Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Volba stínidla - rady?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Ten co kouří trávu..
Nový Člen

Karma uživatele Ten co kouří trávu.. - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 3 

Upozornění Příspěvek č. 1

Desátýho sem koupil 400W komplet v Erece i se stínítkem, respektive s odrazovou parabolou (2.338,- z toho parabola 750 s DPH). Byla celá nerez, ale zespodu bílá. Přišlo mi to divný, ale řek jsem si - bílá lépe odráží světlo, tak proč ne a vše jsem úspěšně zapojil.
Po několika dnech se oběvila na jednom listu jakási bílá tvrdá kapička. A hle! Ona ta bílá barva se tavila a pomalu skapávala dolu na kytky. Po odpojění jsem zjistil, že to byla jen ochranná fólie. Já pitomec, mohlo mě to napadnout dřív.
Nechť je toto upozornění pro ostatní, s odstraňováním napeklé fólie jsem strávil 2,5 hodiny. Věřim ale, že málokoho by nenapadlo tu folii sundat.

Ten co kouří trávu..

Old Post 15-08-2001 v 10:06 AM
Ten co kouří trávu.. je offline   Profil uživatele Ten co kouří trávu..   Find more posts by Ten co kouří trávu..   Foto galerie člena Ten co kouří trávu..   Click here to Send Ten co kouří trávu.. a Private Message   Add Ten co kouří trávu.. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 2

mas pravdu. Malo koho to nenapadne. Puvodne mi taky bylo divny, proc je to cely leskly, jen spodek je bilej. A hle, oni mne upozornili, at nezapomenu sundat ochranou folii...

A kupoval jsem ji taky v erece...

:-)

A na cestu mi jeste poprali, at mi to pekne roste...

Old Post 15-08-2001 v 11:37 AM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
budvar
Stálý Člen

Karma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 253  

ať to dobře roste.... Příspěvek č. 3

koukám ereka se stala skoro growshopem..........by mě zajímalo jaký tam maji tržby pouze za sodíky

Advokát s kufříkem dokáže ukrást víc peněz, než tlupa chlapů s pistolema.

Old Post 15-08-2001 v 18:31 PM
budvar je offline   Profil uživatele budvar   Find more posts by budvar   Foto galerie člena budvar   Click here to Send budvar a Private Message   Add budvar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hullto
Stálý Člen

Karma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 288  

Škoda, měls smůlu... Příspěvek č. 4

No mě to řek v tý erece hned, ale to je přece beztak jasný, že když to je vysoce leštěnej nerez, že to bude mít ochranu proti poškrábání...hlavně že už je klid...

Old Post 16-08-2001 v 12:32 PM
Hullto je offline   Profil uživatele Hullto   Find more posts by Hullto   Foto galerie člena Hullto   Click here to Send Hullto a Private Message   Add Hullto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muf
Stálý Člen

Karma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 337 

rozměry stínítka Příspěvek č. 5

Chci si pořídit sklo pod lampu, ale zatim mam jen na provizorní stínítko. Jaké rozměry má to z Ereky? Ať to sklo koupim jednou pro vždy.
Dík

Old Post 16-10-2001 v 14:59 PM
Muf je offline   Profil uživatele Muf   Find more posts by Muf   Foto galerie člena Muf   Click here to Send Muf a Private Message   Add Muf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danielf
Stálý Člen

Karma uživatele danielf - 45% PěstitelskáKarma uživatele danielf - 45% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 123 

Příspěvek č. 6

mam 400w sodik a skrin 60x60 vyska-170cm(aby to pekne rostlo), ale zatim postradam stinitko.Je to fakt hodne potreba?Verim, ze k tem min vykonym jo, ale k 400watovce?Me se ta to uz nechtej davat ty penize...

Old Post 03-12-2001 v 18:39 PM
danielf je offline   Profil uživatele danielf   Find more posts by danielf   Foto galerie člena danielf   Click here to Send danielf a Private Message   Add danielf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RowdY
Stálý Člen

Karma uživatele RowdY - 97% PěstitelskáKarma uživatele RowdY - 97% PěstitelskáKarma uživatele RowdY - 97% PěstitelskáKarma uživatele RowdY - 97% PěstitelskáKarma uživatele RowdY - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 75  

Dotaz stínítko? na 250w skříň š85 h60 Příspěvek č. 7

Stínítko industria s odtahem - máte někdo zkušenost? je to dobrá volba vzhledem k ceně? 1250Kč
vyhovuje mi odtah svisle vzhůru narozdíl od CT, o které jsem taky přemýšlel.

Zdarec groweři.
zajímalo by mě, jestli stínítko je vhodné do prostoru š 85 h 60 s výbojkou 250w, pěstebním způsobem scrog a lampou zavěšenpou optimálně 20cm nad vrcholky rostlin. Nebo dejte rady, které stínítko je vhodnější do uvedeného setupu. Za předpokladu, že pěstební prostor skříně bude kompletně vyplněn.

Old Post 07-01-2009 v 20:22 PM
RowdY je offline   Profil uživatele RowdY   Find more posts by RowdY   Foto galerie člena RowdY   Click here to Send RowdY a Private Message   Add RowdY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
begginer
Stálý Člen

Karma uživatele begginer - 58% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 8

ahoj sice nemam zkusenost s industria stinidlem, ale u tebe by byla vhodná CT ale kdyz jinak nedas tak si muzes vyrobit hobby stinidlo s odtahem u me fungovalo . kdyz budes chtit muzu ti napsat navod . ale za ty peníze mi ta industria prijde moooc draha

Old Post 11-01-2009 v 14:26 PM
begginer je offline   Profil uživatele begginer   Find more posts by begginer   Foto galerie člena begginer   Click here to Send begginer a Private Message   Add begginer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snooker
Stálý Člen

Karma uživatele snooker - 95% PěstitelskáKarma uživatele snooker - 95% PěstitelskáKarma uživatele snooker - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 9

industria je v pohode..................................... a ked nemaš nudzu o lova tak si ju určite kup a budeš spokojný mne sa pozdava viac jak CT....len neviem aký rozmer má presne ta industria ale mala by ti tam vojst bez problemov...

Old Post 11-01-2009 v 14:40 PM
snooker je offline   Profil uživatele snooker   Find more posts by snooker   Foto galerie člena snooker   Click here to Send snooker a Private Message   Add snooker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

co to je za kecy,bez nějakých opodstatnění...
na Cooltube nedám dopustit,pravda stínidlo jsem si vyrobil sám ale můj prověřený ventilační systém,založený právě na tubě,funguje perfektně i v malém prostoru,protože ventilátor lampu uchladí kurewsky lépe při menší účinnosti,než výbojku v prostoru...
no a to že se tím dostává i výměně vzduchu v roomu je snad jasné.
s tubou se dostanu k vrcholkům blíže

jinak to stínidlo je super,na můj vkus předražený ale jestli nechceš tubu,proč ne.

Old Post 11-01-2009 v 14:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RowdY
Stálý Člen

Karma uživatele RowdY - 97% PěstitelskáKarma uživatele RowdY - 97% PěstitelskáKarma uživatele RowdY - 97% PěstitelskáKarma uživatele RowdY - 97% PěstitelskáKarma uživatele RowdY - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 11

nakreslil jsem jak bude box přibližně vypadat

Old Post 11-01-2009 v 18:42 PM
RowdY je offline   Profil uživatele RowdY   Find more posts by RowdY   Foto galerie člena RowdY   Click here to Send RowdY a Private Message   Add RowdY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RowdY
Stálý Člen

Karma uživatele RowdY - 97% PěstitelskáKarma uživatele RowdY - 97% PěstitelskáKarma uživatele RowdY - 97% PěstitelskáKarma uživatele RowdY - 97% PěstitelskáKarma uživatele RowdY - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 12

díky simore. přidávám nákres skříně jak by to mělo celkově vypadat.. potřebuju, aby to stínítko efektivně osvětlilo celý prostor! když nebude stačit přítah, tak přidám pasivní.. Až podle toho jak to celé bude fungovat, ale myslím si, že je to dost předimenzovaný.

Old Post 11-01-2009 v 19:11 PM
RowdY je offline   Profil uživatele RowdY   Find more posts by RowdY   Foto galerie člena RowdY   Click here to Send RowdY a Private Message   Add RowdY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RowdY
Stálý Člen

Karma uživatele RowdY - 97% PěstitelskáKarma uživatele RowdY - 97% PěstitelskáKarma uživatele RowdY - 97% PěstitelskáKarma uživatele RowdY - 97% PěstitelskáKarma uživatele RowdY - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 13


díky simore. přidávám nákres skříně jak by to mělo celkově vypadat, červených křížků si nevšímejte, za to může program, přes který jsem to ořezával.. potřebuju, aby to stínítko efektivně osvětlilo celý prostor! když nebude stačit přítah, tak přidám pasivní.. Až podle toho jak to celé bude fungovat, ale myslím si, že je to dost předimenzovaný.

Old Post 11-01-2009 v 19:14 PM
RowdY je offline   Profil uživatele RowdY   Find more posts by RowdY   Foto galerie člena RowdY   Click here to Send RowdY a Private Message   Add RowdY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

zdar...
ten aktivní přítah můžes klidně vypustit,bohatě postačuje pasivní otvory(za květníkama cca 10 cm nad zemí,raději víc menších než jedna velká)
Ten dvojtý odtah bych také vyřadil,je sice rozdíl vysávat lampu a nakumulované teplo u vrchu skříně,to lze jednoduše rozfoukat ventilátorem a pak by stačil jen ten odtah nad lampou.
50m3 na 250 sodu co se týče ochlazení není moc,to už bych raději ty sunony vyměnil a tím silnějším bych odtahoval teplo z lampy...

a tu plochu(půdorysu) osvětlíš i menším stínidlem.
Abys lampu uchladil i pod jiným stínidlem,které nemá komín,rouru ze zadu necháš viset vždy(taky budeš zvedat )ve výšce světla poohneš za lampu,a taky odsaje.

trochu bych si prošel různé setupy co tu najdeš a trochu se inspiroval


čus

Old Post 12-01-2009 v 06:21 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RowdY
Stálý Člen

Karma uživatele RowdY - 97% PěstitelskáKarma uživatele RowdY - 97% PěstitelskáKarma uživatele RowdY - 97% PěstitelskáKarma uživatele RowdY - 97% PěstitelskáKarma uživatele RowdY - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 15

Zdárek,
jo už jsem toho prošel dost, inspiroval mě Srooga a další. U tebe SIMORE jsem okoukal, jak udělám do zadní stěny ze sololitu dvířka, abych měl přístup ze předu i ze zadu do skříně..
Tak a dnes mi přišel teplo-vlhkoměr hadex http://www.hadex.cz/finalni-vyrobky...ostanice--T152. Mám dvě místnosti ve sklepě, do kterých můžu umístit skříň. V jedné je teplota 13 a ve druhé 8 stupňů, vlhkost 30%. Tak teď znovu přemýšlím, jak udělat ventilaci, abych udržel minimální teplotu ve skříni aspon na 18C. A napadlo mě použít termostat na výstupní ventilátor a skřín nějak utěsnit. Snad by nebyl problém s výměnou vzduchu? http://www.kotle-koupelny.cz/Pokojo...-Euro-91-N.html

Old Post 12-01-2009 v 20:31 PM
RowdY je offline   Profil uživatele RowdY   Find more posts by RowdY   Foto galerie člena RowdY   Click here to Send RowdY a Private Message   Add RowdY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chleba.syr
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Nápad stínidlo Příspěvek č. 16

Bude velký rozdíl když koupím pro 600W stínidlo, oproti tomu když mám ted skřín vytapetovanou diamantovou folií včteně stropu? s teplotou nejsou problémy.. řeším jestli jako další krok pro 1.grow mám koupit stínidlo, nebo mi víc pomůže koupit bloomstimulator(A+B už má).. na obojí už nejsou finance..

Old Post 28-10-2010 v 12:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:02 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6971850 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív