Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Home-made hašiš za 1 hodinu. - butanová metoda
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
CAESAR
Stálý Člen

Karma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 697  

Příspěvek č. 33

2: kammo
ako to je s tou cistotou?



TABACEK 2006

WW 2006 OUT

Old Post 08-11-2004 v 12:10 PM
CAESAR je offline   Profil uživatele CAESAR   Find more posts by CAESAR   Foto galerie člena CAESAR   Click here to Send CAESAR a Private Message   Add CAESAR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jumpp
Stálý Člen

Karma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 34

bielko uz to je dlouho co jsem tento rocnik obyval ne ja sem to nikdy neslysel tak se ptam tak cus

"i pad na hubu je pohyb dopredu"

Old Post 08-11-2004 v 12:41 PM
jumpp je offline   Profil uživatele jumpp   Find more posts by jumpp   Foto galerie člena jumpp   Click here to Send jumpp a Private Message   Add jumpp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Storm
Stálý Člen

Karma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 35

2 Kudre: Zdá se mi, že to máš málo nadrcený.Ten materiaál musí bejt přesušenej a najemno nadrcenej.Zkus ho o hodně víc nadrtit(kafemlejnek), akorát k sítku dej větší kousky, aby se neucpalo.Nevim jakej používáš plyn, ale nemá cenu používat ten malej,kup si 250ml Ronson, ten je ověřenej, stojí něco přes 50Kč.Jinak nevim,kde může bejt chyba.

OUTDOOR2006-Nigeria Nightmare, Shaman, Durban poison, Sadhu, Swazi skunk, Neville haze x Jack Herrer,Willie Nelson, Passion 1....
Home - made hašiš za 1hodinu pomocí plynu do zapalovače

Old Post 08-11-2004 v 18:55 PM
Storm je offline   Profil uživatele Storm   Find more posts by Storm   Foto galerie člena Storm   Click here to Send Storm a Private Message   Add Storm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ddt
Stálý Člen

Karma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 546  

Příspěvek č. 36

Mal by som dotaz, treba pouzit ce¨lu napln plynu na jednu varku, alebo ako?

to Storm: Pisal si, ze to extremne rychlo hori, tak ako to teda aplikujes?

Ok majte sa

Old Post 19-11-2004 v 13:01 PM
ddt je offline   Profil uživatele ddt   Find more posts by ddt   Foto galerie člena ddt   Click here to Send ddt a Private Message   Add ddt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mury
Stálý Člen

Karma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 255  

Příspěvek č. 37

předevčírem sme si s kámošema udělali "hašišmejdan",vyrobil jsem 2 gramovou kuličku a celou jsme ji na posezení zhulili-
no to by nebylo nic tak divnýho že jo ,ale někdo tady psal ,že sucháče nejdou a my sme zjistily,že naopak je to nejlepší takhle hulit(matroš byl normálně smíchanej s trochou tabáku).
takže asi tak



moje skříň-400W- už zase v provozu

moje skříň-600W -prozatim konec

out 04

pacháč

out 06








Old Post 19-11-2004 v 14:27 PM
mury je offline   Profil uživatele mury   Find more posts by mury   Foto galerie člena mury   Click here to Send mury a Private Message   Add mury to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Storm
Stálý Člen

Karma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 38

2 ddt: Já to hulim tak, že kuličku hodim na tabák, nahřeju zapíkem a s tim tabákem promícham.Jak psal mury, klidně to můžeš s nečim najemno nadrcenym smíchat a hulit jako sucháč.

2 mury: jakej výnos máš z jedný várky?

OUTDOOR2006-Nigeria Nightmare, Shaman, Durban poison, Sadhu, Swazi skunk, Neville haze x Jack Herrer,Willie Nelson, Passion 1....
Home - made hašiš za 1hodinu pomocí plynu do zapalovače

Old Post 20-11-2004 v 16:15 PM
Storm je offline   Profil uživatele Storm   Find more posts by Storm   Foto galerie člena Storm   Click here to Send Storm a Private Message   Add Storm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mury
Stálý Člen

Karma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 255  

Příspěvek č. 39

no dělali jsme to ze 2 náplní takže 1g/1 náplň.



moje skříň-400W- už zase v provozu

moje skříň-600W -prozatim konec

out 04

pacháč

out 06








Old Post 22-11-2004 v 07:32 AM
mury je offline   Profil uživatele mury   Find more posts by mury   Foto galerie člena mury   Click here to Send mury a Private Message   Add mury to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mury
Stálý Člen

Karma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 255  

Příspěvek č. 40

kudre:základ je to vypouštět na něco jako talíř(prostě něco mělkýho aby šel ten šit dobře stáhnout),ale to se tady už taky objevilo.
čus.M.



moje skříň-400W- už zase v provozu

moje skříň-600W -prozatim konec

out 04

pacháč

out 06








Old Post 23-11-2004 v 10:00 AM
mury je offline   Profil uživatele mury   Find more posts by mury   Foto galerie člena mury   Click here to Send mury a Private Message   Add mury to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KROTWA
Stálý Člen

Karma uživatele KROTWA - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 41

Mám jeden dotaz mám ještě z předminulé zklizně asi 2 zavářky nějakýho šitu myslíš že když to normálně skoro nezhuluje ýe ten hášek z toho bude šlapat? no doufám že někdo poradí

§§kuma!faka§§

Old Post 02-12-2004 v 13:03 PM
KROTWA je offline   Profil uživatele KROTWA   Find more posts by KROTWA   Foto galerie člena KROTWA   Click here to Send KROTWA a Private Message   Add KROTWA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mury
Stálý Člen

Karma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 255  

Příspěvek č. 42

zdar,no já sám nemám zkušenosti,ale minulej tejden dělali kámoši pokus s né moc dobrou ganjou a řikali ,že nic moc.tak asi takhle.



moje skříň-400W- už zase v provozu

moje skříň-600W -prozatim konec

out 04

pacháč

out 06








Old Post 02-12-2004 v 13:16 PM
mury je offline   Profil uživatele mury   Find more posts by mury   Foto galerie člena mury   Click here to Send mury a Private Message   Add mury to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KROTWA
Stálý Člen

Karma uživatele KROTWA - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 43

Dík mimochodem moc hezký kytky ale to asi víš sám

Old Post 02-12-2004 v 13:28 PM
KROTWA je offline   Profil uživatele KROTWA   Find more posts by KROTWA   Foto galerie člena KROTWA   Click here to Send KROTWA a Private Message   Add KROTWA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mury
Stálý Člen

Karma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 255  

Příspěvek č. 44

dík,eště mně napadlo,že ty 4 pětky co stojí plyn bych obětoval a klidně
udělal pokus co a jak.



moje skříň-400W- už zase v provozu

moje skříň-600W -prozatim konec

out 04

pacháč

out 06








Old Post 02-12-2004 v 13:40 PM
mury je offline   Profil uživatele mury   Find more posts by mury   Foto galerie člena mury   Click here to Send mury a Private Message   Add mury to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MFT
Stálý Člen

Karma uživatele MFT - 15% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 85  

Palec dolů probleeeem Příspěvek č. 45

cus lidi. dneska sme to zkouseli, ale nejak nam to nevyslo.vsechno sme koupili pripravili (teda akorat ta plastova nadoba byla trochu mensi-jinou nemeli.a taky sme ten uzaver musely odriznout z ty plastovy lahve.ten plech vubec nesel dolu-cim ste to jako urazili???).no a kdyz uz to bylo vsechno pripraveny a pustili sme do toho ten butan, tak nam dole do sklenice akorat vytek a to bylo vsechno a sli sme domu (delali sme to venku).vystrikali sme tam celej ronsn a proste nevyteklo ani za nehet hashe.v cem to vjezi???huleni bylo jemne nastrihany, nepechovany.dik za radu

Old Post 02-12-2004 v 16:45 PM
MFT je offline   Profil uživatele MFT   Find more posts by MFT   Foto galerie člena MFT   Click here to Send MFT a Private Message   Add MFT to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MFT! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
QuantumKonopi
Nový Člen

Karma uživatele QuantumKonopi - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 46

Zdarek
To Storm: Nezkousel jsem tuhle metodu, prokousal jsem se k tomu az ted, ale vypada to fakt slibne. Ja zkousel rozpoustet a luhovat v acetonu, vysledek se dostavil v podobe hulitelne, ale otresne chutnajici gumy, jejiz velkou casti byl dle chute i barvy chlorofyl kytky. Zajimalo by mne, jestli to opravdu chutna jako hasis a zajimalo by mne, jestlli to teda rozpousti i ten chlorofyl. No a aby toho nebylo malo, tak pokud bys vedel, jestli je to schopno vyextrtahovat i SalvinoriumA. Ale kazdopadne jsi to sestrojil vyborne a ten poznatek s tou predrcenou smesi je taky velmi prinosnyK+

Old Post 02-12-2004 v 16:47 PM
QuantumKonopi je offline   Profil uživatele QuantumKonopi   Find more posts by QuantumKonopi   Foto galerie člena QuantumKonopi   Click here to Send QuantumKonopi a Private Message   Add QuantumKonopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
conspirator
Stálý Člen

Karma uživatele conspirator - 47% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 47

QuantumKonopi: precitaj si cely thread a dozvies sa.
KROTWA : uskladnovanie materialu je neodmyslitelne sprevadzane oxidaciou THC na latku CBN (pre nas uz nepotrebnu) a dalsie neucinne latky. V akom rozsahu, zavisi od podmienok skladovania, ktorymi sa ale teraz nebudem zaoberat. Samozrejme je ale degradacia materialu s obsahom THC na CBN priamo umerna casu, pocas ktoreho nan vplyvali intervencne faktory. Teda v niektoryx pripadox nam ani extrakcia v prospex cisteho produktu nezaruci lepsi vysledok.
Jednoduxo povedane "z hovna bic neupleties"

Nie je dolezite zucastnit sa, ale zvitazit..!

Old Post 03-12-2004 v 13:02 PM
conspirator je offline   Profil uživatele conspirator   Find more posts by conspirator   Foto galerie člena conspirator   Click here to Send conspirator a Private Message   Add conspirator to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 48

uskladnovani je ovsem stejne tak spojeno s rozkladem jinych latek, ktere se naopak rozkladem stavaji psychoaktivnimi. Takze tezko rict. :-)

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 03-12-2004 v 13:09 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:20 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6214370 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív