Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » co takhle beedies po špeku
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Muth
Grower Mortimer

Karma uživatele Muth - 23% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 1

Myslim, ze neco podobnyho tady uz bylo, ale co se da delat.

Mohl by si blize popsat kde se daji koupit?

Old Post 19-10-2004 v 18:19 PM
Muth je offline   Profil uživatele Muth   Find more posts by Muth   Foto galerie člena Muth   Click here to Send Muth a Private Message   Add Muth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
el magico
Nový Člen

Karma uživatele el magico - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 2

jo neco podobneho uz tady bylo ...mno eukalipty jsem uz kouril a celkem nic moc ta chut mi moc nesedela ,da se to koupit skoro v kazde cajce

Old Post 19-10-2004 v 18:34 PM
el magico je offline   Profil uživatele el magico   Find more posts by el magico   Foto galerie člena el magico   Click here to Send el magico a Private Message   Add el magico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Schinus
Stálý Člen

Karma uživatele Schinus - 86% PěstitelskáKarma uživatele Schinus - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 211  

Beedies Příspěvek č. 3

JO beedieska mam hodne rad klasicky beedieska (bez filtru se daj koupit kdekoli ted me napadne treba "U dvou sálků" (vsichni znaj) a NIrdoshe to uz je docela luxus za 50,- je jich tam 10 a daj se koupit treba v Sanu Babu u Staromaku

Oni na nás nezapoměli, oni se na nás VYSRALI!

Košťálek 70W
Košťálek 70W II.

zavlahovy sytem



Old Post 20-10-2004 v 07:27 AM
Schinus je offline   Profil uživatele Schinus   Find more posts by Schinus   Foto galerie člena Schinus   Click here to Send Schinus a Private Message   Add Schinus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 4

jj, když sem v praze tak chodim pod tu kotvu, prodávali je v tej trafice v Lucerně dříf (newim jestli porád), jináč v plzni na hlaváku nebo v Ráji kuřáků na americkej street...
btw - nirdosche sou pěkně nebezpečný na oblečení - jak z nich padá dycky celej ten žhavík

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 23-10-2004 v 16:58 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kristl
Stálý Člen

Karma uživatele Kristl - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 5

no docela to de... ale bohužel sem kuřák, tagže klasický cíga u mě vítězí
myslim že chOdec si na nich pohchutnává

Old Post 23-10-2004 v 17:02 PM
Kristl je offline   Profil uživatele Kristl   Find more posts by Kristl   Foto galerie člena Kristl   Click here to Send Kristl a Private Message   Add Kristl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 6

nabster - hele já mam s timdle děsnou prudu - všichni mě znaj, že kouřim beedies - dycyky někoho potkam a von povídá "Nedal bys mi beedisko - já si dycky zakouřim jenom vod tebe" - takle mi zmizí x beediesek za večer - kuřák si cígo vysomruje, ale co já.....

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 23-10-2004 v 18:05 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thc_george
Stálý Člen

Karma uživatele thc_george - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 7

nejlepci eukalipty sou 51čky, sou sice dost silny a šitujou filtr ale zmastěj jak po špeku tak i bez něj trochu ale na chut lepsi 501 nebo 50ky trea a do špeka to nemá chybu bych rek

Old Post 27-10-2004 v 02:02 AM
thc_george je offline   Profil uživatele thc_george   Find more posts by thc_george   Foto galerie člena thc_george   Click here to Send thc_george a Private Message   Add thc_george to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snejky
Stálý Člen

Karma uživatele snejky - 7% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 8

Beedies is best of the best!
Hlavně Nirdoshe ale je mi líto těch stovek hadrů co už dokázali propálit

Zašpekulujem si?
11.5.1981 zemřela legenda: Robert Nesta Marley. Díky Bobe
už nikdy se nebudu hádat se sinuhetem

Old Post 27-10-2004 v 10:09 AM
snejky je offline   Profil uživatele snejky   Find more posts by snejky   Foto galerie člena snejky   Click here to Send snejky a Private Message   Add snejky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vyhulienka
Nový Člen

Karma uživatele vyhulienka - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 9

priatielia, kto by dnes nepoznal nieco take?
chuti, je to ok, ale stav z toho nemas, bracho...

Old Post 04-11-2004 v 18:48 PM
vyhulienka je offline   Profil uživatele vyhulienka   Find more posts by vyhulienka   Foto galerie člena vyhulienka   Click here to Send vyhulienka a Private Message   Add vyhulienka to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vyhulienka! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:55 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0096230 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív