Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » David Lynch
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Haman
Stálý Člen

Karma uživatele Haman - 60% PěstitelskáKarma uživatele Haman - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 288 

Palec nahoru Příspěvek č. 1

Mulholland Drive - nejnovější film Davida Lynche prostě musíte vidět. Je to absolutní pecka!!!!!!!! Asi nejlepší Lynchovo film. Kdo jste ho ještě neviděly tak na něj rychle utíkejte. Už hóóódně dlouho na mě žádnej film takhle nezapůsobil. SUPEER!! LYNCH RULEZ!!

Více o filmu např. na: http://www.biograf.cz/filmy/2002/02/mulholland_drive/

Haman - Flying smokers

Old Post 17-05-2002 v 12:59 PM
Haman je offline   Profil uživatele Haman   Find more posts by Haman   Foto galerie člena Haman   Click here to Send Haman a Private Message   Add Haman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hydrantek
Stálý Člen

Karma uživatele hydrantek - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 2

MD je fakticky dost brutal. Ja ale doporucuji spise Mazaci hlavu!
To je ulet.

Kde bil debyl dyz tu nebil?

Old Post 17-05-2002 v 22:20 PM
hydrantek je offline   Profil uživatele hydrantek   Find more posts by hydrantek   Foto galerie člena hydrantek   Click here to Send hydrantek a Private Message   Add hydrantek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GARDENER
Nový Člen

Karma uživatele GARDENER - 16% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 19 

Palec nahoru Příspěvek č. 3

Díky za dobrej tip, porozhlídnu se ...

Old Post 17-05-2002 v 23:45 PM
GARDENER je offline   Profil uživatele GARDENER   Find more posts by GARDENER   Foto galerie člena GARDENER   Click here to Send GARDENER a Private Message   Add GARDENER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Dotaz Příspěvek č. 4

...a má to něco společnýho s holandskem?

Old Post 19-05-2002 v 14:03 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Haman
Stálý Člen

Karma uživatele Haman - 60% PěstitelskáKarma uživatele Haman - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 288 

Pohodička 2koles Příspěvek č. 5

S holandskem to nemá společnýho nic.

PS: TIP pro všechny - na tenhle film radši nehulte!!

Haman - Flying smokers

Old Post 19-05-2002 v 14:06 PM
Haman je offline   Profil uživatele Haman   Find more posts by Haman   Foto galerie člena Haman   Click here to Send Haman a Private Message   Add Haman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

Pohodička Příspěvek č. 6

Tip pro všechny: na tenhle film si radši zahulte!

Já jsem to stihnul a musím říct, že jsem se dobře bavil.

nemo

Old Post 20-05-2002 v 00:14 AM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kjegel
Stálý Člen

Karma uživatele kjegel - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 71 

Příspěvek č. 7

Tip : pred timhle filmeckem si dejte gramovyho speka a budete zirat

Old Post 20-05-2002 v 00:36 AM
kjegel je offline   Profil uživatele kjegel   Find more posts by kjegel   Foto galerie člena kjegel   Click here to Send kjegel a Private Message   Add kjegel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Haman
Stálý Člen

Karma uživatele Haman - 60% PěstitelskáKarma uživatele Haman - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 288 

Palec dolů 2nemo a kjegel Příspěvek č. 8

Klidně si dejte gramovýho špeka a zírejte. Ale z toho filmu toho asi moc nepochytíte.

Haman - Flying smokers

Old Post 20-05-2002 v 14:10 PM
Haman je offline   Profil uživatele Haman   Find more posts by Haman   Foto galerie člena Haman   Click here to Send Haman a Private Message   Add Haman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zippi
Stálý Člen

Karma uživatele Zippi - 57% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 81 

Příspěvek č. 9

To je, ale náhodička tak si to tady tak čtu a přemešlim a přemešlim, kde jen sem tan název toho filmu jen slyšel.

Proto se kouknu do E na kompu, na nový filmky a ejhle
Mulholland Drive takže se na něj už moc těšim.
Dík za tip.

Zippi

Old Post 20-05-2002 v 14:33 PM
Zippi je offline   Profil uživatele Zippi   Find more posts by Zippi   Foto galerie člena Zippi   Click here to Send Zippi a Private Message   Add Zippi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

hulit či nehulit-u filmů obecně Příspěvek č. 10

Nejlepší je to poprvé skouknout střízlivej a vstřebat potřebný informace a dojmy a po druhé (nebo potřetí, záleží na tom jak dlouho bude trvat než ten určitej film pochopíme :wink si zahulit a objevovat ve snímku jeho skrytá tajemství .
Tak bych to viděl já .

P.S. Jo a co se týče komerční akční tvorby, tak tam je to úplně jedno .

[Edited by Al-Ban on 20-05-2002 at 04:17 PM]

Old Post 20-05-2002 v 15:15 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Groom
Stálý Člen

Karma uživatele Groom - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 22  

mull hull Příspěvek č. 11

neviem nenecham si radit tak si dam spekulanta e este tucne bongo!heheheh.na hajzli bongo a speka v sale.kto by mi co povedal...

joint lennon

Old Post 20-05-2002 v 17:06 PM
Groom je offline   Profil uživatele Groom   Find more posts by Groom   Foto galerie člena Groom   Click here to Send Groom a Private Message   Add Groom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Haman
Stálý Člen

Karma uživatele Haman - 60% PěstitelskáKarma uživatele Haman - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 288 

2Groom Příspěvek č. 12

Vy v kině asi ochranku nemáte co? V sále bych si dal max. hašík, protože když u nás v kině někdo hulý tak ho většinou dost rychle a brutálně vykopou (doslova). Měl jsem jednou problémy už při trhání lístků (byl jsem vykašenej že jsem sotva stál), ochranka měla spoustu keců. Seděly jsme na kraji řady a ten týpek (měl 2m a přes sto kilo) stál celej film vedel nás. nebyl to nic moc zážitek.

2Al-ban
V zásadě s tebou souhlasím, ale ono taky záleží co člověk hulý. HumanTraffic, Matrix a SouthPark na WW byly jedny z mých nejsilnějších zážitků. Né každej modýlek se hodí do kina (třeba Blueberry).

Haman - Flying smokers

Old Post 21-05-2002 v 13:44 PM
Haman je offline   Profil uživatele Haman   Find more posts by Haman   Foto galerie člena Haman   Click here to Send Haman a Private Message   Add Haman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Groom
Stálý Člen

Karma uživatele Groom - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 22  

Nápad vull hull land/slovakia Příspěvek č. 13

2 s/haman.v kine charlie.s nie... multiplexy nepodporujem ako globalizaciu.kapacita 20 ludi a premietac furt najebany borovickou....este nieco mate j.x.dolezala.mojim poslanim je to iste po celom svete.pozyvam ta na SA MOT AROV...PRID BRACEK,PRIDTE MAM vAS RAAAAD.GROOM AKA JOINT_LENNON@CENTRUM.SK...PRIIIDTE POTREBUJEME SA!!!!!AAAAAAAAAA HOJ TE....:] SKEPTICKY SMAJL S MECIAR LANDU...

joint lennon

Old Post 21-05-2002 v 20:57 PM
Groom je offline   Profil uživatele Groom   Find more posts by Groom   Foto galerie člena Groom   Click here to Send Groom a Private Message   Add Groom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maestro_007
Stálý Člen

Karma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 315 

to Haman: Příspěvek č. 14

Proc byl pro tebe silnej zazitek Human Traffic?

Co ti to dalo? Nebo proste proc? :-)

"Je na case, aby clovek prestal pusobit jako neochotny spravce zoologicke zahrady na Zemi a konecne se stal tim, cim ve skutecnosti je - dalsim druhem, ktery touzi prezit nikoliv na ukor, ale ve shode s ostatnimi organismy na teto planete."

250w - Hlina - Plagron - Indoor Mix

Super Satan 4,2m => look IT

Old Post 28-05-2002 v 18:23 PM
maestro_007 je offline   Profil uživatele maestro_007   Find more posts by maestro_007   Foto galerie člena maestro_007   Click here to Send maestro_007 a Private Message   Add maestro_007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

Příspěvek č. 15

Hamane nech to na mě co pochytím a co ne. Zrovna minulou noc jsem pěkně zahulil, a pak jsem se čuměl na "Rocco a jeho bratři" z roku 1960 od Viscontiho. To byl teda režisérskej nářez.
Asi by někdy stálo za to to udělat jak Al-Ban. Nakonec co zkusím Mullholand Drive bez trávy. To jsem zvědav.

nemo

Old Post 30-05-2002 v 01:42 AM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Haman
Stálý Člen

Karma uživatele Haman - 60% PěstitelskáKarma uživatele Haman - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 288 

Příspěvek č. 16

2maestro_007
Proč? Protože po tý WW (orig. dovoz holland) jsem byl jak na tripu a ten film mě docela sežral. A sqele jsem se bavil. Tak proto.
2nemo
Dělej si co chceš, ale já si některý filmy radši kouknu střízlivej.

Haman - Flying smokers

Old Post 30-05-2002 v 12:24 PM
Haman je offline   Profil uživatele Haman   Find more posts by Haman   Foto galerie člena Haman   Click here to Send Haman a Private Message   Add Haman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:05 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6745120 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív