Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Hledá se zkušený bubbler
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Hoplite
Nový Člen

Karma uživatele Hoplite - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 6  

Hydroponie Hledá se zkušený bubbler Příspěvek č. 1

Hledám ochotného a zkušeného growera (pokud možno aby byl co nejvíc na netu, aby komunikace nevázla), který by mi odpověděl na nejrůznější otázky... Nejlépe Bubbler a pokud možno z Prahy (kvuli znalosti zdejších poměrů - tzn. kde co koupit)
FAQ sem si přečet, ale potřboval bych ještě nějaké rady z vlastní zkušenosti někoho jiného.
Pokud možno pište PM (zda se mi blbý polemizovat o tom, co je lepší tady ve fóru - nicméně pak stavbu zdokumentuji)

Old Post 27-08-2004 v 16:37 PM
Hoplite je offline   Profil uživatele Hoplite   Find more posts by Hoplite   Foto galerie člena Hoplite   Click here to Send Hoplite a Private Message   Add Hoplite to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bosorka
Nový Člen

Karma uživatele Bosorka - 8% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 2

nejsem moc zkušená ale bubblery doma mám a jedou

Old Post 28-08-2004 v 01:00 AM
Bosorka je offline   Profil uživatele Bosorka   Find more posts by Bosorka   Foto galerie člena Bosorka   Click here to Send Bosorka a Private Message   Add Bosorka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hoplite
Nový Člen

Karma uživatele Hoplite - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 3

ok... rozeberu to tu...

1. rozhoduju se mezi 150W a 250W sodík. Má kromě spotřeby silnější výbojka nevýhody. Nemůže se stát kytce nic nadměrným světlem?

2. je lepšíí mt každou kytku ve zvláštním kbelíku a na každou bublat zvášť, nebo se spíš vyplatí je mít v jednom, protože kytkám to nevadí a obslužně je to lepší?

3. pokud bych chtěl mít maminku, tak čim svítit (W) a jak dlouho mi vydrží žít a dělat řízky?

4. pokud mám vystaráno ohledně výbojky a ventilátorů, tak kde sehnat to ostatní?
tedy nějaký vzduchovadlo a hlavně hnojivo.. maj to všechno dejme tomu v Hornbachu, nebo se dá hnojivo sehnat jen v zahrádkářství nebo jen v specializovanym growshopu.
Chtěl bych hnojit co nejlevněji. Prosím napište názvy výrobků (pokud možno s přibližnou cenou).

Old Post 28-08-2004 v 15:44 PM
Hoplite je offline   Profil uživatele Hoplite   Find more posts by Hoplite   Foto galerie člena Hoplite   Click here to Send Hoplite a Private Message   Add Hoplite to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lSlUlPl
Stálý Člen

Karma uživatele lSlUlPl - 82% PěstitelskáKarma uživatele lSlUlPl - 82% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 4

1.Ne nemuze ale budes potrebovat lepsi vetrani
2.Je lepsi je met zvlast kuly chorobam ale v podstate je to jedno
3.Podle toho jak bude velka asi nespis 21 w usporkou a vydrzi 10 let + - podle toho jak se budes starat
4Vzduchovadlo v akvaristivce poptej se po dual elite a hnojivo je nejlevnejsi v nejakym zahradkarstvi jestli chces bejt lacinej tak wuxal super za 49Kc na rust a na kvet OBM 46Kc + -
Jinak dotazy ohledne bubleru me klidne napis do PM

LED skrin

Naposledy upravil lSlUlPl 28-08-2004 v 16:11 PM

Old Post 28-08-2004 v 16:06 PM
lSlUlPl je offline   Profil uživatele lSlUlPl   Find more posts by lSlUlPl   Foto galerie člena lSlUlPl   Click here to Send lSlUlPl a Private Message   Add lSlUlPl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hoplite
Nový Člen

Karma uživatele Hoplite - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 5

takže u matky stačí vobičejná úsporka? Heh a já se bál že bud potřebovat další sodík třeba 70W

Old Post 28-08-2004 v 16:22 PM
Hoplite je offline   Profil uživatele Hoplite   Find more posts by Hoplite   Foto galerie člena Hoplite   Click here to Send Hoplite a Private Message   Add Hoplite to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:17 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6954970 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív