Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » bezpečí?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
maniac2
Nový Člen

Karma uživatele maniac2 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 3  

Palec dolů bezpečí? Příspěvek č. 1

je to špatný když ani na balkoně v 5 patře není kytka v bezpečí.Měl jsem na balkoně 2 kytky,které už jsem neměl kam dát,staral jsem se o ně i když výnos by nebyl nijak závratný,ale přece jen jsem je chtěl alespoň okoštovat.Co se ale nestalo,včera večer jsem přijel z chalupy a hned jdu na balkon zkontrolovat jak se daří kytičkám,co jsem vám ale neviděl dvě totalně odrbaný košťata,sem tam zbyla nějaká palička.Normálně mě někdo oškubal kytky ze 3,5metru vzdalenýho okna na chodbě.Takže mi zbylo sotva na ochunávku.Ještě,že na chaloupce jsem v klidu sklidil,ale potkat toho gaunera tak mu zpřerážím všechny hnáty.
Všem zatracenejm zlodějum přeju ať je zkolí rakovina plic při kouření cizí ganji a všem pěstitelum bohatou urodu bez podobných zážítků.

Old Post 13-09-2004 v 12:53 PM
maniac2 je offline   Profil uživatele maniac2   Find more posts by maniac2   Foto galerie člena maniac2   Click here to Send maniac2 a Private Message   Add maniac2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wolverin
Stálý Člen

Karma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 509  

Příspěvek č. 2

co k tomu dodat, vypada to tak ze corkari si dovoluju fakt uz viac a viac a nezastavi ich ani cudzi byt/balkom. tu uz pomoze hadam iba plot napojeny na elektricky prud

Old Post 13-09-2004 v 13:11 PM
wolverin je offline   Profil uživatele wolverin   Find more posts by wolverin   Foto galerie člena wolverin   Click here to Send wolverin a Private Message   Add wolverin to your buddy list     Navštiv homepage uživatele wolverin! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vodka
Stálý Člen

Karma uživatele Vodka - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 3

mne takto osklbali jednu rastlinu z policka tak som musel sekat skor zaciatkom septembra a z tych styroch co ostali sa nikto nenahulil no proste by som ich najradsej pozabijal curakov.

Old Post 13-09-2004 v 14:19 PM
Vodka je offline   Profil uživatele Vodka   Find more posts by Vodka   Foto galerie člena Vodka   Click here to Send Vodka a Private Message   Add Vodka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kristl
Stálý Člen

Karma uživatele Kristl - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 142 

Organika Příspěvek č. 4

tag to už je fakt nechutný, když si dovolí vlízt na balkon v 5. patře!!!!!!

Old Post 14-09-2004 v 14:25 PM
Kristl je offline   Profil uživatele Kristl   Find more posts by Kristl   Foto galerie člena Kristl   Click here to Send Kristl a Private Message   Add Kristl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
libitu
Nový Člen

Karma uživatele libitu - 64% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 5

to all: mně se dnes ztratila jedna kytka (white widow) z polička!!! zasrané čorky ať zdechnou kurvy!!
omluvte mou vulgárnost ale jsem fakt znechucený protože ta kytka by potřebovala ještě tak měsíc aby úplně dozrála a nějaká pi*a to ukradla. doufám že nedopadnete jako já...

Old Post 14-09-2004 v 18:59 PM
libitu je offline   Profil uživatele libitu   Find more posts by libitu   Foto galerie člena libitu   Click here to Send libitu a Private Message   Add libitu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fernetman
Stálý Člen

Karma uživatele fernetman - 62% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 6

Tak zavolej cajty, ze te okradli ja vim ze to ted zlehcuju, ale vsichni vime, ze se vetsina venkovek nedozije zve zralosti, protoze jsou takovy lidi, ktery to proste oskubou a je jim jedno, ze je to nezhuli, ale oskubou to, to je fakt a nikdo z nas s tim nic neudela. Chce to mit kytky na nekolika mistech a doufat, ze aspon jedno misto zustane utajene az do sklizne.

..:: Neuč se, život tě naučí ::..

Old Post 14-09-2004 v 19:19 PM
fernetman je offline   Profil uživatele fernetman   Find more posts by fernetman   Foto galerie člena fernetman   Click here to Send fernetman a Private Message   Add fernetman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
menurak
Stálý Člen

Karma uživatele menurak - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 7

no to je v poradny prdeli !!!!!!!

vapoMENUrak vidžája

Old Post 21-09-2004 v 09:16 AM
menurak je offline   Profil uživatele menurak   Find more posts by menurak   Foto galerie člena menurak   Click here to Send menurak a Private Message   Add menurak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VeselaKopriva
Stálý Člen

Karma uživatele VeselaKopriva - 50% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 8

Přesně jak řek fernetman. Kytky na vícero místech. Příští rok to tak hodlám udělat. Mimo jiné i proto, že to bude můj první outdoor, takže buď to může někdo lohnout, nebo mi to pojde.

Old Post 21-09-2004 v 19:57 PM
VeselaKopriva je offline   Profil uživatele VeselaKopriva   Find more posts by VeselaKopriva   Foto galerie člena VeselaKopriva   Click here to Send VeselaKopriva a Private Message   Add VeselaKopriva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:56 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8332160 seconds with 21 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív