Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » rtutova vybojka
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Dotaz rtutova vybojka Příspěvek č. 1

Mohl by mi nekdo neco rict o vybojce SYLVANIA - MERCURY VAPOUR. Je to smesova vybojka HSB-BW 160W. Dostal jsem ji zadarmo a protoze se jenom zasroubje do objimky na zarovku a zadny dalsi veci nejsou potreba, tak s ni svitim na rizky. Vubec nevim jaky ma svet. spektrum a tak se ptam na co se hodi nejlip.
Protoze do 1 mesice sklidim, dam rizky pod sodik, budu mit rtutovku volnou.
Svitim sodikem 250W son-t pia plus a 2X18W zarivky cool white(zarivky jen na rust). Jakou kombinaci (zarivky a rututovka) byste mi k sodikovce doporucili na rust a na kvet. A zajmena jestli ty 2 cool white nejsou blbost. Dikas.

Old Post 04-09-2004 v 13:34 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 2

No me pod tim rizky rozhodne nechcipaj a prijde mi ze docela prosperujou. A ja nevim, ale myslim, ze sodikovka a konkretne pia plus je idealni na kvet, ale ne rust bych mel priprsknout naky modry spektrum, proto ty zarivky. Nebo mam radsi koupit halogenku? Slo by ji zandat do ustroji na sodikovku?
p.s. do skrine na rizky se mi stejne tyhle zarivky nevejou

Old Post 05-09-2004 v 13:20 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 3

Ja vim ze sodivovka se hodi jak na rust tak na kvet. Ale vychazim z toho, za jeji spektrum je spis v cervene a pro hustotu pater je lepsi na rust pridat modre spektrum. A ptam se spiš jestli cool white ho dodava. A nebo jestli mam ty dve zarivky zkombinovat 1Xcool white plus ...neco...?

Old Post 07-09-2004 v 18:55 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tajné
Stálý Člen

Karma uživatele Tajné - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 4

citace:
někde sem tu četl, že rtuťovky produkují dost tvrdýho UV záření a tak bych je radči nepoužíval.

citace:
Koupit halogenku? já bych to bral taky podle teploty a spotřeby a tady jasně vítězí zářivky a to ustrojí bude jiný


Netrpíš náhodou rozdvojenou osobností?

Old Post 07-09-2004 v 19:00 PM
Tajné je offline   Profil uživatele Tajné   Find more posts by Tajné   Foto galerie člena Tajné   Click here to Send Tajné a Private Message   Add Tajné to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tajné
Stálý Člen

Karma uživatele Tajné - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 5

JardaXXL: tak pro tebe polopaticky:
tady:
citace:
někde sem tu četl, že rtuťovky produkují dost tvrdýho UV záření a tak bych je radči nepoužíval.
mu nedoporučuje rtutovku používat a tady:
citace:
Koupit halogenku? já bych to bral taky podle teploty a spotřeby a tady jasně vítězí zářivky a to ustrojí bude jiný
mu zase radí ať radši ty rtuťovky používá!

Old Post 09-09-2004 v 18:11 PM
Tajné je offline   Profil uživatele Tajné   Find more posts by Tajné   Foto galerie člena Tajné   Click here to Send Tajné a Private Message   Add Tajné to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tajné
Stálý Člen

Karma uživatele Tajné - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 6

Zpin: jo, zářivka=rtuťová výbojka

JardaXXL: ty kdybys do mě nerejpal tak bys nežil, co?

Old Post 10-09-2004 v 18:55 PM
Tajné je offline   Profil uživatele Tajné   Find more posts by Tajné   Foto galerie člena Tajné   Click here to Send Tajné a Private Message   Add Tajné to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tajné
Stálý Člen

Karma uživatele Tajné - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 7

Aah, takže ta je vysokotlaká?

Old Post 11-09-2004 v 08:40 AM
Tajné je offline   Profil uživatele Tajné   Find more posts by Tajné   Foto galerie člena Tajné   Click here to Send Tajné a Private Message   Add Tajné to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:18 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
31-01-2006 - Rtutová Výbojka - 2 odpovědí
29-11-2005 - staři vybojky - 12 odpovědí
17-02-2005 - 70w vybojka - 9 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5354870 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív