Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » pryskyřice k roubování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Kerry_D
Nový Člen

Karma uživatele Kerry_D - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 1  

Dotaz pryskyřice k roubování Příspěvek č. 1

čauec tak sem si pročet to co už zde bylo napsano o roubování chmelu s brkem ale žádný info mi neprišli potřebný ale hlavně sem se chtel zeptat někoho gdo by mi řekl jakou roubovací pryskyřici použít páč sem jakousi zkusil a větev mi po ní uschla?tak nevim já třeba slyšel že pokud roubuješ chmel na brko teoreticky by mělo získat vlastnosti konopí(jako že získá pryskyřici a je fakt že když sem viděl chmelový šišky ještě nedozrálý tag maj spostu chloupků jako kytky) a naopak ...ale to už tu bylo popsaný tak to nebudu opakovat

Old Post 09-09-2004 v 11:45 AM
Kerry_D je offline   Profil uživatele Kerry_D   Find more posts by Kerry_D   Foto galerie člena Kerry_D   Click here to Send Kerry_D a Private Message   Add Kerry_D to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hexamin
Stálý Člen

Karma uživatele hexamin - 86% PěstitelskáKarma uživatele hexamin - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 2

heheheh stepi sa travka do korena chmelu takze chmelove sisky ti nenarastu hehehe vraj ma chmel lepsie korene a kvetok lepsie porastie to je zjednodusena verzia niekde som to cital

nebudem posielat prispevky vyhuleny
nebudem posielat prispevky vyhuleny
nebudem posielat prispevky vyhuleny
canna trade 2004
70w vertikal scrog

Old Post 09-09-2004 v 22:13 PM
hexamin je offline   Profil uživatele hexamin   Find more posts by hexamin   Foto galerie člena hexamin   Click here to Send hexamin a Private Message   Add hexamin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:09 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4678800 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív