Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Sensi Seeds - zkusenosti, diskuse
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9
Autor
Téma 
Ka'n'ja
Stálý Člen

Karma uživatele Ka'n'ja - 25% PěstitelskáKarma uživatele Ka'n'ja - 25% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 97

Já osobně bych od Sensi čekal stabilitu. Nějaké zlé jazyky říkaly, že do nefeminizovaných semínek dávaj pět feminizovaných a pět vybíraných samců, že se to dá nějak poznat. No nevím, možná kec, každopádně u Jamaicy se minimálně u jednoho samce sekly:p.
Jde o to, že i levnější banky stojí zato. Opravdu hodně mě překvapila už zmiňovaná Budha seeds. Kytky celkem velký a když pálku zmáčkneš prstem, zbavuješ se pryskyřice a jejího aroma z toho prstu celé odpoledne.
Když mrkneš na Grower, tak nepatří mezi nejprofláklejší banky. Loni sem od nich jel skunk#1 a dobrý hulení. Jsou to ty levnější semena, z druhý strany toho nebylo zrovna moc a zhulovalo to spíš přiměřeně.
Ale Jack Flash je asi jinde, tak přeju velkou úrodu a hodně kvalitních řezů.

rum rum nezavazne

Old Post 22-09-2010 v 14:42 PM
Ka'n'ja je offline   Profil uživatele Ka'n'ja   Find more posts by Ka'n'ja   Foto galerie člena Ka'n'ja   Click here to Send Ka'n'ja a Private Message   Add Ka'n'ja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 98

Zdar!
Tak sem rozjel Afghan #1 regular, z 10 semen 9 prcků venku, jen doufám že bude dost samic ať je z čeho vybírat
Jinak Jack Flash vypadá slibně!
Edit: tak už vylez desátej Afghán, takže stoprocentní klíčivost!

Naposledy upravil 16-10-2010 v 08:23 AM

Old Post 15-10-2010 v 06:49 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 99

Čaute tak ja mám zmiešané pocity..
Skunk č1....feminized 5ks-klíčivosť mizerná..za 4dni sú vonku 2kúsky(tera už tretie..pardooon),kurňa nechápem.Čím je to "značkovejšie" tým je to horšie..
White russian od kamoša 5ks- za 2dni 5/5 vonku



edit:sneží!


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Naposledy upravil Samulele 21-10-2010 v 20:09 PM

Old Post 21-10-2010 v 12:19 PM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 100

shiva skunk fem. 10 semen rovnou do hlíny 9 venku, jeden mrzák na odpis.

Old Post 21-10-2010 v 19:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kokosman
Nový Člen

Karma uživatele kokosman - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 101

zkusil jsem poprve skunk 1 fem 2y 5ks a do 4 dnu vylezly vsechny hlina tma optimalni vlhkost jedno bylo posekane a o dva dny pozdeji ale uz jede taky a brzo je dozene

Old Post 21-11-2010 v 21:47 PM
kokosman je offline   Profil uživatele kokosman   Find more posts by kokosman   Foto galerie člena kokosman   Click here to Send kokosman a Private Message   Add kokosman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ka'n'ja
Stálý Člen

Karma uživatele Ka'n'ja - 25% PěstitelskáKarma uživatele Ka'n'ja - 25% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 102

Ed Rosenthal Super Bud - z 10 vylezlo 9. Snad se Edik zadari:p

rum rum nezavazne

Old Post 21-11-2010 v 22:49 PM
Ka'n'ja je offline   Profil uživatele Ka'n'ja   Find more posts by Ka'n'ja   Foto galerie člena Ka'n'ja   Click here to Send Ka'n'ja a Private Message   Add Ka'n'ja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blooom
Nový Člen

Karma uživatele blooom - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 103

zdravim lidi objednal jsem si od sensi seeds skunk kush 10ks fem. poslal jsem love obalkou,nevíte jak dlouho trvá než jim to příjde?? v žádným grow shopu jsem tenhle model nenašel tak jsem to objednal přímo od sensi.

Old Post 16-12-2010 v 20:17 PM
blooom je offline   Profil uživatele blooom   Find more posts by blooom   Foto galerie člena blooom   Click here to Send blooom a Private Message   Add blooom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Espado
Stálý Člen

Karma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 104

Early Pearl - z 10 semen 9 venku za 3 dny

Vědeckotechnicka revoluce neni žádná idyla. W.

Old Post 21-01-2011 v 08:48 AM
Espado je offline   Profil uživatele Espado   Find more posts by Espado   Foto galerie člena Espado   Click here to Send Espado a Private Message   Add Espado to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 105

ja mel od sensi ww,wd,pp, fse feminizovane a vzdycky vylezli vsechny.ted jsem zkusil dutch a abych pravdu rekl,taky vylezou skoro vsechny9¨/10 ale ty seminka jsou o proti sensi takove prtavee.mel sem moznost srovnat power plant od sensi a od dutche,sensi jasne lepsi,kytky vetsi pevnejsi.

Old Post 03-02-2011 v 16:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cubain67
Nový Člen

Karma uživatele cubain67 - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 106

[účet odstraněn]

Old Post 13-02-2011 v 17:12 PM
cubain67 je offline   Profil uživatele cubain67   Find more posts by cubain67   Foto galerie člena cubain67   Click here to Send cubain67 a Private Message   Add cubain67 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Espado
Stálý Člen

Karma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 107

doplním moje Early Pearl:
9 z 10 za 3 dny ,

poslední asi za další 3 dny

Takže 10 z 10 , pohlaví ještě nepoznat, ale jsou to krásný stromky

Doplním : pohlaví : 5 samců 5 samic ( 1.4.2O11)

Vědeckotechnicka revoluce neni žádná idyla. W.

Naposledy upravil Espado 02-04-2011 v 14:31 PM

Old Post 14-02-2011 v 08:14 AM
Espado je offline   Profil uživatele Espado   Find more posts by Espado   Foto galerie člena Espado   Click here to Send Espado a Private Message   Add Espado to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jamall
Stálý Člen

Karma uživatele jamall - 76% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 108

citace:
Původní příspěvek od mott
došel mi Indoor mix, 40 semen.
Klíčení - polovina rockwool kostky, polovina toalet. papír nebělený (chlor atd.). Teplota cca 25°C. Udržováno v rozumné míře vlhkosti, RW na světle, toal. pap. ve tmě. Rozdíly žádné.

Výsledky (bída) do 14 dní:
25 semen ani nepuklo
10 semen puklo, klíčky se zasekly a uhnily
5 semen vyrostlo v kytí...

Jaké máte zkušenosti vy se Sensi??



hele Sensi sou komercni a proto maj taky astronomicky ceny a ne proto ze sou nak extra dobry.Doporucuju Mr.Nice ikdyz je teda dost limitovanej a teda nedela feminizovany,protoze rika ze je to pro liny growery

Old Post 19-02-2011 v 17:47 PM
jamall je offline   Profil uživatele jamall   Find more posts by jamall   Foto galerie člena jamall   Click here to Send jamall a Private Message   Add jamall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 109

zdar

ja sem ted sadil feminized mix - 5 semen sem zasadil - jedno nevyklicilo, jedno puklo, ale nevzeslo a z jednoho se mi podaril mutant - zbytek je fajn. Na to, ze jsem dal za 20 seminek 700,- jsem spokojen. A hlavne se tu nebavte furt o tom kliceni - toto je pouze jedna cast pestovani (ikdyz hodne dulezita). Spise me zajima hotovy produkt, jak bude vypadat.

ad komerce: tohle neni o tom kolik to stoji, ale o tech genech, ktere jsou pouzity. Tady si myslim, ze ma sensi docela pekny vyber ve sve vlastni zahrade a klidne si priplatim. A pokud si kupuju seminka rovnou ze stranek sensiseed a mam problem s klicivosti, tak neni problem jim napsat reklamacni mail a je zde moznost zasilky novych semen, teda alespon takto to prohlasuji na svem foru.

tak at to roste

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 20-02-2011 v 17:39 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 110

Taky jsem na to chtěl reagovat, ale nechtělo se mi.
Nevím co máte proti Sensiseeds, mám od nich už delší dobu Big Buda, vyselektil jsem si Jacka Flashe, teď selektím Afghani #1 a jsem max spokojenej!
Big Bud, z 10 semen 8 venku a vybíral jsem z šesti samic.
Afgháni #1 z 10 semen 9 rostlin, vybírám ze čtyř samic.
Jack Flash, to jsem měl trochu smůlu, těch bylo 8 z 10 a bohužel jen tři samice, ale nakonec to dopadlo relativně dobře.
A hlavně už ty semínka neklíčím, dávám je rovnou do hlíny.
Tak ať se daří kolegové.

Old Post 20-02-2011 v 20:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 111

no me se ted doma valeji seminka NL5xHaze od sensi, tak z toho bych si rad vyselektoval matku na sog. Bohuzel ted neni ani misto ani cas....

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 20-02-2011 v 22:02 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sniper18
Stálý Člen

Karma uživatele Sniper18 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sniper18 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sniper18 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 112

Zdar chlapi , mate skusenosti s early pearl alebo early girl vonku? Zaujimala by ma odolnost, potencia a kedy prebiehal zber. Diky

Old Post 27-02-2011 v 14:36 PM
Sniper18 je offline   Profil uživatele Sniper18   Find more posts by Sniper18   Foto galerie člena Sniper18   Click here to Send Sniper18 a Private Message   Add Sniper18 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:38 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
16-02-2024 - Natural seeds - zkušenosti - 220 odpovědí
01-07-2019 - Fair Seeds - zkušenosti (?) - 100 odpovědí
28-02-2011 - Joey weed - Zkušenosti - 21 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7402960 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív