Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Skrin 250W od zacatku
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 20 21 22 23
Autor
Téma 
LuxuryGamestyle
Stálý Člen

Karma uživatele LuxuryGamestyle - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 23  

Re: Klíčení Příspěvek č. 337

citace:
Původní příspěvek od Sinuhet
Tak jsem tu zase, abych se vám pochlubil se svými dosavadními neúspěchy.

Posbíral jsem doma semínka, která se mi různě nastřádala. Většinou vybrané z různých vzorků hulení co se ke mě dostaly. Semínka byly staré i více než tři roky, ale doufal jsem.

Na malou misku jsem dal trochu vody a rozmístil semínka. Přikryl druhou miskou a čekal. Nic nevyklíčilo. Některí semínka praskla a pokusila se vystrčit klíček, ale jen pul milimetru bílého se objevilo a tím to zhaslo.

Říkám si, asi to není dobé máčet přímo ve vodě. Vzal jsem tedy toaletní papír, dal do misky, namočil, položil semínka, přikryl dalším toaleťákem a zase namočil, zadekloval a čekal. Výsledky stejné jako v misce s vodou.

OK, požádal jsem kamaráda o jeho semínka, ze kterých prý pěstuje. Použil jsem tentokrát odstátou vodu a zkusil to v misce s vodou i s toaleťákem. Opět stejné výsledky, ale jeho semínka byla prý také stará. Pak jsem tam dokonce v zoufalství přisypal práškový růstový stimulátor, ale nic.

Hmmm, možná obsahuje můj voňavý toaleťák nějaký sajrajt. Tak jsem koupil papírové utěrky, které nejsou ničím ovoněné, sehnal semínka Northern Lights #5 a zkouším to už asi do třetice. To jsem teda zvědav. Jestli nevyklíčí ani teď mám ai nějakou brutální vodu. Koupím si Ph metr a změřím.

Kdysi už jsem klíčil a bylo to v pohodě. Když nechám ve špajzu brambory málem mi tam vyrostou samy. Jiná semínka trhají při svém klíčení asfalt a ja furt nic. Uvídíme za pár dní.


Moje zkušenosti s klíčením semen - dva tampony(já používám ty, kterýma si čistím třeba xicht.. ale pro fajnšmejkry, myslím, že i v tamponu od vaší buchty by to dobře vyklíčilo(nepoužitým)), namočit, zmáčknout(ať to není zas moc mokrý, ať je to prostě vlhký), dát mezi to semínko a někam do pohody to schovat.. myslím že je celkem jedno kam, že někam do skříně v pokoji kde spíš by tomu mělo být dobře a hodit to klíček.. ještě se mi nestalo, že by mi semínko nevyklíčilo. Ale možná jsem jen měl dRsná semínka

Old Post 12-11-2005 v 11:13 AM
LuxuryGamestyle je offline   Profil uživatele LuxuryGamestyle   Find more posts by LuxuryGamestyle   Foto galerie člena LuxuryGamestyle   Click here to Send LuxuryGamestyle a Private Message   Add LuxuryGamestyle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wolker
Stálý Člen

Karma uživatele Wolker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Wolker - 84% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 338

Sinuhed:
Klobouk dolu! Dokazal jsi to, o cem ja uz tak dlouho premyslim. A to je ta chyba - nepremyslet a makat !!!
Uplne supr napad to vzit od prvopocatku a hazet na sklo, to co Te potkava za problemy. Dodoal jsi mi odvahy a za to Ti moc dekuji.
Stravil jsem u kompu asi 3 hod, udelal jsem si celou A4 poznamek, ale nelituji niceho. Ses opravdu frajer!!!
Diky..... W.

Old Post 25-12-2005 v 22:47 PM
Wolker je offline   Profil uživatele Wolker   Find more posts by Wolker   Foto galerie člena Wolker   Click here to Send Wolker a Private Message   Add Wolker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wolker
Stálý Člen

Karma uživatele Wolker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Wolker - 84% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 339

pockat!
von to chce nekdo smaznout jako pryc???
Nepochopil jsem to....

Old Post 31-12-2005 v 09:59 AM
Wolker je offline   Profil uživatele Wolker   Find more posts by Wolker   Foto galerie člena Wolker   Click here to Send Wolker a Private Message   Add Wolker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ghettochild1
Stálý Člen

Karma uživatele Ghettochild1 - 24% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 340

Sinueth se odmlčel....???

Old Post 31-12-2005 v 10:30 AM
Ghettochild1 je offline   Profil uživatele Ghettochild1   Find more posts by Ghettochild1   Foto galerie člena Ghettochild1   Click here to Send Ghettochild1 a Private Message   Add Ghettochild1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepeq
Nový Člen

Karma uživatele Pepeq - 44% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 341

Kebyze existuje Pestovatelska Univerzita tak sinhulet je Dekan

Radsej vypeceny ako pripeceny.

Old Post 07-02-2006 v 10:16 AM
Pepeq je offline   Profil uživatele Pepeq   Find more posts by Pepeq   Foto galerie člena Pepeq   Click here to Send Pepeq a Private Message   Add Pepeq to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Pepeq! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 342

Dekuji vsem za pochvaly. Dalsi sezona k nahlednuti v threadu o sensi star. Vizte muj podpis.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 07-03-2006 v 13:27 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matesak3
Nový Člen

Karma uživatele matesak3 - 8% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 343

Čau máš fakt pěknou skříň, ale chtěl bych se zeptat na takovou blbou otázku: kondenzátor+startér+tlumivka=předřaďovač, nejsem elektrikář a nemam s tim žádné skušenosti tak jestli bys te mi to mohli osvětlit..moc dík, jo a mimochodem nevíte někdo jestli výbojka Philips sont t agro 400 dělá velký vedro?? thx

Let's Grow

Old Post 07-06-2006 v 18:56 PM
matesak3 je offline   Profil uživatele matesak3   Find more posts by matesak3   Foto galerie člena matesak3   Click here to Send matesak3 a Private Message   Add matesak3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
W3m3n0
Stálý Člen

Karma uživatele W3m3n0 - 15% PěstitelskáKarma uživatele W3m3n0 - 15% PěstitelskáKarma uživatele W3m3n0 - 15% PěstitelskáKarma uživatele W3m3n0 - 15% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 264  

Příspěvek č. 344

s tim predradovacem fakt nevim alle ctyrstovka ti tam urcite trochu zatopi

"Je lépe litovat, že jsme něco zažili, než litovat, že jsme nezažili." - Boccaccio
"Kořenem všeho zla je nedostatek poznání." - Buddha


W3m3n0’s indoor
W3m3n0’s chilli #1
W3m3n0’s chilli #2
W3m3n0’s svitici lednicka

Old Post 07-06-2006 v 23:32 PM
W3m3n0 je offline   Profil uživatele W3m3n0   Find more posts by W3m3n0   Foto galerie člena W3m3n0   Click here to Send W3m3n0 a Private Message   Add W3m3n0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rabbitsk8
Nový Člen

Karma uživatele rabbitsk8 - 20% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 345

hezký kvítí

Free ganja 4ever.

Old Post 15-01-2007 v 10:30 AM
rabbitsk8 je offline   Profil uživatele rabbitsk8   Find more posts by rabbitsk8   Foto galerie člena rabbitsk8   Click here to Send rabbitsk8 a Private Message   Add rabbitsk8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H@rdy
Nový Člen

Karma uživatele H@rdy - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 346


ja som samca a nevedel som najprv co je to zac rastlo velmi ryxlo a mla velke listy a zatial kazdy moj samec rastol najryxlejsie nez samice a mal vecie listy ako samice ale neplati to u kazdeho .predsa nevihodis kytku koli velkim listum ale neplati to u kazdeho urcite zalezi od modelu takze to nemusi byt vzdy tak ze samci rastu ryxlejsie mozno ma niekto ine skusenosti s rozpoznavanim ale ja si vzdy myslim ked to vecie a ryxlejsie to rastie ze to bude samec a ne samice

Old Post 22-03-2007 v 15:29 PM
H@rdy je offline   Profil uživatele H@rdy   Find more posts by H@rdy   Foto galerie člena H@rdy   Click here to Send H@rdy a Private Message   Add H@rdy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
superhrn
Nový Člen

Karma uživatele superhrn - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 12 

Samec nebo samice? Příspěvek č. 347


Tak pořád tápu. Pročítala jsem tu diskuze a stejně vím prd. Myslím si, že mám samici, ale zaráží mě, že kvete (jestli to je květ) a stejně staré podle mě smaci nekvetou. Nebo má ty pestíky, zda to je ono. Dočetla jsem se tu, že samec kvete první a tak pořád nevím. Samec mi prostě nedělá nic. Už mají cca 5-6 pater. Pěstuji prvním rokem a proto jsem mimo. Prosím zda někdo poznáte o co jde. Předem děkuju.

Old Post 28-06-2010 v 19:29 PM
superhrn je offline   Profil uživatele superhrn   Find more posts by superhrn   Foto galerie člena superhrn   Click here to Send superhrn a Private Message   Add superhrn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Re: Samec nebo samice? Příspěvek č. 348

citace:
Původní příspěvek od superhrn
Tak pořád tápu. Pročítala jsem tu diskuze a stejně vím prd. Myslím si, že mám samici, ale zaráží mě, že kvete (jestli to je květ) a stejně staré podle mě smaci nekvetou. Nebo má ty pestíky, zda to je ono. Dočetla jsem se tu, že samec kvete první a tak pořád nevím. Samec mi prostě nedělá nic. Už mají cca 5-6 pater. Pěstuji prvním rokem a proto jsem mimo. Prosím zda někdo poznáte o co jde. Předem děkuju.


Chloupky jako samice, ale lezou ze samcich kvetu. Asi hermafrodit.

Old Post 29-06-2010 v 01:45 AM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
superhrn
Nový Člen

Karma uživatele superhrn - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 12 

Re: Re: Samec nebo samice? Příspěvek č. 349


citace:
Původní příspěvek od Celller


Chloupky jako samice, ale lezou ze samcich kvetu. Asi hermafrodit.


Pak mě to nemá mást. Říkám si má to koule, asi samec.........ale chloupky, tak samice. Takže jestli je to hemáč, tak stejně vyhodit co?

Jinak takhle vypadá to druhý, co zatím nic nedělá. Tak počkám ještě, zda se něco vyklube.

Old Post 29-06-2010 v 10:00 AM
superhrn je offline   Profil uživatele superhrn   Find more posts by superhrn   Foto galerie člena superhrn   Click here to Send superhrn a Private Message   Add superhrn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nugatu
Nový Člen

Karma uživatele Nugatu - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 350

ahoj, procetl jsem si tvuj skvely thread ale musel jsem prehlednout jak je tvoje skrinka vysoka.. uvazuju o podobne stavbe ale ta vyska mi komplikuje vsechno planovani... dekuji

Novacek, ale snazi se

Old Post 13-07-2010 v 03:02 AM
Nugatu je offline   Profil uživatele Nugatu   Find more posts by Nugatu   Foto galerie člena Nugatu   Click here to Send Nugatu a Private Message   Add Nugatu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lukas1993
Nový Člen

Karma uživatele Lukas1993 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 13  

Samec či samice Příspěvek č. 351


Vůbec si nevím rady tak prosím o pomoc rostlinka cca měsíc z toho 6 den na květu

Old Post 16-02-2017 v 13:25 PM
Lukas1993 je offline   Profil uživatele Lukas1993   Find more posts by Lukas1993   Foto galerie člena Lukas1993   Click here to Send Lukas1993 a Private Message   Add Lukas1993 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Michaelos
Stálý Člen

Karma uživatele Michaelos - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 217  

Re: Vytapetovano Příspěvek č. 352

citace:
Původní příspěvek od Sinuhet
Skříň vybavena folií. K připevnění jsem použil připínáčky. Staré PC je tam jako podstavec pod čidlo teploměru. Je 10 cm pod výbojkou a teplota v tom místě je 32 stupňů. Na cestě je i cool tube, takže teplota bude snad OK. Ovšem ty větráky jsou moc velký hukot. To by mohlo vadit i sousedům. Jdu stříhat molitan.



Co je to prosím za folii ?

Old Post 20-08-2017 v 13:03 PM
Michaelos je offline   Profil uživatele Michaelos   Find more posts by Michaelos   Foto galerie člena Michaelos   Click here to Send Michaelos a Private Message   Add Michaelos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:02 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 20 21 22 23  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-02-2011 - 9x ww, skrin 250w sodik - 2 odpovědí
09-10-2008 - 250w na zaciatok? - 11 odpovědí
24-07-2006 - pekne od zaciatku - 90 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5861720 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív