Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Skříň od Coca-Coly
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
DAWEX
Stálý Člen

Karma uživatele DAWEX - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 67  

Nápad Skříň od Coca-Coly Příspěvek č. 1

Chodím často ke kámošovi nakupovat do obchodu, většinou si nakouřím pěšinku a vykecáváme se, a tak se stalo že jak sem tam zevloval zatímco se věnoval zákazníkům, pořádně sem si prohlížel chladící skříň od coly a něco mě napadlo. Asi každý ví jakou skříň myslím, ale pro úplnost jedná se asi o dvou metrovou skřín v barvách coly, s předníma celeprosklenýma dveřma. Myslím se, že se jedná o dobrou skříň na lampu, skříň má zavedenou elektroinstalaci je ideálně utěsněná a má klimatizaci, samozřejmě s možností i chladit i topit . Nová skříň je docela dost drahá ale doufám že se dá sehnat něco jetýho levněji už jsem rozhodil sítě na síti a inzeráty doufám, že něco uvízne. Pokud někdo máte informace, které by mi pomohli, ať už ohledně vhodnosti této skříně nebo kde ji sehnat rád uvítám. Díky.

Old Post 09-11-2004 v 13:54 PM
DAWEX je offline   Profil uživatele DAWEX   Find more posts by DAWEX   Foto galerie člena DAWEX   Click here to Send DAWEX a Private Message   Add DAWEX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fR3edom-X
Stálý Člen

Karma uživatele fR3edom-X - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 2

To je docela dobrej nápad,ale podle mě to bude dost drahý aji ta ojetá,jestli se dá vůbec sehnat. ale hodně štěstí v hledání...

Old Post 09-11-2004 v 15:17 PM
fR3edom-X je offline   Profil uživatele fR3edom-X   Find more posts by fR3edom-X   Foto galerie člena fR3edom-X   Click here to Send fR3edom-X a Private Message   Add fR3edom-X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zewl
Stálý Člen

Karma uživatele Zewl - 100% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 113  

Příspěvek č. 3

myslim si ze je to hustej napad a myslim si ze to nemusi bejt nutne od coca coly(nebudme konzumni - srk ze cherry coke :jumper sou i od jinejch znacek...ale je husty ze se na kyti muzete divat ale ma to nevyhodu..jak vyresis to s tima prosklenejma dverma v dobe tmy??

Old Post 09-11-2004 v 15:45 PM
Zewl je offline   Profil uživatele Zewl   Find more posts by Zewl   Foto galerie člena Zewl   Click here to Send Zewl a Private Message   Add Zewl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaO
Stálý Člen

Karma uživatele MaO - 30% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 4

na ty dvere se da nalepit treba alobal nebo prestrikat sprejem

Old Post 09-11-2004 v 16:04 PM
MaO je offline   Profil uživatele MaO   Find more posts by MaO   Foto galerie člena MaO   Click here to Send MaO a Private Message   Add MaO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zewl
Stálý Člen

Karma uživatele Zewl - 100% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 113  

Příspěvek č. 5

jj ale to se mi tam potom zdaj zbytecny..to uz rovnou lednicku

Old Post 09-11-2004 v 16:34 PM
Zewl je offline   Profil uživatele Zewl   Find more posts by Zewl   Foto galerie člena Zewl   Click here to Send Zewl a Private Message   Add Zewl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cerwiq
Stálý Člen

Karma uživatele cerwiq - 0% PěstitelskáKarma uživatele cerwiq - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 6

heh, kdyby se ta bedna od cocacoly treba triskla za 5 litru, tak to by nebylo spatny, poradne zmrazit kytky ) mno byla by to fakt libova skrin oo

Bob Marley NOT DEAD
He is LIVE ! !! !!!

Old Post 09-11-2004 v 16:52 PM
cerwiq je offline   Profil uživatele cerwiq   Find more posts by cerwiq   Foto galerie člena cerwiq   Click here to Send cerwiq a Private Message   Add cerwiq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DAWEX
Stálý Člen

Karma uživatele DAWEX - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 7

no právě že to nemusí být nutně od coly, to jen prostě první skříň kterou jsem takto zkoumal, ale ty dveře určitě zalepit zatěsnit aby se do skříně nedostalo světlo (mám doma ještě z bývalé skříně zasouvací okýnko jako na dveří u vězeňské cely - dalo by se připevnit a mít kukaň na šmírování

a když člověk dopěstuje - pokud teda nechce další kytky pod lampu tak to tam rovnou usuší a usušené zamrazí (vychladí) aby zásoby vydržely - a vlezou tam i pivka

Old Post 09-11-2004 v 19:16 PM
DAWEX je offline   Profil uživatele DAWEX   Find more posts by DAWEX   Foto galerie člena DAWEX   Click here to Send DAWEX a Private Message   Add DAWEX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DAWEX
Stálý Člen

Karma uživatele DAWEX - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 8

Jednu podobnou skříň ale bez klimačky bych mohl koupit za 1500,- což není moc, ale já bych rád s tou klimačkou, pokud neseženu jinou asi vezmu tady tu levnou.

"Jeden dotek přírody nás sbližuje s celým světem"
Hulím, tedy jsem.
Přes palubu tě hodí jen ten, kdo je s tebou na stejné lodi. -Jean Claude Van Paranoia-
Přišel jsem, viděl jsem ......... zapoměl jsem.
Jedna prohra tě naučí víc než 100 výher.

Old Post 10-11-2004 v 12:41 PM
DAWEX je offline   Profil uživatele DAWEX   Find more posts by DAWEX   Foto galerie člena DAWEX   Click here to Send DAWEX a Private Message   Add DAWEX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cerwiq
Stálý Člen

Karma uživatele cerwiq - 0% PěstitelskáKarma uživatele cerwiq - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 9

ja chci takyyyyyyyyyyyyy , to na to pifko se to hodi , hh

Bob Marley NOT DEAD
He is LIVE ! !! !!!

Old Post 28-11-2004 v 14:27 PM
cerwiq je offline   Profil uživatele cerwiq   Find more posts by cerwiq   Foto galerie člena cerwiq   Click here to Send cerwiq a Private Message   Add cerwiq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:46 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3404330 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív