Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Skrin 250W od zacatku
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 17




Zapojil jsem definitivně elektroniku. Nakonec jsem se rozhodnul pro variantu zapojeni dovnitř skříně. Tlumivka sice topí, ale zvenčí skříně by to mohlo vzbuzovat příliš pozornosti u návštěv. Zapojil jsem už i nově koupený kondenzátor a vše vypadá ok.

Old Post 29-08-2004 v 11:11 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 18




Teď se bude vnitřek lepit folíí z growshopu.

Old Post 29-08-2004 v 11:13 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Vytapetovano Příspěvek č. 19


Skříň vybavena folií. K připevnění jsem použil připínáčky. Staré PC je tam jako podstavec pod čidlo teploměru. Je 10 cm pod výbojkou a teplota v tom místě je 32 stupňů. Na cestě je i cool tube, takže teplota bude snad OK. Ovšem ty větráky jsou moc velký hukot. To by mohlo vadit i sousedům. Jdu stříhat molitan.

Old Post 29-08-2004 v 11:20 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hexamin
Stálý Člen

Karma uživatele hexamin - 86% PěstitelskáKarma uživatele hexamin - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 20

hello Sinuhet velmi pekne to mas normalne ti zavidim heheh
tepelnupoistku kupis v neakom elektre specializovanom ale myslim dedo mraz tu miekde aj odkaz na web predajcu http://grower.cz/forum/showthre...epelna+pojistka skus si to precitat ja som videl tp od teploty asi 64C ale som bol sprosty a kupil som na 74 C a tu mi moj sodik 70w neprepali ;-((
este ti skusim poradit medzi ventilator a stenu skrine daj nieco to tlmi vybracie, a balast k tlmivke nedavaj do skrine napr to daj na jej vonkajsiu stenu

ako budes pestovat? neuvazoval si o vertikal scrogu:-)) K+

nebudem posielat prispevky vyhuleny
nebudem posielat prispevky vyhuleny
nebudem posielat prispevky vyhuleny
canna trade 2004
70w vertikal scrog

Old Post 29-08-2004 v 13:59 PM
hexamin je offline   Profil uživatele hexamin   Find more posts by hexamin   Foto galerie člena hexamin   Click here to Send hexamin a Private Message   Add hexamin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 21

Po experimentech s molitanem jsem zjistil, ze ten hlub vytvareji proste primo ty ventilatory. Neni to nejaka rezonance skrine. Nakonec jsem zapojil dva ventilatory do serie, takze bezi vlastne kazdy na 110V a to uz je snesitelnejsi. A i pri jejich nizsim vykonu je teplota OK. Ale stejne budu muset najit radeji vetraky co maji kolem 30 dB. Tyhle maji 40-50 dB.

O scrogu jsem uvazoval i o vertikalnim, ale ja si myslim budu nejprve nekolik 'sezon' hrat, nez se treba ustalim na nejake metode. Sam moc nevim co me ceka. Ted napoprve to proste necham rust a uvidim. Budu to zkouset zastipavat a ruzne trapit, abych ziskal trochu predtavu co a jak. A teprve na zaklade toho co pochopim prvni sezonu budu moct zvazit jak na to tu dalsi. :-) Evolucni pristup.

Seminka jsou na okne, ted se asi nejakou dobu nebude v tomto tematu dit nic, ale tipuju ze tak do 10 dnu bych se mohl ozvat s dalsimi zpravami. Tentokrat jiz ze zabydlene skrine.

Old Post 29-08-2004 v 16:19 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 22

A sakra. Pri pohledu na fotky elektroinstalace mi doklaplo, ze na volne dostupnych kontaktech kondenzatoru je 220 V. To budu muset olepit alespon lepici paskou.

Old Post 29-08-2004 v 16:21 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 23

No nick mam podle knihy Mike Waltariho. Takze jsem Egyptan Sinuhet. Ta postava je mi sympaticka.

Old Post 30-08-2004 v 12:08 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Domestican
Stálý Člen

Karma uživatele Domestican - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 24

hodně o pohodě Sinuhet!

Já jsem ale elektroniku umístil radši na venkovní stranu skříně, protože jsem se bál vlhkosti a kropení.

Žijte život!

Old Post 31-08-2004 v 10:55 AM
Domestican je offline   Profil uživatele Domestican   Find more posts by Domestican   Foto galerie člena Domestican   Click here to Send Domestican a Private Message   Add Domestican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psylo
Nový Člen

Karma uživatele psylo - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 25

Ja porad nechapu,jak se vam to dari v tech skrinich dari uchladit.Ja mel kdysi pestirnu v pokoji a pres leto tam bylo 30 a uroda zoufala.az sklep pomohl udrzet teplotu cely rok pod 25.

Old Post 31-08-2004 v 11:19 AM
psylo je offline   Profil uživatele psylo   Find more posts by psylo   Foto galerie člena psylo   Click here to Send psylo a Private Message   Add psylo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Albat
Stálý Člen

Karma uživatele Albat - 28% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 38 

Příspěvek č. 26

jo v létě je to těžký. mám dva větráky in a 1 odtah = 28C, když jsem doma mám ještě velkej větrák o¨průměru 35cm,ale ten jen někdy,no! S nim je i v létě 25C.

Old Post 31-08-2004 v 19:12 PM
Albat je offline   Profil uživatele Albat   Find more posts by Albat   Foto galerie člena Albat   Click here to Send Albat a Private Message   Add Albat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spina
Nový Člen

Karma uživatele Spina - 57% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 27

zdar chlape ... hele jak mas tu tlumivku s ostatnima komponentama pridelanou na skrini tak nevim jestli to je dobrej napad ... jak uz tady nekdo psal (Domestican)budes muset ve skrini kropit kyti a ta vlhkost neni zrovna dobra na ty veci k lampe ... doporucuju jeste promyslet nez zacnes pestit ... pokud budes mit moznost urcite predelat ... ja mam taky 250w a dal jsem to navch skrine ... jak si rikal kvuli lidem to nechces mit venku ale byt tebou tak to radeji nejak zakreju zvenku ... treba do nejake plech krabice s odkrytym vrskem ... jinak si porid stojanovy vetrak tak za 200Kc prum. 20cm sundej z neho tu nohu a poves si ho do skrine sikmo na kyti ... bude dobre rozhanet vzduch a trosku ochladi ... jinak hodne uspechu v tvem pesteni ...

Old Post 01-09-2004 v 10:06 AM
Spina je offline   Profil uživatele Spina   Find more posts by Spina   Foto galerie člena Spina   Click here to Send Spina a Private Message   Add Spina to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 28

Ach jo. Vy mi to komplikujete. :-)
Dobre, zkusim casem vytahnout elektroniku ven.

Old Post 01-09-2004 v 10:59 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jimenezz
Nový Člen

Karma uživatele jimenezz - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 29

Tak to zni dost profesionalne( alespon co se elektronickych popisu tyce)

Old Post 06-09-2004 v 01:13 AM
jimenezz je offline   Profil uživatele jimenezz   Find more posts by jimenezz   Foto galerie člena jimenezz   Click here to Send jimenezz a Private Message   Add jimenezz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Klíčení Příspěvek č. 30

Tak jsem tu zase, abych se vám pochlubil se svými dosavadními neúspěchy.

Posbíral jsem doma semínka, která se mi různě nastřádala. Většinou vybrané z různých vzorků hulení co se ke mě dostaly. Semínka byly staré i více než tři roky, ale doufal jsem.

Na malou misku jsem dal trochu vody a rozmístil semínka. Přikryl druhou miskou a čekal. Nic nevyklíčilo. Některí semínka praskla a pokusila se vystrčit klíček, ale jen pul milimetru bílého se objevilo a tím to zhaslo.

Říkám si, asi to není dobé máčet přímo ve vodě. Vzal jsem tedy toaletní papír, dal do misky, namočil, položil semínka, přikryl dalším toaleťákem a zase namočil, zadekloval a čekal. Výsledky stejné jako v misce s vodou.

OK, požádal jsem kamaráda o jeho semínka, ze kterých prý pěstuje. Použil jsem tentokrát odstátou vodu a zkusil to v misce s vodou i s toaleťákem. Opět stejné výsledky, ale jeho semínka byla prý také stará. Pak jsem tam dokonce v zoufalství přisypal práškový růstový stimulátor, ale nic.

Hmmm, možná obsahuje můj voňavý toaleťák nějaký sajrajt. Tak jsem koupil papírové utěrky, které nejsou ničím ovoněné, sehnal semínka Northern Lights #5 a zkouším to už asi do třetice. To jsem teda zvědav. Jestli nevyklíčí ani teď mám ai nějakou brutální vodu. Koupím si Ph metr a změřím.

Kdysi už jsem klíčil a bylo to v pohodě. Když nechám ve špajzu brambory málem mi tam vyrostou samy. Jiná semínka trhají při svém klíčení asfalt a ja furt nic. Uvídíme za pár dní.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 11-09-2004 v 10:40 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 31

Nějaké aktuální tipy: V Bauhasu mají slevněné stojanové ventilátory za 330,- Nastavitelná výška, tři rychlosti foukaní, kývající hlava, možnost odmontovat nohu a zavěsit. A taky tam mají denní spínací hodiny, analogové za 99,-

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 11-09-2004 v 14:57 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cityman
nestabilní městoman

Karma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 32

S tema semenama je to zvlastni. Ty Northern Lights stara snad nejsou, tak jsem zvedav. Me mimochodem ve vode seminka taky nic nedelala, dal jsem je do vaty a nechal tak 3-4 dny na okne, pak z nich vylezly klicky. Mozna mas fakt jen smulu.

RESPECT!

Priprava a realizace skrine 400W - Power Plant, Bubblegum, Whiteskunk
400W skrin - 2nd round - Northern Light #5
SBIRKA SLUKEN - aneb nastroje na huleni vseho druhu

- motto dne: ubalime? -

Old Post 11-09-2004 v 18:00 PM
cityman je offline   Profil uživatele cityman   Find more posts by cityman   Foto galerie člena cityman   Click here to Send cityman a Private Message   Add cityman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-02-2011 - 9x ww, skrin 250w sodik - 2 odpovědí
09-10-2008 - 250w na zaciatok? - 11 odpovědí
24-07-2006 - pekne od zaciatku - 90 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9110640 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív