Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Sensi Seeds - zkusenosti, diskuse
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9
Autor
Téma 
guarana
Stálý Člen

Karma uživatele guarana - 82% PěstitelskáKarma uživatele guarana - 82% PěstitelskáKarma uživatele guarana - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 113

mna by zaujimalo: ruderalis indica vs. ruderalis skunk od Sensi,ma niekto skusenost?

Old Post 12-05-2011 v 10:02 AM
guarana je offline   Profil uživatele guarana   Find more posts by guarana   Foto galerie člena guarana   Click here to Send guarana a Private Message   Add guarana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 114

nedavno kupene :

Sensi skunk - klicivost 5/10, 2 rastliny spomalene
Super skunk - klicivost 8/10
Shiva shanti II - 0/10

uz si od nich pravdepodobne nekupim nic, toto bolo len na skusku, chcel som vediet ako je na tom ich lacna genetika, este uvidime co z toho vyrastie ... popri tom bola napr klicivost skunk1 od dutch passion 10/10, wappa, white berry, ice cream od paradise tiez 10/10

Old Post 30-05-2011 v 07:04 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 115

citace:
Původní příspěvek od gyrro
nedavno kupene :

Sensi skunk - klicivost 5/10, 2 rastliny spomalene
Super skunk - klicivost 8/10
Shiva shanti II - 0/10

uz si od nich pravdepodobne nekupim nic, toto bolo len na skusku, chcel som vediet ako je na tom ich lacna genetika, este uvidime co z toho vyrastie ... popri tom bola napr klicivost skunk1 od dutch passion 10/10, wappa, white berry, ice cream od paradise tiez 10/10


zdarec

kde jsi to kupoval?? Pokud jsi to kupoval na strankach sensi, tak bych vyzkousel tu Shivu reklamovat - co jsem si tak precital fora, tak mas velkou sanci, ze ti poslou nova seminka. Pokud to nemas z jejich stranek, tak potom mas holt smulu.... Kdo vi, jak to nektere obchody skladuji - pochybuju, ze to kazdy dava do lednice.

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 30-05-2011 v 07:25 AM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 116

je to od resellera, nie priamo od nich ... mne to vobec nevadi, ako som povedal, bol to pokus, kupit po dlhej dobe par klasickch skankov, som zvedavy hlavne na vysledok, ci to bude take, ako si to pamatam spred cca 10 rokov, alebo uplne niekde inde ... snad tam najdem jednu peknu slecnu, ktoru bude stat za to si nechat

ten sensi skunk bol podla mna old stock, bolo to vidiet na skatulke, oproti inym od sensi bola nazltla, akoby trocha zasla, naproti tomu shiva vyzerala fresh, semienka kazde ine - od mini prckov az po obrovske indica zrna

omnoho viac ma sralo, ked mi napr nevyklicil hashplant za nejakych 140 papouchu, alebo black domina klicila biedne a hned vedla taky white skunk za 16 vysli vsetky ... to uz je ale nejaky ten patek

s reklamaciou je to vzdy komplikovane, nikdy som to nerobil, kupou semien idem vzdy do rizika, stalo sa mi ale, ze som mal parkrat stastie a predavac mi pri dalsej navsteve dal nejake nahradne v rakusku aj na slovensku (zdravim ) ... ked som cital forum na stranke sensi seeds, reakcie adminov na staznosti ludi ma definitivne odradili od podobneho kroku ... chytrak tam napise, ze semena nemali vhodne podmienky apod. a vlastne za vsetko mozes ty ... klicil som pri 24 stupnoch medzi ubrousky , ten skunk od DP bol vonku vsetkych 10 do 24 hod ...

edit :

este si pamatam ako klicila shiva shanti 1 - 70 %, sensi star od wl - 0 % z dvoch packov (waste of money), white widow od wl - 80 % (pekne uniformne rastliny), white skunk som mal dost vela krat len ako taky lacny doplnok k nakupu a vzdy 90% a viac vyslo, ked si este nieco spomeniem, dopisem, bolo toho dost a uz celkom davno

mozno by stalo za pokus este objednat priamo od nich par packov nech si je clovek na 100% isty, ze to nebolo zlym skladovanim, mozno sa na to dam, ale mam teraz v plane par objednavok zo seedbayu, tak najskor az potom

Naposledy upravil 31-05-2011 v 00:17 AM

Old Post 30-05-2011 v 23:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ka'n'ja
Stálý Člen

Karma uživatele Ka'n'ja - 25% PěstitelskáKarma uživatele Ka'n'ja - 25% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 117

Pokud koupiš přímo od výrobce, tak ti to fakt většinou vymění. Jenže jak povolily v ČR semena - resp. našla se mezera v zákoně, tak každej nakupuje v growshopech. A tam už dost záleží na prodejci. Ale zase ve většině growshopů ti to taky vymění. Obvzlášť když tam příjdeš osobně. Mě se stalo jednou s Vanilla Kushem od BF, že z 10 semen vylezly jen 2 kytky. Tak sem to nahlásil, a oni se mě omluvily, bylo to poslední balení, které bylo za výlohou (tedy ne v ledničce). Po domluvě mě poslali 5 semen LSD.
Jentak mimo, že ještě žijí gentlemani, resp. gentlemanky. Nedávno jsem byl pro semínka v jednom nejmenovaném growshopu a vzal jsem přitom mast na boláky. Udělal jsem to jako objednávku přes net, zaplatil jsem kartou a že si udělám výlet, tak sem dal vyzvednutí osobně. Taková milá slečna mi dala semínka (jiná než jsem objednával, neměla ty moje na skladě, ale cenu dodržela) a pak mast. Poklidil jsem do kapsy, v klídku jdu po ulici, kouknu na mobil a 3 zmeškané hovory z neuloženého čísla. Volám nazpět, a ona to ta milá paní prodavačka z growshopu, že mi dala menší balení toho Canna krému. Mobil si dohledala v mém profilu v eshopu. Osobně bych nikdy nezjistil, že mám menší balení. Takže dobré duše ještě žijí)

rum rum nezavazne

Old Post 31-05-2011 v 23:19 PM
Ka'n'ja je offline   Profil uživatele Ka'n'ja   Find more posts by Ka'n'ja   Foto galerie člena Ka'n'ja   Click here to Send Ka'n'ja a Private Message   Add Ka'n'ja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
edus
Nový Člen

Karma uživatele edus - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 118

so sensi seeds som velmi spokojna.mala som hindu kush.zo 16 bolo 12 fem a 4 male na mlieko.pestovala som to out vo vlhkom Irskom prostredi a bola som velmi spokojna s harvestom.ulepene stredne velke palicky s krasnou hash vonou.chut trochu zemita ale ten high stal zato.brutal smiech.vrelo odporucam

Old Post 06-07-2011 v 15:08 PM
edus je offline   Profil uživatele edus   Find more posts by edus   Foto galerie člena edus   Click here to Send edus a Private Message   Add edus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
liqueweed
Nový Člen

Karma uživatele liqueweed - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 119

Zdar jen taková otázečka, nemáte někdo bližší informace o firmě například kdy byla založena? nemůžu to nikde najít dík za info

Old Post 05-03-2012 v 14:00 PM
liqueweed je offline   Profil uživatele liqueweed   Find more posts by liqueweed   Foto galerie člena liqueweed   Click here to Send liqueweed a Private Message   Add liqueweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 120

ss, luxus:-) sice jsem rizkoval, uhnily klicky,. ale to byl muj zadupp.. jinak supr.

Old Post 05-03-2012 v 20:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
meir
Nový Člen

Karma uživatele meir - 82% PěstitelskáKarma uživatele meir - 82% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 121

Tak mi to neda,abych nereagoval na docela castou kritiku Sensi seeds.Uz patym rokem od nich jedu na zahrade a na balkone Skunk no.1,rek bych,ze za ty penize naprosto luxusni huleni.S klicivosti jsem nikdy problem nemel,z 10 seminek vzdycky vylezly vsecky az na jedno.Chybu bych spis hledal u sebe nez si stezovat na genetiku.Holt,kdo je nemehlo,zkurvi uplne vsechno.Timto se jakoze nechci vychloubat,ale myslim,ze Sensi je urcite jedna z nejsolidnejsich bank.

Old Post 17-04-2012 v 19:41 PM
meir je offline   Profil uživatele meir   Find more posts by meir   Foto galerie člena meir   Click here to Send meir a Private Message   Add meir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 122

Koho chleba jíš, toho.. no nebudu jim bohužel zpívat. Ačkoli maj veškerej respekt za zde uspořádanou soutěž, nenadchli. Z 3x3 semínek bylo jen jedno balení "stejnejch semínek", jinak dycky jedno z nich byl očividnej mrzáček, kterej nevyklíčil. Když jsem natvrdo rozříznul druhýho mrzáka z balení FastBudu, byl to jen prázdnej obal od semínka ..ale co, darovanýmu koni ..třeba měli tyhle koně polámaný zuby, proto je mohli darovat!

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Old Post 17-04-2012 v 20:21 PM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 123

citace:
Původní příspěvek od MaaaYaaa
Koho chleba jíš, toho.. no nebudu jim bohužel zpívat. Ačkoli maj veškerej respekt za zde uspořádanou soutěž, nenadchli. Z 3x3 semínek bylo jen jedno balení "stejnejch semínek", jinak dycky jedno z nich byl očividnej mrzáček, kterej nevyklíčil. Když jsem natvrdo rozříznul druhýho mrzáka z balení FastBudu, byl to jen prázdnej obal od semínka ..ale co, darovanýmu koni ..třeba měli tyhle koně polámaný zuby, proto je mohli darovat!


zdarec

nepletes si sweet a sensi seed bank ??

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 17-04-2012 v 21:01 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
S.C.C.
Nový Člen

Karma uživatele S.C.C. - 58% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 124



ja som forever lover Early Skunku od Sensi Seeds...aj ked nie je uplne early(dozrieva tak do polky oktobra) vo finale su to krasne,hutne sisky s aromou, ktora prebije vsetky sacky a krasnou skukovou chutou...najlepsi stav..uplne ujeby...smiech nekonecny...happy weed...sila riadna, ludia mi nechcu verit ze je to outdoor...velmi vydarena genetika...

Old Post 02-09-2012 v 11:36 AM
S.C.C. je offline   Profil uživatele S.C.C.   Find more posts by S.C.C.   Foto galerie člena S.C.C.   Click here to Send S.C.C. a Private Message   Add S.C.C. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LuckyBoy
Stálý Člen

Karma uživatele LuckyBoy - 85% PěstitelskáKarma uživatele LuckyBoy - 85% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 125

zdravím growers..koupil sem si Sensi Seeds Indoor mix 25 ks v bioplantu..z 16 semen pouze 3 pukly, ale dál se nedělo nic..umístil sem tedy do kokosu a pod světlo-výsledek stejný-NIC! Nedoporučuji..zkusím reklamovat..
Ať se zelení...

Legalize It!

Old Post 13-10-2013 v 08:09 AM
LuckyBoy je offline   Profil uživatele LuckyBoy   Find more posts by LuckyBoy   Foto galerie člena LuckyBoy   Click here to Send LuckyBoy a Private Message   Add LuckyBoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
demios
Stálý Člen

Karma uživatele demios - 30% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 126

zareaguji jen na Dutch passion protože se tu hodně mluví o tom jako o náhradě za Sensi ..moje poslední tři várky od DP klíčivost 50% z toho Mazar který jsem musel doslova porodit abych měl dvě kytky tak nakonec to hulení bylo takovej šit že jsem nemohl uvěřit že to má být Mazar - určitě bych tady nehledal chybu v sobě protože udělat z kvalitní genetiky planinu to snad ani není možný...fuck DP!

Old Post 28-02-2014 v 10:51 AM
demios je offline   Profil uživatele demios   Find more posts by demios   Foto galerie člena demios   Click here to Send demios a Private Message   Add demios to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 127

Moje poslední zkušenost se Sensi Seeds vskutku smutná, 30 semen Norhern Light, špatná klíčivost, mutace, zvláštní stavba, mnoho fenotypů a první zkušenosti s dojetím naznačují, že se jedná o seno.

Rozhodně se NL, která mi vyrostla, nedá ani v nejmenším srovnávat s NL, jenž byla k dispozici od této seedsbanky cca 5 let zpět.

Zatím jsem si nechal tři samice (ano, ze 30 semen), které podrobuji důkladnémů zkoumání, poté sem dopíší závěr. Prozatím však za mne palec dolů, zklamání.

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 01-03-2014 v 13:32 PM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alkalda
Stálý Člen

Karma uživatele Alkalda - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 128



Haleluja bardi..
Tož zhruba pred pulrokem objednávka od Sensi seed 15 Reg. Ed Rosenhal Superbud. Tři borci se dohodli a poslali kačky.
Během týdne doma...obal neporušen...14 kousků vylezlo a rozjeli to. Vše paráda až do doby kdy se mělo ukázat co v bejlí je...
Všichni tři týpci vypěstovali dosti vysoké travivo s téměř žádnými krystaly thc ale ovšem s mnoha a mnoha samčími květy.
Vše vytrháno,zlikvidováno a najebáno do masti.
Nikdo z nás neměl chuti jakkoliv diskutovat nebo reklamovat semena...
Asi udělali oranžády něgde chybu nebo nemaj v lásce čecháčky.
Sensi mám docela v oblibě jenom má důvěra byla otřesena.

Našel jsem foto pro ilustraci..)

Old Post 09-03-2014 v 05:33 AM
Alkalda je offline   Profil uživatele Alkalda   Find more posts by Alkalda   Foto galerie člena Alkalda   Click here to Send Alkalda a Private Message   Add Alkalda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:12 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
16-02-2024 - Natural seeds - zkušenosti - 220 odpovědí
01-07-2019 - Fair Seeds - zkušenosti (?) - 100 odpovědí
28-02-2011 - Joey weed - Zkušenosti - 21 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0740400 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív