Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Výlet s marihuanou přes hranice / pašování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Byli jste někdy pašeráci?
Už sem si vezl, žádný problém.
Nepotřebuji to k tomu, abych riskoval.
Ne, bojím se.
Vezl, chytli mě, špatná zkušenost.
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Mr. Knorr
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 97

Ze je ti 17 nikomu nerikej, tady je to od 18, jednoho znamyho uz kuli tomu smazali...

Old Post 30-05-2005 v 12:38 PM
Mr. Knorr je offline   Profil uživatele Mr. Knorr   Find more posts by Mr. Knorr   Foto galerie člena Mr. Knorr   Click here to Send Mr. Knorr a Private Message   Add Mr. Knorr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wavra
Stálý Člen

Karma uživatele Wavra - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 98

DOUFAM ŽE SE MI TO NESTANE
No a chtěl bych ještě vědět co mi teda ti němci udělaj když mě chytnou pokuta nebo ........??

Live for Peace

Old Post 31-05-2005 v 11:37 AM
Wavra je offline   Profil uživatele Wavra   Find more posts by Wavra   Foto galerie člena Wavra   Click here to Send Wavra a Private Message   Add Wavra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRAINDEAD
Stálý Člen

Karma uživatele BRAINDEAD - 55% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 202 

Příspěvek č. 99

pokud toho povezes malo tzn.par g tak- prdelni prohlidka trochu te podusej,daj pokutu(ktera bejva docela slusna (a jeste vetsi kdyz zjistej ze ridic pozil pred jizdou) a pustej=myslim ze to za to riziko nestoji

BFC&FLATLAND REPRESENT

Old Post 31-05-2005 v 14:17 PM
BRAINDEAD je offline   Profil uživatele BRAINDEAD   Find more posts by BRAINDEAD   Foto galerie člena BRAINDEAD   Click here to Send BRAINDEAD a Private Message   Add BRAINDEAD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wavra
Stálý Člen

Karma uživatele Wavra - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 100

Já si to asi rozmyslím a ještě jsem se chtěl zeptat prohlídky když jedu z nemecka do holandska jsou stejné jako z holandska do německa????

Live for Peace

Old Post 01-06-2005 v 08:23 AM
Wavra je offline   Profil uživatele Wavra   Find more posts by Wavra   Foto galerie člena Wavra   Click here to Send Wavra a Private Message   Add Wavra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nozdra
Stálý Člen

Karma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 101

pěkný šištičky, ani nechci domejšlet, kde si to měl schovaný

Old Post 03-06-2005 v 11:51 AM
nozdra je offline   Profil uživatele nozdra   Find more posts by nozdra   Foto galerie člena nozdra   Click here to Send nozdra a Private Message   Add nozdra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wavra
Stálý Člen

Karma uživatele Wavra - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 102

sorry možná se blbě ptám je to špatně vidět vypadá to jako hašiš zadělaný do nějaké hmoty a obalené do sačku???

Live for Peace

Old Post 03-06-2005 v 14:32 PM
Wavra je offline   Profil uživatele Wavra   Find more posts by Wavra   Foto galerie člena Wavra   Click here to Send Wavra a Private Message   Add Wavra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wavra
Stálý Člen

Karma uživatele Wavra - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 103

moji předchozí zprávu nebrat!! jsem si nepřečetl poslední dvě zprávy se najednou nějak objevily

Live for Peace

Old Post 03-06-2005 v 14:36 PM
Wavra je offline   Profil uživatele Wavra   Find more posts by Wavra   Foto galerie člena Wavra   Click here to Send Wavra a Private Message   Add Wavra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
waterpiper
Stálý Člen

Karma uživatele waterpiper - 14% PěstitelskáKarma uživatele waterpiper - 14% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 167  

Příspěvek č. 104

schumi:
Ja jsem pred dvema roky letel do Bulharska s cestovkou a mel jsem asi gram v sacku v penezence, kterou jsem mel normalne v kapse v kalhotach. Pri kontrole se musely akorat vyndat kovove predmety z kapes. Ale netusim jak prisne je to ted :/

Old Post 05-06-2005 v 15:16 PM
waterpiper je offline   Profil uživatele waterpiper   Find more posts by waterpiper   Foto galerie člena waterpiper   Click here to Send waterpiper a Private Message   Add waterpiper to your buddy list     Navštiv homepage uživatele waterpiper! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 105

co to zatavit do igelitu a zelejt do vosku? udělat z toho navenek svíčku...?

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 05-06-2005 v 17:04 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrZ
Stálý Člen

Karma uživatele DrZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 106

Nevim nevim, zalezi asi spis na tom, jak vypadate a jak nevinne se dokazete tvarit. Kamarad privezl letadlem do Prahy 20 g hasise. Mel je schovany v poklovpci a pohoda. Mne by asi vytekly nervy. Kdyz prijde pejsek, tak asi nepomuze nic, ale byl jsem na 4 kontinentech a hafana jsem na letisti jeste nepotkal.

Old Post 05-06-2005 v 17:29 PM
DrZ je offline   Profil uživatele DrZ   Find more posts by DrZ   Foto galerie člena DrZ   Click here to Send DrZ a Private Message   Add DrZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aidampower
Stálý Člen

Karma uživatele Aidampower - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 107

No kdyz sem letel do bulharska tak sem si vezl tech gramu asi 20 normalne ve velkym batohu.+ normal v naprsni kapse asi 6g hasise a uplne v poho.Je to vzycky jenom o stesti a o tom jak vypadas.
S tim kafem na psy moc nepochodíš.Jelikož od sebe dokážou najednou rozlišit vcelku velký množství pachů

Old Post 05-06-2005 v 18:17 PM
Aidampower je offline   Profil uživatele Aidampower   Find more posts by Aidampower   Foto galerie člena Aidampower   Click here to Send Aidampower a Private Message   Add Aidampower to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ChaoticRoman
Stálý Člen

Karma uživatele ChaoticRoman - 78% PěstitelskáKarma uživatele ChaoticRoman - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 108

2 mirkoff: Fuck off you shithead!

Old Post 07-06-2005 v 13:16 PM
ChaoticRoman je offline   Profil uživatele ChaoticRoman   Find more posts by ChaoticRoman   Foto galerie člena ChaoticRoman   Click here to Send ChaoticRoman a Private Message   Add ChaoticRoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hašišák
Stálý Člen

Karma uživatele Hašišák - 50% PěstitelskáKarma uživatele Hašišák - 50% PěstitelskáKarma uživatele Hašišák - 50% PěstitelskáKarma uživatele Hašišák - 50% PěstitelskáKarma uživatele Hašišák - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 109

To Wavra: Dopuručuju pikslu s kafem.Jinak jestli jedeš busem zapomeň na huličs. oblečení.Doporučuju hodně slušné oblečení.
Jinak tip: dej to hulení v autobuse třeba do sáčku a umístni ho v busu na záchod,nebo do nějaké přihrádky,nebo ho nalep někomu pod sedadlo,hlavně ať ho dáš kamkoliv a bude prohlídka buď v klidu,nekoukej po celníkách,nasaď neutrální výraz.Buď si jistej že každé neobyklé chování poznaj.
Nebo měj prdy třeba v bundě u sebe a když tě vyzvou na prohlídku tak ji nechej v busu.(Baťoh počítám budeš mít v zavaz. prostoru v buse.)
Kámoš propašoval hulo v pytli se smradlavýma ponožkama.Ikdyž ho prohlídali(opravdu jen zběžně.. )
Jinak doufám že si to stihneš přečíst než budeš smáznutý...

Naposledy upravil Hašišák 07-06-2005 v 13:48 PM

Old Post 07-06-2005 v 13:36 PM
Hašišák je offline   Profil uživatele Hašišák   Find more posts by Hašišák   Foto galerie člena Hašišák   Click here to Send Hašišák a Private Message   Add Hašišák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ChaoticRoman
Stálý Člen

Karma uživatele ChaoticRoman - 78% PěstitelskáKarma uživatele ChaoticRoman - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 110

2 mirkoff: OK, nějak to přijmu, ale stejně se mi nelíbí příspěvky s vyhrožováním. V podstatě je to to samé, jako by někdo řekl tobě: "Nabij mě sklo nebo tě prásknu na benga, že growuješ...!" To se přece nedělá! Ale pravda je, že je blbost se tím chlubit! Tak teda PEACE.

Old Post 09-06-2005 v 06:18 AM
ChaoticRoman je offline   Profil uživatele ChaoticRoman   Find more posts by ChaoticRoman   Foto galerie člena ChaoticRoman   Click here to Send ChaoticRoman a Private Message   Add ChaoticRoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wavra
Stálý Člen

Karma uživatele Wavra - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 111

No předevčírem jsem měl narozeniny hezky jsem to oslavil... a je mi už 18
A jsem chuj, že jsem to tu napsal jsem si to nějak neuvědomil

Live for Peace

Old Post 09-06-2005 v 08:37 AM
Wavra je offline   Profil uživatele Wavra   Find more posts by Wavra   Foto galerie člena Wavra   Click here to Send Wavra a Private Message   Add Wavra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wavra
Stálý Člen

Karma uživatele Wavra - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 112

no a jen tak čistěji ze zvědavosti co udělaj neplnoletýmu na hranicích když ho chytnou

Live for Peace

Old Post 09-06-2005 v 08:41 AM
Wavra je offline   Profil uživatele Wavra   Find more posts by Wavra   Foto galerie člena Wavra   Click here to Send Wavra a Private Message   Add Wavra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:07 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7522170 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív