Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » casy sviceni
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Don Karlos
Nový Člen

Karma uživatele Don Karlos - 65% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 9 

Nápad casy sviceni Příspěvek č. 1

Zdravim vas clovicci!
potreboval bych vedet doby sviceni pod 2*250w sodikovou vybojkou.
>>>>rust
>>>>kvet
pokud budete vedet tak my prosim pomozte.mockrat diky a caooooooooo!

Old Post 29-09-2004 v 09:21 AM
Don Karlos je offline   Profil uživatele Don Karlos   Find more posts by Don Karlos   Foto galerie člena Don Karlos   Click here to Send Don Karlos a Private Message   Add Don Karlos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyena
Mrchožrout

Karma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 438  

Palec dolů TY vole... Příspěvek č. 2

Rust 18/6
Kvet 12/12

HLEDAT!!!!!!!!!!!!!!!

Piju pivo, pro jeho nazaměnitelnou chuť a taky proto, že je vždycky levnější než džus.
Nemám rád ženy, protože nevědí, co chtějí. A nemám rád politiky, protože velmi dobře vědí, co chtějí.

Old Post 29-09-2004 v 09:25 AM
Hyena je offline   Profil uživatele Hyena   Find more posts by Hyena   Foto galerie člena Hyena   Click here to Send Hyena a Private Message   Add Hyena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Don Karlos
Nový Člen

Karma uživatele Don Karlos - 65% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 3

dik ja se polepsim!!!!!!

Old Post 29-09-2004 v 11:04 AM
Don Karlos je offline   Profil uživatele Don Karlos   Find more posts by Don Karlos   Foto galerie člena Don Karlos   Click here to Send Don Karlos a Private Message   Add Don Karlos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Coliseum
Stálý Člen

Karma uživatele Coliseum - 90% PěstitelskáKarma uživatele Coliseum - 90% PěstitelskáKarma uživatele Coliseum - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 4

JEn aby ))))))

Old Post 29-09-2004 v 17:27 PM
Coliseum je offline   Profil uživatele Coliseum   Find more posts by Coliseum   Foto galerie člena Coliseum   Click here to Send Coliseum a Private Message   Add Coliseum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Iron Maiden
Nový Člen

Karma uživatele Iron Maiden - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 5

Cus,potrebuju nutne řadu, ja idiot jsem spatne nastavil časovač a od začátku jim svítim uz 3 tydny 12/12,zjistil jsem to az ted když jsem sel přepínat. Posral jsem to moc, co mám ted udělat, diky za radu

Old Post 18-07-2017 v 08:48 AM
Iron Maiden je offline   Profil uživatele Iron Maiden   Find more posts by Iron Maiden   Foto galerie člena Iron Maiden   Click here to Send Iron Maiden a Private Message   Add Iron Maiden to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blazini
Stálý Člen

Karma uživatele blazini - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 195 

Příspěvek č. 6

Iron maiden,mozes prepnut na 18/6 ale rastliny dostanu sok a potrva nejaky cas kym sa pozbieraju.Na tvojom mieste by som to uz dosvietil 12/12. Ak ides 12/12 rovno zo semien tak sa dokopy nic nestalo.

Old Post 18-07-2017 v 09:21 AM
blazini je offline   Profil uživatele blazini   Find more posts by blazini   Foto galerie člena blazini   Click here to Send blazini a Private Message   Add blazini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jrx
Stálý Člen

Karma uživatele jrx - 64% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 7

ak ti velkost kytky vyhovuje nechaj to tak,
alebo
ak mas cas a ches mat este vacsie kytky tak to prepni na 18/6

moje diy LED

Old Post 18-07-2017 v 11:45 AM
jrx je offline   Profil uživatele jrx   Find more posts by jrx   Foto galerie člena jrx   Click here to Send jrx a Private Message   Add jrx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sakal123
Nový Člen

Karma uživatele Sakal123 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 8

Časté chalani. Otázka.prepnut môžem aj hneď alebo po pol hodinách? Díky za odpoveď

Old Post 23-07-2017 v 12:04 PM
Sakal123 je offline   Profil uživatele Sakal123   Find more posts by Sakal123   Foto galerie člena Sakal123   Click here to Send Sakal123 a Private Message   Add Sakal123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jrx
Stálý Člen

Karma uživatele jrx - 64% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 9

hned

moje diy LED

Old Post 23-07-2017 v 22:32 PM
jrx je offline   Profil uživatele jrx   Find more posts by jrx   Foto galerie člena jrx   Click here to Send jrx a Private Message   Add jrx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samonels
Nový Člen

Karma uživatele Samonels - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 10

Caute. Viete mi ls poradit presne aspon par tipov na ziarovky???? Chcel by som na zimu do skrine na max. 1 az 2 rastliny. Taku nejaku nenarocnu. Podla vasich skusenosti by som ocenil.... Dikes.

Old Post 31-07-2017 v 14:18 PM
Samonels je offline   Profil uživatele Samonels   Find more posts by Samonels   Foto galerie člena Samonels   Click here to Send Samonels a Private Message   Add Samonels to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:34 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6415520 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív