Foto galerie člena tigerhareram   Click here to Send tigerhareram a Private Message   Add tigerhareram to your buddy list     Navštiv homepage uživatele tigerhareram! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:52 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 41 42 43  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3584440 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív