Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vzorky = stavY
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Bobík
Stálý Člen

Karma uživatele Bobík - 44% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 70  

Obecné Vzorky = stavY Příspěvek č. 1

Nějak sem to tu projel a nikdo tu nepsal o tom co jim různé odrudy a vzorky delaji(stavy).Ono je to dost těžké popsat a většinou už si to na druhý den nikdo nepamatuje, ale i tak nám zůstane v hlavě troška toho co se dělo a není to tak že sme se furt smáli jak koně, spíš různé tlaky na nohy, nebo hlavu, srdce.
Co si tak pamatuju tak nejdrsnější stavy(nemyslím jako uplné sračky) kdy jsem nemohli ani vstanout ale takove kdy jsem třeba chodil po hypermarketu a cítil jsem jak mi pracujou svaly na lýtkách, potom svaly v obličeji a celkově to byl dost hustý ulet.Nedávno jsem dostal nakou holandskou ganju od mého strýce, dal sem si boucha a cca. 5 minut jsem cítil takový nájezd, jako by mi jel výtah v hlavě a po 5 minutách jsem byl tak ve sračce že jsem nevstal z postele.Mám hodně vzpomínek a prožil jsem hodně stavů a každý byl v něčem jiný, ale některé nebyly moc příjemne když mi kámoš začal pobíhat po bytě a říkal že se zbláznil a že pochopil podstatu vesmíru, vylezl v ponožkách na chodbu a utíkal domů, tohle vám fakt zkazí celý zhulený den.Přidejte tu nějaké prožitky at dobré či zlé.


PEACE

Old Post 16-08-2004 v 10:53 AM
Bobík je offline   Profil uživatele Bobík   Find more posts by Bobík   Foto galerie člena Bobík   Click here to Send Bobík a Private Message   Add Bobík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bobík
Stálý Člen

Karma uživatele Bobík - 44% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 2

Nějak se mi zdá že tu nikdo nic nepíše i když si to prohlídne , pište bude to zajímavější

Old Post 16-08-2004 v 12:13 PM
Bobík je offline   Profil uživatele Bobík   Find more posts by Bobík   Foto galerie člena Bobík   Click here to Send Bobík a Private Message   Add Bobík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 3

bobiku hledej, je tu par threadu s timdle tematem
souhlasim s hrotixem, neni dulezity co, ale kde kdy a s kym

a souhlasim i s ünikatnostni prvniho, nejlepe (chapej vetsinou) ranniho speku

Old Post 16-08-2004 v 20:24 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
abysmal
Stálý Člen

Karma uživatele abysmal - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 4

to s tym rannym hulenim u mna vyzera asi tak, ze sa nahulil, pohaluzim chvilku, potom sa nazerem ako prasa a opat sa vyklatim do postele a zobudim sa okolo 12. Hulenie ma dost fyzicky vycerpava, preto radsej hulim ku veceru, aby som sa potom mohol kludne vyspat.

Old Post 16-08-2004 v 21:55 PM
abysmal je offline   Profil uživatele abysmal   Find more posts by abysmal   Foto galerie člena abysmal   Click here to Send abysmal a Private Message   Add abysmal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
abysmal
Stálý Člen

Karma uživatele abysmal - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 5

Stavy z ganje mam rozne, tazko sa opisuju odlisnosti, ale viem to rozoznat. Najviditelnejsie su sposoby akymi ganja nabieha, niektore pomalicky a potom to narastie az do neunosnych haluzi, alebo niektore zas nabehnu bleskovo, brutalnym narazom (jack hell). U vsetkych vzorkach mam prvu polovicu stavu halucinacnu, a druhu polku sedativny ucinok. Ale ked si zahulim po nejakej kratsej chvili (par hodin) opat tak uz mam cely stav sedativny.

Old Post 16-08-2004 v 22:07 PM
abysmal je offline   Profil uživatele abysmal   Find more posts by abysmal   Foto galerie člena abysmal   Click here to Send abysmal a Private Message   Add abysmal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majky
Stálý Člen

Karma uživatele Majky - 16% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 6

jo suhlasim ludia svami hore...tazky zaklad je skym sa huli...lebo s nekym si fakt tu trafku neuzijem...ale zase naopak s nektorymi to je fakt naRez a tak je to fajn...ale premna ani neni hulenie take ze proste zahulim si a je to ..proste ked je naka fajn mastna prilezitost..ftedy je to fajn..abo ked som smutny velmi, sice som myslel ze to bude este horse ale pomahato aspon umna..proste fest zabudnem nato co trapi...dets ol

Old Post 16-08-2004 v 22:33 PM
Majky je offline   Profil uživatele Majky   Find more posts by Majky   Foto galerie člena Majky   Click here to Send Majky a Private Message   Add Majky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Majky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:54 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1838330 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív