Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Home-made hašiš za 1 hodinu. - butanová metoda
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
ak2249
Stálý Člen

Karma uživatele ak2249 - 8% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 97

take to vyzkousim, napady groweru, se musej vyzkouset

...grower...peace...

Old Post 24-10-2005 v 00:10 AM
ak2249 je offline   Profil uživatele ak2249   Find more posts by ak2249   Foto galerie člena ak2249   Click here to Send ak2249 a Private Message   Add ak2249 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Drexxy
Stálý Člen

Karma uživatele Drexxy - 50% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 27  

ucinnost Příspěvek č. 98

mam takovy dotaz, vyplati se z takove hromady palic delat takovou trosku?? nevyplytva se to?? DIX B

Old Post 18-11-2005 v 13:57 PM
Drexxy je offline   Profil uživatele Drexxy   Find more posts by Drexxy   Foto galerie člena Drexxy   Click here to Send Drexxy a Private Message   Add Drexxy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fukokuko
Stálý Člen

Karma uživatele fukokuko - 33% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 99

to je jedno aku znacku plynu pouzijem??? ale hlavne aby to bol plyn do zapalovacov?

Old Post 09-12-2005 v 18:26 PM
fukokuko je offline   Profil uživatele fukokuko   Find more posts by fukokuko   Foto galerie člena fukokuko   Click here to Send fukokuko a Private Message   Add fukokuko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prenda
Šiškula

Karma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 580  

Příspěvek č. 100

Včera a dneska jsem to poprvý zkusil a dneska sem si pěkně spálil od toho ruku.Au au.Trošku mi vomrzla..málo jsem utěsnil ty dva odřízlý kusy a mezi nima mi to začalo téct po ruce.Zatnul jsem zuby a vydržel až do vyčerpání plynu v plechovce.Pak jsem dal ruku pod studenou vodu a měl sem úplně promrzlej malíček.Ty vole to byla bolest.Pak sem si namazal ruce krémem a rozmasíroval.


!!!Tak bacha na to!!!!

- Catha Edulis neboli Kát. Informace - PM -
↕ - UFO LED 180W kus 800,- - PM -

Old Post 16-01-2006 v 19:04 PM
prenda je offline   Profil uživatele prenda   Find more posts by prenda   Foto galerie člena prenda   Click here to Send prenda a Private Message   Add prenda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BASE
Stálý Člen

Karma uživatele BASE - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 101

Tak jsem to taky zkusil a povedlo se.Po odpaření plynu jsem to posypal tabákem a nechal do druhého dne odpařovat,potom seškrábnul žiletkou trochu propracoval v ruce a docela se to pěkne spojilo, pak jsem to válcoval mezi papírem na pečení a vznikla pevná plastická hmota.takže z toho šel udělat váleček,tak jsme ho s manželkou zkusily a bylo to boží.

Old Post 22-01-2006 v 17:25 PM
BASE je offline   Profil uživatele BASE   Find more posts by BASE   Foto galerie člena BASE   Click here to Send BASE a Private Message   Add BASE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ges
Stálý Člen

Karma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 102

napadla me taková vec, ze by se před extraci připravilo několik papirovych pytliků naplněnych materialem urcenym k extrakci. Takto pripravene pytliky by se podobne jako čajove pytliky nechaly mačet v nadobě kam by vytekal plyn z extraktoru. Tim by se zvetšil výtěžek z jednoho plynu.

Naposledy upravil ges 29-01-2006 v 08:26 AM

Old Post 28-01-2006 v 21:03 PM
ges je offline   Profil uživatele ges   Find more posts by ges   Foto galerie člena ges   Click here to Send ges a Private Message   Add ges to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlček
Stálý Člen

Karma uživatele vlček - 87% PěstitelskáKarma uživatele vlček - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 598 

Příspěvek č. 103

ne nezwecil pze butan se za normalnich podminek hned odparuje a nawic by by wyslednym produktem nasakly hlawne ty papirowy sacky

korenowy stimulatory a zakorenowani wubec prach obycejny clowek wedle tebe muze to byt fizl, mrdej ho do prdele!!!-em
skudci a pesticidy NEWÁLČI--------------------------->SOULOŽ
zizalkowej humus home made NOBODY=NOPROBLEM
Post coitum omne animal triste

Old Post 29-01-2006 v 10:52 AM
vlček je offline   Profil uživatele vlček   Find more posts by vlček   Foto galerie člena vlček   Click here to Send vlček a Private Message   Add vlček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ges
Stálý Člen

Karma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 104

butan když je ve většim množství tak se ihned neodpařuje, když jsem s nim dělal na podzim v asi 15 stupnich tak mi ve sklenici vydržel vic jak půl hodiny. Misto papiru by se mohla použít nějaka látka tkana z uměleho vlakna. Možna by se dala využit silonka, ale ta se možna bude rozpouštěět v butanu.

Old Post 29-01-2006 v 11:10 AM
ges je offline   Profil uživatele ges   Find more posts by ges   Foto galerie člena ges   Click here to Send ges a Private Message   Add ges to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wrzyn
Nový Člen

Karma uživatele Wrzyn - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 105

zajimalo by me jestli to neni skodlive pres plyn?wrzyn

Old Post 02-03-2006 v 20:06 PM
Wrzyn je offline   Profil uživatele Wrzyn   Find more posts by Wrzyn   Foto galerie člena Wrzyn   Click here to Send Wrzyn a Private Message   Add Wrzyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 106

Precti si tento thread cely Wrzyne.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 03-03-2006 v 07:10 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zvire
Stálý Člen

Karma uživatele zvire - 30% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 107

cuzz all grower
hmm zajmavej navod asi to taky vyzkousim.
Uz jsem zvedavej jak me to zkouri jinak fakt good navod!

Old Post 06-03-2006 v 02:19 AM
zvire je offline   Profil uživatele zvire   Find more posts by zvire   Foto galerie člena zvire   Click here to Send zvire a Private Message   Add zvire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zvire
Stálý Člen

Karma uživatele zvire - 30% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 108

Tak uz jsem to zkusil,pres lahev od coly primo na talir
ale kdyz jsem to nechal vyprchat tak se na to kouknu a vidim
ze na tom taliri je mozna tak h...o :-(
Kde je chyba?

Old Post 12-03-2006 v 18:15 PM
zvire je offline   Profil uživatele zvire   Find more posts by zvire   Foto galerie člena zvire   Click here to Send zvire a Private Message   Add zvire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tgm.amster
Smoke2Happy

Karma uživatele tgm.amster - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 630  

Příspěvek č. 109



2 zvire : ja sem tam toho taky moc nemel
ale kdyz se to vsechno seskrabalo a zahustilo tak ok

Aby se to urychlilo tak sem talíř dal do umyvadla s co nejteplejsi vodou.










I bez ziletky to de

Smoke2Happy Tgm's out 05 Tgm's 1st InDoor 3x 18W Osram Fluora(zarivky)Tgm's 2nd indoor 2x 250W Son-T Pro * 3rd In 2x250W/2x400W * 4th Indoor New aero machine * 5th Indoor summergrow * 6th Indoor * 7th indoor space trip * 8th indoor * 10th indoor Hashberry+GWS * 2012 - 27xChronic,3xShiva Skunk * 2013 - White widow, White russian

Old Post 17-03-2006 v 21:19 PM
tgm.amster je offline   Profil uživatele tgm.amster   Find more posts by tgm.amster   Foto galerie člena tgm.amster   Click here to Send tgm.amster a Private Message   Add tgm.amster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tgm.amster
Smoke2Happy

Karma uživatele tgm.amster - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 630  

Příspěvek č. 110



timhle to zahustim








a takhle to dopadlo, nejdriv kulicka a pak had, mnam mnam













EDIT : aktualni poznatek : zahustil sem to jeste palickama protoze to horelo jaxwine a strasne to skrabe, ale po 3 potahnutich ji mam jak pes boudu
ted to zamotam do brka a dohulim zbytek , snad se jeste ozvu

spiz byl fakt dlouhej, ted tezce stoned a zravka

Smoke2Happy Tgm's out 05 Tgm's 1st InDoor 3x 18W Osram Fluora(zarivky)Tgm's 2nd indoor 2x 250W Son-T Pro * 3rd In 2x250W/2x400W * 4th Indoor New aero machine * 5th Indoor summergrow * 6th Indoor * 7th indoor space trip * 8th indoor * 10th indoor Hashberry+GWS * 2012 - 27xChronic,3xShiva Skunk * 2013 - White widow, White russian

Naposledy upravil tgm.amster 17-03-2006 v 22:58 PM

Old Post 17-03-2006 v 21:20 PM
tgm.amster je offline   Profil uživatele tgm.amster   Find more posts by tgm.amster   Foto galerie člena tgm.amster   Click here to Send tgm.amster a Private Message   Add tgm.amster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Victronix
Nový Člen

Karma uživatele Victronix - 28% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 111




Dlouho si někdo láme hlavu nad tím jak vyrobit extraktor.
Snad někomu přijde vhod můj nápad.
Plyn pro rozpouštění - RONSON - velká lahev.
Jako nádobu extraktoru jsem použil 0,3l PET lahev.
Pro lepší rozpuštění pryskyřice je potřeba nechat plyn trošku déle působit. Opatřil jsem tedy uzávěr láhve malým kohoutkem. Použitý kohoutek(ventilek) se dá koupit nejlépe v instalatérském obchodě. Rovnou si k němu kupte protikus - matku, kterou z druhé strany uzávěru kohoutek přitáhnete. Kohoutek je však potřeba upravit kvůli netěsnosti mezi otočnou hřídelkou kohoutku a vlastním tělem kohoutku(odlitku). Pro rozebrání kohoutku je třeba vysunout osičku a vyšroubovat vnitřní závit z odlitku. Místo původního koženého O-kroužku jsem na hřídelku (ve které byla nasunutá osička) navlékl silikonovou bužírku (viz.obrázek - D=8mm, d=5mm, l=cca 10mm).Bužírka dokonale těsní.
Dovnitř kohoutku ze strany závitu ještě natlačte sítko z vodovodní baterie aby se z láhve dostávala jen tekutina.
Do dna láhve jsem vyvrtal otvor cca d=1,5 mm a na těsno do něj našrouboval malý šroubek.
Fungovat by to mělo asi takto. Otevřete lahev, nasypete do ní vysušený a na jemno nadrcený materiál a zašroubujete.
Připravíte si plyn na který nasadíte větší nástavec, na nástavec navlečete bužírku (nejlépe teplem smrštitelnou) aby dobře těsnila.
Plyn nasadíte na kohoutek, obrátíte dnem vzhůru a přitlačíte. Otevřete kohoutek a vidíte jak plyn teče do lahve. Na poprvé je třeba si vyzkoušet jak pořádně si lahev a plyn chytnout. Chce to trochu zručnosti. Až se tlaky vyrovnají, uzavřete kohoutek a plyn odděláte. Pokud vše dobře těsní máte malé ztráty plynu. Lahev necháte vychladit a plyn naopak ohřejete. POZOR na MAX 50°C!!!
Plnění opakujete až se hladina plynu dostane nad úroveň materiálu. Necháte nějakou dobu rozpouštět a rozpouštět.
Připravíte si misku, obrátíte lahev dnem vzhůru a otevřete kohoutek. Až v lahvi klesne tlak, odšroubujete ze dna šroubek. Na otvor po šroubku nasadíte plyn a "propláchnete".
Celý proces vůli bodu varu plynu je nejlépe dělat v chladnu.
Pamatujte! Plyn do zapalovačů je velice výbušný a proto vše dělejte na otevřeném prostranství.
Good Luck & SmileVictronix

Old Post 23-03-2006 v 07:26 AM
Victronix je offline   Profil uživatele Victronix   Find more posts by Victronix   Foto galerie člena Victronix   Click here to Send Victronix a Private Message   Add Victronix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Victronix
Nový Člen

Karma uživatele Victronix - 28% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 112



Tak a tady ještě ty nástavce a výsledek práce. :-)

Old Post 23-03-2006 v 07:46 AM
Victronix je offline   Profil uživatele Victronix   Find more posts by Victronix   Foto galerie člena Victronix   Click here to Send Victronix a Private Message   Add Victronix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2678580 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív