Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » 7 Beskyd outgirls
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Bonsai
Stálý Člen

Karma uživatele Bonsai - 93% PěstitelskáKarma uživatele Bonsai - 93% PěstitelskáKarma uživatele Bonsai - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 73  

Obecné 7 Beskyd outgirls Příspěvek č. 1

Čus gruvři!

Tak se nám opět sešel rok s rokem a my outdoorníci můžeme započít bilancovat, zda byl z hlediska "naší" věci úspěšný či méně spokojený a zda a co se vlastně bude nakonec ve chvílích následujících kouřit či jinak využívat ku pohodě naší. Konečně jsem si trochu zeliminoval bordel ve fotkách, tak se s vámi mohu nyní se svou tohtoroční radostí podělit. Semínka jsem letos oproti jiným létům dával do země relativně pozdě(v půli května, sazenice předpěstovávám doma), ale na výsledný vzrůst to nemělo zase tak velký negativní dopad. Sadil jsem rostliny Durban poison, Hindu kush z Nirvany (do lesa) a Bubble gum (od tamtéž) křížený a domestikovaný s mým dlouholetým oblíbeným nonamem pro ranější kvetení(do kukurůzy). Bohužel v lese byla letos divá srnčí zvěř extrémně rychlá a všechny rostliny mi stačila zlikvidovat hned po přesazení(do tří dnů), ještě než jsem políčko zabezpečil syrovým masem a vlasy proti okusu a katastrofu dovršili slimáci, marnost. Takže zbylo nakonec po přetrhání samců a dalším řádění, pro změnu černé zvěře, pouze sedm kytek v kukuřici. Někteří z vás nadávali, že bylo chladné jaro a počátek léta, ale mi tento fakt nějak moc rostliny nedojebával, od počátku rostly celkem pěkně(zajímavé, že to v té kukuřici vždycky tak frčí) a alespoň se to nemuselo chodit zalévat a mohl jsem se věnovat houbám(netoxickým), mé druhé vášni. A druhá polovina léta byla z hlediska kvetení sluneční fantazia a rostliny se celkem náležitě vybarvily. V kukuřici jsem měl dvě menší buňky po třech a čtyřech kytkách, nazvěme je třeba horní a dolní pole. Velikostně byly kytky od 1,8 m (ta nejmenší), ty největší dorostly něco málo pod tři metry. Substrát jsem před přesazením nijak zvlášť neupravoval (v lese samozřejmě ano) a nepřihnojoval, o to se postarali jezeďáci, co se týče hnojení, tak po letech experimentů se všelijakými různými hnojivy, postřiky, přípravky, stimulátory, terminátory a dalšími extrakty a sračkami jsem se na všechno vysral a už druhým rokem používám vlastnoručně zrobené "raketové palivo", obyčejnou jíchu, kombinaci z kopřiv, kostiválu a přesličky, mno smrdí to pekelně, ale kytičkám to evidentně chutná a prospívá, na tu hnojku se stahují i žížaly a pěkně mi kypří půdu u kořenů, kvjety si to svištěly pěkně a ta zdravá barva a vzhled. Měsíc před sklizní přestávám hnojit úplně, ať se rostliny pěkně pročistí, zužitkují živiny nastřádané v listech a matrosh není cítit po nějaké chemce nebo sračce. Netvrdím, že nějaké vychytávky od Advanced h., B'cuzz atd. atd. nemohou být pro zdravý růst a květ konopí lepší a prospěšnější, ale pěstitel si je také těžce zaplatí, věřím, že mé rostliny jsem těžce spokojeny s tím, co jsem pro ně vytvořil a do hulení jsem krom nákupu semen nevrazil ani korunu, ne že bych byl taková držgrešle, samozřejmě ani korunu na tom nevydělám. Je sice pravda, že vzdálenosti mezi listy na větvích byly trochu větší a některé rostliny nebyly proto tolik husté, ale to bylo spíše, myslím, způsobeno tím pozdnějším výsevem a soupeřením o světlo s okolním porostem a hlavně paldy stály za to. Takže asi tak. Přejděmež k obrázkům...

Old Post 14-10-2004 v 13:31 PM
Bonsai je offline   Profil uživatele Bonsai   Find more posts by Bonsai   Foto galerie člena Bonsai   Click here to Send Bonsai a Private Message   Add Bonsai to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bonsai
Stálý Člen

Karma uživatele Bonsai - 93% PěstitelskáKarma uživatele Bonsai - 93% PěstitelskáKarma uživatele Bonsai - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 2











Takže dolní 3 kytky zhruba 14 dní před sklizní, nějaké ty detailky

Old Post 14-10-2004 v 13:33 PM
Bonsai je offline   Profil uživatele Bonsai   Find more posts by Bonsai   Foto galerie člena Bonsai   Click here to Send Bonsai a Private Message   Add Bonsai to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bonsai
Stálý Člen

Karma uživatele Bonsai - 93% PěstitelskáKarma uživatele Bonsai - 93% PěstitelskáKarma uživatele Bonsai - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 3





pokračování...

Old Post 14-10-2004 v 13:39 PM
Bonsai je offline   Profil uživatele Bonsai   Find more posts by Bonsai   Foto galerie člena Bonsai   Click here to Send Bonsai a Private Message   Add Bonsai to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bonsai
Stálý Člen

Karma uživatele Bonsai - 93% PěstitelskáKarma uživatele Bonsai - 93% PěstitelskáKarma uživatele Bonsai - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 4











A horní políčko taktéž cca 14 dnů před sekem.

Old Post 14-10-2004 v 13:45 PM
Bonsai je offline   Profil uživatele Bonsai   Find more posts by Bonsai   Foto galerie člena Bonsai   Click here to Send Bonsai a Private Message   Add Bonsai to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bonsai
Stálý Člen

Karma uživatele Bonsai - 93% PěstitelskáKarma uživatele Bonsai - 93% PěstitelskáKarma uživatele Bonsai - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 5










Dolní políčko asi týden před sklizní+hlavní otrhaná palice jedné dříve uzrálé a sklizené kytky, doporučuji zvětšit náhledy na makrodetaily.

Naposledy upravil Bonsai 14-10-2004 v 15:50 PM

Old Post 14-10-2004 v 14:00 PM
Bonsai je offline   Profil uživatele Bonsai   Find more posts by Bonsai   Foto galerie člena Bonsai   Click here to Send Bonsai a Private Message   Add Bonsai to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majky
Stálý Člen

Karma uživatele Majky - 16% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 6

hezke kitiiiiii...

if the kids are united, then we´ll never be divided...

Old Post 14-10-2004 v 14:01 PM
Majky je offline   Profil uživatele Majky   Find more posts by Majky   Foto galerie člena Majky   Click here to Send Majky a Private Message   Add Majky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Majky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bonsai
Stálý Člen

Karma uživatele Bonsai - 93% PěstitelskáKarma uživatele Bonsai - 93% PěstitelskáKarma uživatele Bonsai - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 7











Horní rostliny týden před sklizní, ta největší kytka se začala krásně barvit do fialova, stejně jako rodič loni.

Old Post 14-10-2004 v 14:08 PM
Bonsai je offline   Profil uživatele Bonsai   Find more posts by Bonsai   Foto galerie člena Bonsai   Click here to Send Bonsai a Private Message   Add Bonsai to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bonsai
Stálý Člen

Karma uživatele Bonsai - 93% PěstitelskáKarma uživatele Bonsai - 93% PěstitelskáKarma uživatele Bonsai - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 8






pokračování...

Old Post 14-10-2004 v 14:12 PM
Bonsai je offline   Profil uživatele Bonsai   Find more posts by Bonsai   Foto galerie člena Bonsai   Click here to Send Bonsai a Private Message   Add Bonsai to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bonsai
Stálý Člen

Karma uživatele Bonsai - 93% PěstitelskáKarma uživatele Bonsai - 93% PěstitelskáKarma uživatele Bonsai - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 9






Ještě dolní dvě rostliny, jedna už byla v limbu. Bohužel, k mé velké neradosti jsem zjistil, že se spodní políčko profláklo, našel to náhodou jeden myslivec, jenž zřejmě číhal a pátral v kukuřici po rejdivších divočácích a nevím jestli on, nebo ještě někdo jiný mi otrhal 3 horní větve z jedné kytky, tak jsem to raději všechno setnul, než by se to ztratilo celé nebo nastaly ještě úplně jiné, horší komplikace s cajtama. Škoda, zbylé kytky by ještě rozhodně minimálně týden klidně vydržely, většina blizen ještě byla bílá a kytky se taktéž začaly barvit do fialova, ale marné, lepší než nic.
Co se týče kvalitky, vůně a chuti, tak takový luxus se mi snad ještě vypěstit nepodařilo, palice byly krásně tvrdé, objemné a pěkně olepené, no pěkně to čistí, 1-2 prdíky akurát. Po obírání listí jsem si z prstů seškrábnul pěknou hroudu charasu. Každopádně spokojenost a vyhlídky na zajímavé časy do budoucna.

Old Post 14-10-2004 v 14:31 PM
Bonsai je offline   Profil uživatele Bonsai   Find more posts by Bonsai   Foto galerie člena Bonsai   Click here to Send Bonsai a Private Message   Add Bonsai to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bonsai
Stálý Člen

Karma uživatele Bonsai - 93% PěstitelskáKarma uživatele Bonsai - 93% PěstitelskáKarma uživatele Bonsai - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 10

Zbytek fotek ještě musím stáhnout z foťáku, takže ty tady postnu pozdějic. Jinak ty nejmohutnější hlavní palice měly v nejširších místech tloušťky kolem 15 cm, celkem masakr, kytky jsem nijak nezaštipoval z důvodu pozdnější výsadby a do růstu nezasahoval, ať ukážou co umí, v té kukuřici byly výškově tak akorát. No na sedm rostlin materiálu velké hafo, velmi příjemné překvápko a spokojenost, myslím, že příští rok netřeba sadit, ale stejně mi to asi nedá, na pěstění jsem závislý asi nejvíce.

Tak co vy na to groweři?

Old Post 14-10-2004 v 15:40 PM
Bonsai je offline   Profil uživatele Bonsai   Find more posts by Bonsai   Foto galerie člena Bonsai   Click here to Send Bonsai a Private Message   Add Bonsai to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubik
grandpappy

Karma uživatele bubik - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 11

nádhera, opravdová parááááda, pán je skutečný znalec... K+

Old Post 14-10-2004 v 15:42 PM
bubik je offline   Profil uživatele bubik   Find more posts by bubik   Foto galerie člena bubik   Click here to Send bubik a Private Message   Add bubik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rexi-x
Stálý Člen

Karma uživatele Rexi-x - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 12

pekne slecny klidne bych je prohlasil miss 2004 k+

Zewl = EX Rexi-x
:._.:._.:._.:.:._.:._.::._.:._.:._.:..:._.:._.:._.:.
"Everybody smoking mariuhana!!!"

Old Post 14-10-2004 v 15:54 PM
Rexi-x je offline   Profil uživatele Rexi-x   Find more posts by Rexi-x   Foto galerie člena Rexi-x   Click here to Send Rexi-x a Private Message   Add Rexi-x to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 13

a to the k..za ty tvoje paličky...no spíš piramidy, enbo jak se to dá nazvat. ApromiŇ že budu mít takovej dotaz ale s toho tvýho popisu sem nepochopil co je to teda za model...asi sem natvrdlej..díky a ať ti "chutí"

Old Post 14-10-2004 v 21:13 PM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bonsai
Stálý Člen

Karma uživatele Bonsai - 93% PěstitelskáKarma uživatele Bonsai - 93% PěstitelskáKarma uživatele Bonsai - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 14

To Wad

Jsou to kříženci Bubble gumu a mého oblíbeného nonamu, kvůli uspíšení cyklu kvetení, přecejen bubbly dozrávají cosi později, až tak koncem října, kdy už by byla kukuřice dávno sklizená. Tyhle rostliny dozrávají tak koncem září což je celekm v poho. Mimochodem letošní chladné jarní počasí, alespoň o něco posunulo sklizeň kukuřice, takže kytky měly dost času dozrát. Loni bylo sice teplotně a slunečně daleko lepší počasí, ale bohužel sekali i kukuřici o měsíc dříve, než obvykle, už 30 srpna a kytky, možná ještě větší masakry, než tyto ještě nebyly dostatečně hotové a transport krom jedné nedaly, ale aspoň jsem z nich měl nějaké to semínko, které jsem letos udal.
Jinak od otce i matky si to vzalo něco z charakterů, fial. barvu po bubblu, skvělou chuť po nonamu. Je to už třetím rokem pěstovaná , zpětně křížená kombinace a vytváří velmi zajímavé variety jak po vzhledové, chuťové, barevné i stavové stránce.

Old Post 14-10-2004 v 21:43 PM
Bonsai je offline   Profil uživatele Bonsai   Find more posts by Bonsai   Foto galerie člena Bonsai   Click here to Send Bonsai a Private Message   Add Bonsai to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marko11
Nový Člen

Karma uživatele marko11 - 58% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 15

opravdu nádherné kytky!!ani nemužu věřit,že něco takového může vyrůst v kukuřici...Nebylo by náhodou nějaké semínko?když tak pis do pm.dik

Old Post 15-10-2004 v 09:32 AM
marko11 je offline   Profil uživatele marko11   Find more posts by marko11   Foto galerie člena marko11   Click here to Send marko11 a Private Message   Add marko11 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cannabio
Stálý Člen

Karma uživatele cannabio - 40% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 16

No letos si s tou kukuřicí opravdu dávaj na čas. U nás sou jí eště ohromný lány a to už je půlka října. Si to tušil co čéče. Máš tam k+

"jako vždy i dnes"

Old Post 15-10-2004 v 09:55 AM
cannabio je offline   Profil uživatele cannabio   Find more posts by cannabio   Foto galerie člena cannabio   Click here to Send cannabio a Private Message   Add cannabio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:24 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1132610 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív