Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Levný PH metr - PH metr za 200,- ? Levně vs Investice do Ph metru ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Autor
Téma 
Host
Host

Příspěvek č. 65

Tak zlutej ph metr z aukra porad slape, po pulroce co se k nemu chovam jako prase max se pohne o 0,2 takze to chce hlidat a kalibrovat(ale to je vsechno moje chyba, zapominam ho vypinat takze bezi klidne pres noc)... premejslim jestli neprikoupit jeste ec metr mate s tema levnyma nejakou zkusenost http://aukro.cz/listing.php/search?string=ec+metr ?

Old Post 20-07-2012 v 23:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
turolop
Stálý Člen

Karma uživatele turolop - 58% Pěstitelská

Příspěvek č. 66

Trochu to tady zamrzlo a ph metry jdou v Číně s cenou stále dolu. Máte někdo zkušenost s těmito stroji?
https://m.aliexpress.com/wholesale/...ywords=Ph-meter

Old Post 18-02-2018 v 19:37 PM
turolop je offline   Profil uživatele turolop   Find more posts by turolop   Foto galerie člena turolop   Click here to Send turolop a Private Message   Add turolop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AkatronChronic
Stálý Člen

Karma uživatele AkatronChronic - 50% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 50% Pěstitelská

Příspěvek č. 67

Co jsem všude koukal tak ten z Aliexpressu za 5.5 dolarů s jednou kalibrací šlape dobře a ukazuje i po delší době furt dobře už ho mám objednanej plus kalibrační roztoky za 3 dolary a mas za 200 pH metr co postačí průměrnému domácímu zahradníkovi 👌👌👌👌👌

Attachment: digital-pocket-pen-type-ph-meter-water-tester-with-atc-accuracy-0-01-backlight-temperature-compensat
This has been downloaded 0 time(s).

Attachment: digital-pocket-pen-type-ph-meter-water-tester-with-atc-accuracy-0-01-backlight-temperature-compensat
This has been downloaded 0 time(s).

🌟 Toto naše pěstování mělo být už dávno legální 🌟

Cfl Growbox 125w 6500k květ Philips 2100K 250w
Ed Rozenthal Bud×Critical+2×125CFLBlue a Květ 250watt HPS-CO2 (pokus)právě jede

Old Post 21-03-2018 v 00:49 AM
AkatronChronic je offline   Profil uživatele AkatronChronic   Find more posts by AkatronChronic   Foto galerie člena AkatronChronic   Click here to Send AkatronChronic a Private Message   Add AkatronChronic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HerrOttoFlick
Stálý Člen

Karma uživatele HerrOttoFlick - 31% Pěstitelská

Příspěvek č. 68

Za sebe tenhle žlutý ph metr nedoporučuji. Možná jsem měl smůlu na špatný kus ale nedrží kalibraci. Ukazoval mi i o 1 víc.

Old Post 21-03-2018 v 13:51 PM
HerrOttoFlick je offline   Profil uživatele HerrOttoFlick   Find more posts by HerrOttoFlick   Foto galerie člena HerrOttoFlick   Click here to Send HerrOttoFlick a Private Message   Add HerrOttoFlick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HVR
Nový Člen

Karma uživatele HVR - 0% Pěstitelská

Příspěvek č. 69

Ja si na zkousku koupil tohle : https://www.aliexpress.com/item/3-i...2311.0.0.v1gJhA

A musim napsat,ze z 12 mereni behem 5h jsem mel odchylku u pH .2 a u EC .1 oproti merakum pH a EC za 1500 a vys,tak ze spokojenost..

Old Post 05-04-2018 v 10:37 AM
HVR je offline   Profil uživatele HVR   Find more posts by HVR   Foto galerie člena HVR   Click here to Send HVR a Private Message   Add HVR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:23 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:

Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás