Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Kouření vás může ochránit před rakovinou plic
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 17

A teď se přiznejte vy, co jste tomuhle uvěřili. Vy už ty konspirační teorie vlád celého světa vydíte všude. Po desítkách let, kdy naši známí, kuřáci, umírali na rakoviny plic, se dozvíme, že v jugošce kopli do písku a z toho to všechno mají Tenhle článek považuji, krom toho, že je to hromádka nesmyslů, za obyčejné lobby některého z tabákových koncernů, které si koupily článek na objednávku. Všechno to pro kuřáky vypadá moc růžově a na seriózní vědecký článek tam je příliš emocí.

citace:
Původní příspěvek od gona
Hanyz prečítal si si ten článol celý? jak hej veríš ešte furt že je to pravda čo maš v podpise?

Ano, přečetl a stále tomu věřím minimálně stejně moc, jako předtím.

A jestli tomu věříte i vy, tak doufám, že už nosíte roušku jako Michael Jackson

Kuřákova plíce

  1. Profi-racer trolejbusového autokrosu
  2. Soutěž o největšího populistu vrcholí, známe jednoho z favoritů

You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes.

Old Post 30-03-2006 v 11:16 AM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18

Já můžu pouze souhlasit se Stoned raiderem, neb moje konspirační teorie hovoří tak, že prostě NEVĚŘÍM tomu, že kdyby tohle byla tak úžasná, podložená a bůhvíco kdesicosi PRAVDA, že by se toho už dáááááávno dááááávno nechytil některý z tabákových koncernů . Toť pro změnu moje konspirační teorie .
BTW možná jsem něco přehlídla - jsou tam nějaké odkazy na relevantní zdroje? Jako třeba přiznání někoho, že se furt k rakovině dávají fotky plic horníků? Nebo prostě tak něco, aby to nebylo jen o tom, že je to agentura JPP?

edit: a vzhledem k tomu, že tento odkaz už se v jednom tématu probíral, propojila jsem to

Naposledy upravil 12-04-2006 v 14:08 PM

Old Post 12-04-2006 v 13:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masoquista
Stálý Člen

Karma uživatele masoquista - 68% PěstitelskáKarma uživatele masoquista - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 19

Zase nove poznatky.

http://www.osel.cz/index.php?clanek=1954

Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!out05 out06 out07

Old Post 08-06-2006 v 13:43 PM
masoquista je offline   Profil uživatele masoquista   Find more posts by masoquista   Foto galerie člena masoquista   Click here to Send masoquista a Private Message   Add masoquista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:37 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9350800 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív