Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak hulite?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 49

znám lidi, co to ženou do extrémů-natáhnou co můžou, rudnou, modraj, u toho různě gestikulujou, valej voč a přidušeně eště něco žvaněj. Nevim, jakej to má smysl, když byl nějakej brutální nedostatek materiálu na neočekávaně velkej počet lidí(stává se), tak sem hrotila, ale neni to přijemný, pak mam pocit, že se dusim. těch 10, max 15 sekund je víc než dost a nemusim se u toho mlátit do hlavy, poskakovat a bůhví co eště, abych to vydžela.

Old Post 26-12-2004 v 20:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 50

ty vole 10 sekund vite co to je za dobu???? to je fakt prehnane zbytecne moc... by se me to pekne blbe drzelo v plicich a navic za chuze bych tezko vydrzel z dechem (a to hraju fotbal...) Drzte to v sobe jako u ciga a uvidite, ze vas to taky pekne skopne...a nemusite rudnout, kaslat a delat nejaky zbytecny picoviny...anebo vite co? "stahnete jointa na jednou a drzte to v sobe 52 vteřin a 32 setin a uvidite jaxe budete cejtit..."

Old Post 26-12-2004 v 20:37 PM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mintor
Stálý Člen

Karma uživatele mintor - 81% PěstitelskáKarma uživatele mintor - 81% PěstitelskáKarma uživatele mintor - 81% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 51

ja to drzim tak jak se m chce

...A tak se pan Šustr z Ronova nad Doubravou zamyslel a spočítal, že normální konev má 117 otvorů v tom kropítku, a že je to škoda, a udělal do něho pouze 13 otvorů..Už to funguje na té konvi, konev šetří vodou..

Old Post 26-12-2004 v 21:07 PM
mintor je offline   Profil uživatele mintor   Find more posts by mintor   Foto galerie člena mintor   Click here to Send mintor a Private Message   Add mintor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 52

sketch: já shotuju, ale nikdo nechce posílat. Teda shotuju jenom z dobrejch modelů, když je nějakej škarbák, tak ani nemusim. Spíš si dávám osobního shota - ze zatnutý pěsti kanálek a špek mezi prsty a natáhnout - kouř ani nejni cejtit a kope to

Old Post 26-12-2004 v 21:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 53

já teda taky od někdy neshotuju, asi mě od toho odradil jeden prudkej. Předevšim když balim, tak tak, aby se konec dal bez výčitek zahodit.

Old Post 26-12-2004 v 21:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 54

no, jelikož jsem hroznej hračička, tak jsem si dneska ubalil tenkýho jointa a narval ho do brčka, takže jsem měl takovou dlouhou špičku a povím vám, dva dni jsem nehulil ani nekouřil a docela mě to nakoplo

Old Post 27-12-2004 v 10:53 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 55

Pleidwaag: jo, zkus to, je to zaručený

Old Post 27-12-2004 v 11:13 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 56

Ramon_Dexter: brčko je výborná věc, vlastně asi jediná, kterou využívám. Fáji, kýbly, vodnice : nemusim. Stejně tak nemusim dojíždět až k filtru, ale s brčko Ehm, to jsou kecy jak z teleshoppingu

Old Post 27-12-2004 v 12:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 57

vood: z fajek jsem dřív docela dost kouřil, ale od tý doby, co jsem svojí jedinou fajku zabudoval do bongu a ten zapomněl u kámoše, tak už jedině motaný dobroty. Je to lepší a navíc mě hrozně baví balit

Old Post 27-12-2004 v 12:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mortuus
Nový Člen

Karma uživatele Mortuus - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 58

motany bucky...cas od casu vodnicka

Death to Peace

Old Post 27-12-2004 v 13:06 PM
Mortuus je offline   Profil uživatele Mortuus   Find more posts by Mortuus   Foto galerie člena Mortuus   Click here to Send Mortuus a Private Message   Add Mortuus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 59

Ramon_Dexter: tak to byl asi dobrej kámoš, jestli to dobře chápu Mě taky vždycky bavil ten rituálek motání a špek je špek(nebo jak tomu kdo řiká)

Old Post 27-12-2004 v 13:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 60

vood: ne, vážně jsem jí u něj zapomněl a pokaždý, když k němu zajdu, zapomenu si jí vzít. Teda nijak zvlášť mi to nevadí, zbudoval jsem ho když mi došly papírky z fajky a 0.5l plastový flašky

Old Post 27-12-2004 v 13:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 61

no, prostě hračička ale furt lepší než zoufalec, abysis ubalil do novin.
Když jednou nebyly papírky v takovou nevhodnou dobu, tak sme strhali alobal z palačinek a umotali takovou nálevku-nestálo to za ten umaštěnej batoh

Old Post 27-12-2004 v 13:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 62

vood: to vůbec, noviny sjou shit, ještě bych se bál aby do mě nevlez nějakej hnůj, co tam píšou. Ikdyž balení do jakýhokoli papíru - mam video Woodstock 1969 - tam balili opravdu do všeho. No dkyž jsem viděl oranžovej papírek, tak jsem docela koukal

Old Post 27-12-2004 v 13:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 63

Ramon_Dexter : tam se asi nikdo s balenim na sviště nesral

Old Post 27-12-2004 v 14:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Landrover
Stálý Člen

Karma uživatele Landrover - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 64

Vodne bongo na to nema nic

Verim ze uzivanie cannabisu vedie k odpusteniu hriechov...c.e.

Old Post 05-01-2005 v 11:04 AM
Landrover je offline   Profil uživatele Landrover   Find more posts by Landrover   Foto galerie člena Landrover   Click here to Send Landrover a Private Message   Add Landrover to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Landrover! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:39 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-03-2013 - Jak balíte? - 6 odpovědí
20-01-2012 - Jack Herer? - 28 odpovědí
04-10-2007 - Jak to vidite ? - 9 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8959220 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív