Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Pro přátele Durban Poisson
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
weeman
Stálý Člen

Karma uživatele weeman - 8% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 17

myslim ze si posmaknes

Old Post 21-01-2005 v 18:34 PM
weeman je offline   Profil uživatele weeman   Find more posts by weeman   Foto galerie člena weeman   Click here to Send weeman a Private Message   Add weeman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
caswel
Stálý Člen

Karma uživatele caswel - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 18



durban poison od clena robos.(patří mu mé díky)škoda že sem neměl tu čest je sklidit někdo to udělal za mě

green fanatic

Old Post 24-01-2005 v 17:02 PM
caswel je offline   Profil uživatele caswel   Find more posts by caswel   Foto galerie člena caswel   Click here to Send caswel a Private Message   Add caswel to your buddy list     Navštiv homepage uživatele caswel! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kutas
Stálý Člen

Karma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 541  

Příspěvek č. 19

myslite ze ma cenu durban obednavat z nirvany? ma s tim nekdo zkusenosti? pripadne jestli mate nekdo seminka se zarucenou genetikou tak bych je bral

Old Post 02-02-2005 v 20:22 PM
Kutas je offline   Profil uživatele Kutas   Find more posts by Kutas   Foto galerie člena Kutas   Click here to Send Kutas a Private Message   Add Kutas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 20

to Kutas:
Já si od Nirvany Durbana objednávat budu letos (+BM, PPP) tak esi seš trpělivej typ, můžeš počkat do podzima a dám ti vědět
Tady na G je na Nirvanu dost chvály stějně jako zatracování, Dutch Passion je asi kvalitnější, ale taky dražší, co si budem povídat...
Tagže esi máš dost odvahy, radim ti ať zkusíš tu Nirvánu (ať v tom nejsem sám )

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 02-02-2005 v 20:56 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kutas
Stálý Člen

Karma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 541  

Příspěvek č. 21

jo od nirvany vemu durbana, od dutch passion passion1 a od sensi seeds shivu shantiII :]

Old Post 02-02-2005 v 23:09 PM
Kutas je offline   Profil uživatele Kutas   Find more posts by Kutas   Foto galerie člena Kutas   Click here to Send Kutas a Private Message   Add Kutas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Storm
Stálý Člen

Karma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 22

2 kutas:Pěstoval jsem passion1 na stejnym miste jako durbana(na fotce) a bylo to špatný-vyhozený peníze.Na kytce byl tak 10g, sice zhulovalo, ale nedoporučuju.

OUTDOOR2006-Nigeria Nightmare, Shaman, Durban poison, Sadhu, Swazi skunk, Neville haze x Jack Herrer,Willie Nelson, Passion 1....
Home - made hašiš za 1hodinu pomocí plynu do zapalovače

Old Post 05-02-2005 v 14:23 PM
Storm je offline   Profil uživatele Storm   Find more posts by Storm   Foto galerie člena Storm   Click here to Send Storm a Private Message   Add Storm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kutas
Stálý Člen

Karma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 541  

Příspěvek č. 23

Storm - mels jenom jednu kytku toho passion1? proc myslis ze to tak bylo, nestihlo dokvest?

Old Post 05-02-2005 v 16:42 PM
Kutas je offline   Profil uživatele Kutas   Find more posts by Kutas   Foto galerie člena Kutas   Click here to Send Kutas a Private Message   Add Kutas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Storm
Stálý Člen

Karma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 24

2 jutas:Ale jo, stihlo, dřív než DP, ale prostě nerostla, rostla pomalu, nevětvila se.Měl jsem jenom jednu kytku, 4 samce a ty taky nerostly a to byl každej jinde.Možná zimou.Někde tady ve fóru všechno přesně popisuju v jednom příspěvku.Zadej do hledání muj nick, passion a durban, mělo by ti vylezt par příspěvků a jeden to bude.Pojednávam tam i o Early misty, Hawaii x skunk1 a o DP

OUTDOOR2006-Nigeria Nightmare, Shaman, Durban poison, Sadhu, Swazi skunk, Neville haze x Jack Herrer,Willie Nelson, Passion 1....
Home - made hašiš za 1hodinu pomocí plynu do zapalovače

Old Post 05-02-2005 v 18:09 PM
Storm je offline   Profil uživatele Storm   Find more posts by Storm   Foto galerie člena Storm   Click here to Send Storm a Private Message   Add Storm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
birdik
Stálý Člen

Karma uživatele birdik - 27% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 25

boziiiiiii kytky oboje fakt nadhera chtel bych to cely zhulit :-) oboum karma

Old Post 05-02-2005 v 18:29 PM
birdik je offline   Profil uživatele birdik   Find more posts by birdik   Foto galerie člena birdik   Click here to Send birdik a Private Message   Add birdik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele birdik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 26

Tak jsem na to zvědavej,už se těšim na jaro,pěkný kytky klucí

Old Post 08-02-2005 v 09:44 AM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 27

začínám dost přemejšlet wo skříni, to čekání na jaro je prostě nesnesitelný
už brzo pošlu pro ta semena mimo jiné DP taxem zvědavey

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 08-02-2005 v 19:27 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Landrover
Stálý Člen

Karma uživatele Landrover - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 116  

to bubik Příspěvek č. 28

Ja som si uz objednal od nirvany (Durban Poison) som fakt zvedavy co to bude ale ako citam tak sa skor sklamem ako prijemne prekvapim no neviem...A zahuluje dobre???Staci 1 Prask?cez vodne?

Verim ze uzivanie cannabisu vedie k odpusteniu hriechov...c.e.

Old Post 11-02-2005 v 06:40 AM
Landrover je offline   Profil uživatele Landrover   Find more posts by Landrover   Foto galerie člena Landrover   Click here to Send Landrover a Private Message   Add Landrover to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Landrover! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obel
Stálý Člen

Karma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 29

2 bubik: letos jsem měl DP u kámoše na zahradě, staral se o něj jak o oko v hlavě, každopádně vyrostl jen tak 120 cm, ale byl to nej model loňské sklizně, měli jsem jen jednu kytičku od jinýho kámoše, semínko z druhé generace, ale spokojenost největší, chuť výborná, žádnej škrabokrk a high hrozně v pohodě, dlouhé, žádnej zabiják.Byl jsem přes celý lěto v UK takže sklizeň mizerná :-(

Letos chci jít do orig. semen, zkusím asi Dutch passion a uvidíme. Chtěl jsem se tě jen optat, jak náročný na zálivku a světlo je Durban, a v jaký zemi jsi ho měl ty, protože jak jsem koukal na tvoje kyti tak mi jen tekly sliny.

Chci letos sadit sám někde u lesa nebo v něm, rodiče by mě hnali jako psa kdybych si to dal na zahradu, ví že hulím, ale fšechno vyhazujou :-(
Půdu bych si upravil chci kytičkám dát fše co pro ně bude nejlepší.

Předem moooc dííík za radu

Grow it,
roll it,
smoke it,
like it,
because it makes U high :-))

Obel´s season 2005 ve znamení DP SKLIZENO

Naposledy upravil Obel 14-09-2005 v 08:29 AM

Old Post 16-02-2005 v 11:03 AM
Obel je offline   Profil uživatele Obel   Find more posts by Obel   Foto galerie člena Obel   Click here to Send Obel a Private Message   Add Obel to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Obel! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubik
grandpappy

Karma uživatele bubik - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 30

Obel: DP je dost odolná kytka, takže se o ní nemusíš každej den starat. doporučuju ti trošku připravit půdu (humus + dost Perlitu, abys nemusel často zalívat..). předpěstuj si někde doma tak čtyři patra a dej to do země. na začátek dej trochu Krystalonu, až to bude větší, tak to preventivně vem BIOOLem proti škůdcům. co se týče sluníčka, tak je to horší (je to přeci jenom afrika...), když se spokojíš s menší kytkou, tak klíďo u lesa...
good luck
Bubik

Old Post 17-02-2005 v 11:55 AM
bubik je offline   Profil uživatele bubik   Find more posts by bubik   Foto galerie člena bubik   Click here to Send bubik a Private Message   Add bubik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obel
Stálý Člen

Karma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 31

2 bubik: dik za rady, z přípravou půdy počítám chtěl jsem míchat koupenej substrát + perlit je samozřejmostí + trochu písku pro dobrou vzdušnost půdy a chtěl jsem testnout Lignocel jsou to lisovaný vlákna kokosu a prej drží vlhkost ještě líp než právě perlit, nemáš s tím ňákou zkušenost.
mám vyhlídlej takovej příjemnej plácek u lesa kam svítí tak 6´hodin denně, co ty nato?
Bude sice fuška dotáhnout tam fšechno potřebny, ale co bych pro svoje kytičky neudělal.
jedinej problém budu mít právě se zalíváním, v tejdnu makám a bydlím v Praze, původně jsem sice z Moravy, kde mimochodem budu mít další políčko, ale o to se bude starat kámoš takže to je v klidu. Další kyti budou u lesa kousek od bydliště rodičů mojí holky a ty bydlej na Kladně, takže se tam dostanu tak jednou za tejden:-( zkoušel jsem tady na groweru najít něco jak tu závlahu vyřešit, ale nic moc jsem nenašel. kdyby někdo věděl, budu wděčnej za každou radu která mi pomůže :-)
Díííííííííík

Grow it,
roll it,
smoke it,
like it,
because it makes U high :-))

Obel´s season 2005 ve znamení DP SKLIZENO

Old Post 17-02-2005 v 12:51 PM
Obel je offline   Profil uživatele Obel   Find more posts by Obel   Foto galerie člena Obel   Click here to Send Obel a Private Message   Add Obel to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Obel! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ddt
Stálý Člen

Karma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 546  

Příspěvek č. 32

to bubik:
no perlit ti v skutočnosti podu prevzdusni a "zlahci" takze lepsie odvadza prebytocnu vodu a lepsie sa z nej vyparuje, takze opak je pravdou musis zalievat castejsie.

Good bye sweet romance i'm flying away now
Vzdelanie:
Botanika Marihuany (Konope)
Botanika Marihuany (Konope),II.kapitola
Botanika Marihuany(Konope), III.Kapitola - Genetika!!!
Botanika Marihuany (Konope),IV.Kapitola - Dozrievanie a zber
Ako si vybrat odrodu
Výber odrody pre rok 2006 (aktualizácia)

Old Post 17-02-2005 v 20:37 PM
ddt je offline   Profil uživatele ddt   Find more posts by ddt   Foto galerie člena ddt   Click here to Send ddt a Private Message   Add ddt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:16 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-06-2011 - Help s Durban Poison! - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6120590 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív