Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Zacinam..plz poradte :)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
DeZzz
Nový Člen

Karma uživatele DeZzz - 20% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 1

Po nejistem outdooru se chystam na indoor..nevim zatim toho moc..spis toho vim hodne malo..predstava:skrin asi s 4-6 kytkama..co vsechno potrebuju???a jak na to?jake osvetleni?? plz poradte nekdo..klidne i na meil peachy@host.sk diky moc zhulenci ;op

ganja mi otvorila oči ale nězavrela dvere..som v pohodě tak koho to sere!? ;o) (Trosky-hip hop music)

Old Post 13-08-2001 v 17:03 PM
DeZzz je offline   Profil uživatele DeZzz   Find more posts by DeZzz   Foto galerie člena DeZzz   Click here to Send DeZzz a Private Message   Add DeZzz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brel
Stálý Člen

Karma uživatele brel - 51% PěstitelskáKarma uživatele brel - 51% PěstitelskáKarma uživatele brel - 51% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 126 

indoor Příspěvek č. 2

Zdravím,
musím zase udělat reklamu příručce pro začátečníky. Koukni sem: http://www.indoor.aktualne.cz Můžeš si to stahnout domu do compu, případně vytisknout.

Old Post 13-08-2001 v 22:07 PM
brel je offline   Profil uživatele brel   Find more posts by brel   Foto galerie člena brel   Click here to Send brel a Private Message   Add brel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DeZzz
Nový Člen

Karma uživatele DeZzz - 20% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 3

thx dude

ganja mi otvorila oči ale nězavrela dvere..som v pohodě tak koho to sere!? ;o) (Trosky-hip hop music)

Old Post 14-08-2001 v 22:09 PM
DeZzz je offline   Profil uživatele DeZzz   Find more posts by DeZzz   Foto galerie člena DeZzz   Click here to Send DeZzz a Private Message   Add DeZzz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DeZzz
Nový Člen

Karma uživatele DeZzz - 20% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 4

Cau tak jsem tu o5..takze prirucku mam nastudovanou (pestuju asi 5let outdoor, ale je to rok od roku horsi..nejisté úrody z vice duvodů), takže ted je cas pro indoor..no ehm..osvetleni, jak silne, na kolik kytek atd.

Výbojka SON-T Plus 250 W ... 682,-
Objímka E40 ... 259,-
Startér 100-400 W ... 280,-
Tlumivka 250 W ... 427,-
Kondenzator 35 mikroF ... 88,-
Stinidlo (odraz) ... 650,-

Celkem 2386,- Kc vcetne DPH.

Tohle jsem nasel nekde ve foru..chtel bych vedet na kolik kytek tohle osvetleni staci asi???Popř. lepší typ nebo tak..v indoor jsem opravdu newbiek
thx

ganja mi otvorila oči ale nězavrela dvere..som v pohodě tak koho to sere!? ;o) (Trosky-hip hop music)

Old Post 15-08-2001 v 05:24 AM
DeZzz je offline   Profil uživatele DeZzz   Find more posts by DeZzz   Foto galerie člena DeZzz   Click here to Send DeZzz a Private Message   Add DeZzz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sunset
Stálý Člen

Karma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 339 

Příspěvek č. 5

Dezzz: Ten prispevek byl muj, jsou to ceny z Ereky. Pocitej to asi takhle - doporucuje se na ctverecni stopu (30x30 cm) asi 30-40 W, mam pixlu 60*90*180. Takze pod tohle svetlo jsem naskladal 12 kytek a muzu ti rict, ze to je zverina. Kytky lezou jaxvine, tohle jsem jeste nevidel. Nadhera, na pohudku....

sunset

usmivejte se, bude vam lip

Old Post 17-08-2001 v 16:05 PM
sunset je offline   Profil uživatele sunset   Find more posts by sunset   Foto galerie člena sunset   Click here to Send sunset a Private Message   Add sunset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DeZzz
Nový Člen

Karma uživatele DeZzz - 20% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 9 

thx Příspěvek č. 6

dikec..jedu dnes do Chorvatska..jak dojedu tak na to s kamosem vletime..digitalni fotak mame takze pak se pochlubim a pripadne mi jeste date nejake rady..ale hodlam si to poradne vychytat se vsim vsudy..snad to klapne...zatim cus

ganja mi otvorila oči ale nězavrela dvere..som v pohodě tak koho to sere!? ;o) (Trosky-hip hop music)

Old Post 17-08-2001 v 18:53 PM
DeZzz je offline   Profil uživatele DeZzz   Find more posts by DeZzz   Foto galerie člena DeZzz   Click here to Send DeZzz a Private Message   Add DeZzz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:04 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3110920 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív