Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak uvařit Mlíko ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 10 11 12 13 14 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 177

zdravim asi před hodinou sem dodělal svojí jubilejní první várku mlíka (1,5l) a tak mě napadlo (po pár doušcích )že to hnet nevipiju a taky že nevim jak to skladovat???do ledničky to dát nemůžu(rodiče) tak co mam dělat,ještě v tomdle vedru ???

dík Freedom

Old Post 15-07-2007 v 21:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hulabalu
Stálý Člen

Karma uživatele hulabalu - 87% PěstitelskáKarma uživatele hulabalu - 87% PěstitelskáKarma uživatele hulabalu - 87% PěstitelskáKarma uživatele hulabalu - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 178

ja sa chcem spitat (asi kokotina ale neda mi to ) ), ked som prevarar ganju vo vode (aby bola cista...) tak tie male bliznicky, tie vlasky, proste male ciastocky zo sisky sa oddelili, tam plavali... ale pak sitkom som ich nemohol zachytit a pekne odplavali do odtoku... neprisiel som o nejaku znacnu dafku THC? Tak ma napadlo varit tu ingredienciu zabalenu napriklad v kusku prosteradla? Hlavne sa chcem spitat ci to toji za tu namahu?

hick:: a vies ze o je vyborny napad, idem si zisti naky recptiik na zmrzku:-))

Double Nlite 125w & AERO Scrog style (4xSWK)
---
Old System: 250w metla/sodik,substrat.
2xJH,4xG13 | 3xNL,3xMLI

Old Post 15-07-2007 v 23:18 PM
hulabalu je offline   Profil uživatele hulabalu   Find more posts by hulabalu   Foto galerie člena hulabalu   Click here to Send hulabalu a Private Message   Add hulabalu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hulabalu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 179

woow dobrej nápad,ale to neřeší problém s rodičema
ale to mlíko je trvanlivý tak by to vydržet mohlo ne???

du skusit mrazák

dík Freedom

Old Post 15-07-2007 v 23:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bulm
Stálý Člen

Karma uživatele bulm - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 180

kdyz sme delali mleko tak sme tam suply cely nanukac(nanukovy dort v takove te hranate krabicce :p)
a nechutnalo to taky vubec spatne :p

Old Post 16-07-2007 v 17:19 PM
bulm je offline   Profil uživatele bulm   Find more posts by bulm   Foto galerie člena bulm   Click here to Send bulm a Private Message   Add bulm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TwEEty
Stálý Člen

Karma uživatele TwEEty - 65% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 181

Mleko ?....mleko je podle me hruba vec....jak tady nahore melou ze ma hnusnou chut to neni vubec pravda....zalezi na tom kolikrat tu travu prevaris ve vode....cim vic tim lip...klidne i 5x....ja to delam tak ze prevarim...precedim.... a repete aspon 3x....Pak to dam do hrnce s mlekem do ktereho pridam ve varu smetanu a nekdy i maslo kdyz je potreba....protoze THC se ve vode nerouzpousti ...jen v tuku a slysel sem ze i v cukrech ale newim co je na tom pravdy.....Za par hodin du varit tag sem zvedav co z toho bude tentokrrat...ale chtelo by to to tripoidni jak psal kdosi nahore
btw ten nanukac bych asi skusil

Old Post 10-08-2007 v 11:58 AM
TwEEty je offline   Profil uživatele TwEEty   Find more posts by TwEEty   Foto galerie člena TwEEty   Click here to Send TwEEty a Private Message   Add TwEEty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C00l_D@e
Stálý Člen

Karma uživatele C00l_D@e - 15% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 182

Mliko...dneska....aktualni recept...tzv. D - A - E - H - O haluz MLIKO .......
Ve 3 osobach jsme vzali asi 150 - 200 gramu susenych listu konopi (psychoaktivniho) louhovali 2x ve varici vode z rychlovarny konve. Bylo to listi z letosnich samcu a i nejaky starsi, z nekolik let ulezelych samic . Pak kdyz jsme listi prolili 3x varici vodou, tak jsme ho jeste proplachli studenou vodou a pak vyzdimali a hodili uz do variciho se mlika, asi 1,2 litru plnotucneho mleka od nasich kravicek . Pak jsme tam jeste pridali asi 25g masla, priblizne asi 1/6 kostky. A porad michali a kdyz uz to bylo husty tak jsme dolili predmikrovlnkovanym (hratym v mikrovnce ) mlikem aby toho bylo furt stejne. Nakonec toho bylo stejne tak akorat pro nas 3. A na druhej den pro moji mladou a me na zmrzlinu do kafe ...Jinak vareni probihalo asi tak 70 - 80 minut. Dva hrali sachy a treti michal, vystridali jsme se vsichni 1x u michani a pak jsme to dali schladnout (tato faze je dulezita, protoze kdyz ty rozpaleny tuky chladnou taks e na ne vaze maximum THC) a scedili to. Ochutili vanilkovym cukrem, skorici a grankem, vznikla sediva brecka pochybny vune, ale na chut velice prijemna. Akorat pro nas tri.

Zazitek : Bomba, bhang (sice hodne zjednodusena vezre) nema chybu

Sory, jsem hrozne nasrot, zejtra to kdyztak editnu a nbo smazu hehe

EDIT: tak jsem opravil aspon hrubky hehe to byl narez

Vesmír je nekonečně dimenzionální prostor.
Podstata všeho je v ničem.
Čas neplyne lineárně.

Naposledy upravil C00l_D@e 18-08-2007 v 10:19 AM

Old Post 17-08-2007 v 23:39 PM
C00l_D@e je offline   Profil uživatele C00l_D@e   Find more posts by C00l_D@e   Foto galerie člena C00l_D@e   Click here to Send C00l_D@e a Private Message   Add C00l_D@e to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Raskar
Nový Člen

Karma uživatele Raskar - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 183

Jak to tady tak pročítám tak se tady mluví většinou o mlíce, já jsem mlíko ještě nikdy neměl,ale máme to s kámošem v plánu a dozvěděl jsem se pár užitečnejch věcí jako třeba vyvaření listů.
Taky mě napadlo udělat si vaječnou omeletu.Normálně namixovat vejce(samozřejmě bez skořápky) nalejt to na pánvičku hodit tam rajčata klidně i párek a posypat ganjou,možná už je to tady někde napsaný nečetl jsem to všechno.

Old Post 25-08-2007 v 21:46 PM
Raskar je offline   Profil uživatele Raskar   Find more posts by Raskar   Foto galerie člena Raskar   Click here to Send Raskar a Private Message   Add Raskar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 184

citace:
Původní příspěvek od Raskar
Jak to tady tak pročítám tak se tady mluví většinou o mlíce, já jsem mlíko ještě nikdy neměl,ale máme to s kámošem v plánu a dozvěděl jsem se pár užitečnejch věcí jako třeba vyvaření listů.
Taky mě napadlo udělat si vaječnou omeletu.Normálně namixovat vejce(samozřejmě bez skořápky) nalejt to na pánvičku hodit tam rajčata klidně i párek a posypat ganjou,možná už je to tady někde napsaný nečetl jsem to všechno.


Takový nějaký omelety a jiný pokrmy, který nepotřebujou k výrobě mlíko bych vynechal hele. Měl sem bramboráky a ty stály za hovno ve srovnání s mlíkem. Nejlepší je si udělat mlíko a pak vymejšlet dobroty, který k výrobě budou potřebovat to vytvořený konopný mlíko, tak třeba pudink, různý buchy a dorty a cokoliv mléčnýho, nebo to mlíko vykalit, to je stejně nej

Old Post 25-08-2007 v 22:07 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mír(a)
Nový Člen

Karma uživatele Mír(a) - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 185

Omlouvam se, jestli to už nekde bylo zodpovězeno. Mam 2 samce a chtěl bych udělat mlíko... zatim jsou na začátku květu a maj pár malých kulí....v jakej den květu bych to mlíko měl udělat? jde mi o to, aby neoplodnili...
Díkes

Make Love, not War

Old Post 26-08-2007 v 10:58 AM
Mír(a) je offline   Profil uživatele Mír(a)   Find more posts by Mír(a)   Foto galerie člena Mír(a)   Click here to Send Mír(a) a Private Message   Add Mír(a) to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
J.J.
Stálý Člen

Karma uživatele J.J. - 12% PěstitelskáKarma uživatele J.J. - 12% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 186

4 Mír(a) : Hned, stejně jenom zabíraj kořeny místo a listy světlo holkám ... čekat až toho bude ''víc'' nema imho smysl, stejně je to mlíko dycky silný ažaž

My heart and soul, they are free...

Old Post 26-08-2007 v 13:21 PM
J.J. je offline   Profil uživatele J.J.   Find more posts by J.J.   Foto galerie člena J.J.   Click here to Send J.J. a Private Message   Add J.J. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hal9000
Stálý Člen

Karma uživatele hal9000 - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 63  

mléko ze samce Příspěvek č. 187

Ahoj,

několikrát už jsem se snažil uvařit mlíko a ani jednou se mi to nepovedlo - nulový účinek.
Bramboráky už byly lepší ale taky jsem čekal víc.

Prostě někde dělám chybu i když jedu podle osvědčených receptů.

Ale mám dotaz, včera jsem byl na procházce v lese a našel jsem podél cesty utrženýho tak dvoumetrovýho samce. Prostě samá kula.
No a říkal jsem si že když to tady leží tak to nikdo nechce a natrhal jsem si větvičky že budu jako vařit to mléko :-) a teď to mám na skříní, a nevím jestli to má vůbec smysl??? Tak a teď ta otázka, Má to smysl, pokušet se s toho něco uvařit?? nebo to mám hodit do koše?
Díky.

Naprostej amatér v oboru hempcook.

syntax error

Jedna osmina mého outdooru

Old Post 27-08-2007 v 08:55 AM
hal9000 je offline   Profil uživatele hal9000   Find more posts by hal9000   Foto galerie člena hal9000   Click here to Send hal9000 a Private Message   Add hal9000 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hal9000! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mishelou
Stálý Člen

Karma uživatele Mishelou - 9% PěstitelskáKarma uživatele Mishelou - 9% PěstitelskáKarma uživatele Mishelou - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 103  

100 g na 1 litr Příspěvek č. 188

No my jsme se s tím minulé léto nějak nesrali . Prostě jsme vzali 100g kvalitního matroše ( noname, ovšem kvalitka) a 1 litr mlíka, 1 kostku másla, kelímek smetany,cukr, kakao. po 2 hodinovém vaření jsme vykouzily opravdu zabijáka. Koho jsme potkaly, ten skončil špatně stejně jako my . Rozlívaly jsme to v půlkách, já si dal jednu malou a od 3 odpoledne až zhruba do 2 rána jsem byl opravdu mimo, kámoši hecly půlky dvě, možná tak 2 hodiny byly při smyslech pak jsme jen utekly schovat se do lesa a užít si to blinkání a nehorázný stavy. Ikdyž to bylo opravdu silný, šel bych do toho znova a znova . Zbytek jsme zmrazily, ovšem po roz mražení to mlíko nebylo už vůbec tak silný ...

Španělsko2007(fotoreport)

"Svět jde do pýče, to je jasné, chce to změnu, to je jasné. Dáme brko? Jasné. " Mishelou
"Až se svět ohlédne za 20. stoletím, bude plakat. Ne proto, že bylo zaplaveno krutostí, ale proto, že dobří lidé mlčeli. "Martin Luther King
"Brko na beka je požitkářský přežitek, který je třeba vymítit!" Mishelou
"We will survive, everyone else will suffer." Putin




Old Post 27-08-2007 v 11:23 AM
Mishelou je offline   Profil uživatele Mishelou   Find more posts by Mishelou   Foto galerie člena Mishelou   Click here to Send Mishelou a Private Message   Add Mishelou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mír(a)
Nový Člen

Karma uživatele Mír(a) - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 189

Mishelou: ty woe:-)) když pomyslim, co se mnou udělá 0.5g tak koukam teda:_))

J:J: díky moc... já právě myslel, že v růstu ty listy nic neobsahujou..... dam tam asi jenom to listí (mam tam dát i koule? a dam to do 1 l -2l... a pak to dam do malých formiček a do mrazáku... až bude příležitost, ak to nebudu rozmrazovat celý, nýbrž jenom třebas 3 formičky... takhle to snad nějakou tu dobu vydrží:-)))

Make Love, not War

Old Post 27-08-2007 v 12:10 PM
Mír(a) je offline   Profil uživatele Mír(a)   Find more posts by Mír(a)   Foto galerie člena Mír(a)   Click here to Send Mír(a) a Private Message   Add Mír(a) to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DarkTerror
Nový Člen

Karma uživatele DarkTerror - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 190

Zdrawim wsechny growery

Tak jsem si zkusil tady podle receptu uwařit máslo :-D a chtěl bych se zeptat jakou by to mělo mít barwu???Protože je to docela zelený a ne černé jak tady někdo psal... Listí jsem přepral jen 4x tak si nejsem jistej jestli to neni tím....

Shiva: no větší brutalitu jsem zatím neměl, Shiva me zatím pokaždé (2x) doslova položila na zem :-D

Mrkněte sem??!!??

Old Post 27-08-2007 v 23:22 PM
DarkTerror je offline   Profil uživatele DarkTerror   Find more posts by DarkTerror   Foto galerie člena DarkTerror   Click here to Send DarkTerror a Private Message   Add DarkTerror to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vojtw10
Nový Člen

Karma uživatele Vojtw10 - 13% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 191

měl bych dotaz,může se dělat mlíčko z listu kytky ktera pravě začala kvest ale byl to samec tak jsem ji vytrhl .. ? může z její litu bejt mlíčko?

Old Post 28-08-2007 v 07:21 AM
Vojtw10 je offline   Profil uživatele Vojtw10   Find more posts by Vojtw10   Foto galerie člena Vojtw10   Click here to Send Vojtw10 a Private Message   Add Vojtw10 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zenga
Stálý Člen

Karma uživatele Zenga - 87% PěstitelskáKarma uživatele Zenga - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 192

Vojtw10:To vis ze jo,ja delam mliko jenom ze samcu a z listu samic.Delat to z palic mi prijde zbytecny-to spis zhulim.

Letos se urodilo docela dost samcu,takze uz sem taky varil a dycky to byl brutalni masakr.Stavek nekolik hodin-uz sem myslel,ze to snad nikdy neprestane.

Old Post 28-08-2007 v 07:36 AM
Zenga je offline   Profil uživatele Zenga   Find more posts by Zenga   Foto galerie člena Zenga   Click here to Send Zenga a Private Message   Add Zenga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:56 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 10 11 12 13 14 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9463060 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív