Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » čím stříháte,drtíte drolite a pod hulení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 12 13 14
Co uprednostnujete?
Nuzky
Drticka
Prstiky
Mlejnek
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
High
Rumová víla

Karma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 209

citace:
Původní příspěvek od celek
Mr.MEN: zatím to ještě nechám uležet.... může to bejt pro dobu krize cosi jako krabička poslední záchrany.Měl jsem radost,že jsem ji našel.Asi tam bude nalepená všehochuť různejch modelů. Ať žije KPZ. :-)
Mě se osvědčilo vyčistit drtičku lihem(optimálně lékařský) a výslednej shit odpařit na tále.a vždy jsem byl maximálně spokojenej.Pak jen seškrábat a spálit......deluxe...zatím

Old Post 03-12-2014 v 14:37 PM
High je offline   Profil uživatele High   Find more posts by High   Foto galerie člena High   Click here to Send High a Private Message   Add High to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skaff
Stálý Člen

Karma uživatele Skaff - 17% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 210

Miluju ten pocit když drtim prstama a pak si jenom přivonim k prstum Takže je to jasný.. Jinak dřív sem používal vše, měl sem asi 5 drtiček, všechny sem ztratil, minimálně troje nůžky (2 sem ztratil a jedny spadly do potoka) takže ty prsty sou stejně to jediný co mam furt při sobě.

Old Post 16-12-2014 v 16:35 PM
Skaff je offline   Profil uživatele Skaff   Find more posts by Skaff   Foto galerie člena Skaff   Click here to Send Skaff a Private Message   Add Skaff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M@gic
Stálý Člen

Karma uživatele M@gic - 84% PěstitelskáKarma uživatele M@gic - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 211


Tak to tu trochu oživíme... Tuhle mi vytisknul kámoš na 3D tiskárně když se s tim učil, dneska by to asi uměl líp.

Superšimpanzi Vesmírných sborů, kteří v nulové gravitaci páchají nemravnosti, ztrácejí nárok na banány.

Old Post 30-06-2016 v 10:20 AM
M@gic je offline   Profil uživatele M@gic   Find more posts by M@gic   Foto galerie člena M@gic   Click here to Send M@gic a Private Message   Add M@gic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 212

jedu drticky,poslednich par let nosim grassleaf micro35.je to mala drticka z nejakyho lehkyho kovu.je velka asi jako pade kc.je to fag malej srac,drtim minimalne na dvakrat.mam jit rad,protoze rad chodim na lehko a o ni skoro newim.

Old Post 14-08-2016 v 19:44 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheLittleOne
Stálý Člen

Karma uživatele TheLittleOne - 7% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 213


přítel hraje na bicí a dost hulí - prostě dva největší koníčky tak jsem mu dala tuhletu v černé barvě a s potiskem hořících lebek - je to metalista. Vždycky když ji někde vytáhne tak se všem hrozně líbí a je fakt že je super, je to kov, magnet drží parádně, sítko je dost jemný, akorát jediný co bych vytkla je, že by mohly být víc hustě naskládaný ty hroty, občas se tam kousek zasekne a prostě nejde vyndat.

I don't care about someones
politics, nationality or skin color. I
just hate everybody.

Old Post 15-08-2016 v 12:27 PM
TheLittleOne je offline   Profil uživatele TheLittleOne   Find more posts by TheLittleOne   Foto galerie člena TheLittleOne   Click here to Send TheLittleOne a Private Message   Add TheLittleOne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:08 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 12 13 14  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5241630 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív