Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Jak na přelito?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
fick
Nový Člen

Karma uživatele fick - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 4  

Škůdci Jak na přelito? Příspěvek č. 1

http://img67.exs.cx/my.php?loc=img67&image=kitka.jpg
Řekl bych, že mi to kamaradka přelila. Nebo málo Dusíku?
Mám dost vlhkou místnost, tak jsem to vyndal za okno a čekám, až to proschne. Při prvním zalívání změřím pH. Můžu udělat víc?
Jsem nervosní...

Old Post 29-07-2004 v 07:44 AM
fick je offline   Profil uživatele fick   Find more posts by fick   Foto galerie člena fick   Click here to Send fick a Private Message   Add fick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Locki23
Alchemist inside soul

Karma uživatele Locki23 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Locki23 - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 2

Co je to za substrat? Je evidentni, ze kytka nemuze prijimat ziviny, predevsim dusik. Bud je tam nema, nebo je opravdu blby pH, nebo je to nejak zasoleny, nebo prelity. Ale preliti obecne tohle dela az po delsi dobe. Nevic koukam(pokud to dobre rozlisuju), ze tam mas keramzit a perlit a takovy substraty je fakt tezky prelit...nepouzils raselinu, nebo substrat s velmi nizkym pH?

...je jen jedna kytka, ktera se dava chlapum...

Old Post 29-07-2004 v 10:20 AM
Locki23 je offline   Profil uživatele Locki23   Find more posts by Locki23   Foto galerie člena Locki23   Click here to Send Locki23 a Private Message   Add Locki23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 3

ty kytky vypadají uplně stejně jako moje taky si lámu hlavu čím to je ale přelité to není to vím na 100pro ty listy byly krásně zelený ze začátku čím kytka víc rostla začali světlat a pak žloutnout ale dělá mi to jen jeden model ostatní jsou ok a ted babo rad

Old Post 29-07-2004 v 12:18 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fick
Nový Člen

Karma uživatele fick - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 4

Nový sodík 250W,
perlit, keramizit malý, zahradnický substrát z rašeliny s upravenym pH a hnojivem, substrát pro sukulenty asi 1:1:1:1.
Magic crystal.
Vsechno spatny navdy neee.
Děkuju.

Old Post 29-07-2004 v 17:25 PM
fick je offline   Profil uživatele fick   Find more posts by fick   Foto galerie člena fick   Click here to Send fick a Private Message   Add fick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fick
Nový Člen

Karma uživatele fick - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 5

Diky!
Bohuzel jsem ziskal rizky 2 dny pred dovolenou a pak jsem je 14 dni nevidel. Teplota je OK určitě, vzdálenost 30-40cm, větrák, v místnosti je hodně vlhko.
Myslel jsem, ze je to prelity a bylo asi, nebot to stále nevyschlo. Ale to muze byt taky tim, ze kytka nic nebere. Nehnojil jsem nicim, spolehl jsem na hnojeni v substratu, navic jsem nekde cetl, ze uplne nove kyti hnojit nemam.
Takze:
az to vyschne zaliju vodou s troškou Kristalonu Start s pH 6.
Vymačkám, zmerim pH, a kdyžtak sodu, nebo dusíkate vapno.
Budu hnojit.
Zjistim co je Cannazym a jak funguje.
Kvantitativni a kvalitativni vlastnosti nebudu hodnotit,
Další kytky od začatku pod kontrolou.
Diky za dalsi postřehy.

Old Post 30-07-2004 v 08:10 AM
fick je offline   Profil uživatele fick   Find more posts by fick   Foto galerie člena fick   Click here to Send fick a Private Message   Add fick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 6

Cannazym můžu doporučit. Pokud jde kyti do háje, tak Cannazym může udělat zázrak! Ještě nabízej v hydroponiiplus jinej přípravek od Canny - Rhizotonic - mělo by to bejt pro kyti, který utrpěly šok... Tenhle ale neznám.

Cannazym by měl pomoci.

Jo a nekombinovat s peroxidem!

Naposledy upravil UdL 30-07-2004 v 10:28 AM

Old Post 30-07-2004 v 08:20 AM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fick
Nový Člen

Karma uživatele fick - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 7

Kristalon ne protože je Kristalon, nebo bys nehnojil?
Co peroxid? (ten mám zadara mnoho)
Dik

Naposledy upravil fick 30-07-2004 v 10:55 AM

Old Post 30-07-2004 v 10:47 AM
fick je offline   Profil uživatele fick   Find more posts by fick   Foto galerie člena fick   Click here to Send fick a Private Message   Add fick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 8

Nekombinuj peroxid s cannazymem. Bude to k ničemu. Buď jedno nebo druhý, ale ne oboje najednou...

Zjišťoval jsem to nedávno:

http://grower.cz/forum/showthr...&threadid=11259

Old Post 30-07-2004 v 13:12 PM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 9

to fick: tak už jsem moje kytky dal do pořádku a víš jak žádnej dusík žádné přelito ale železo jim chybělo tak jsem koupil hnojivo na citrusi a po 3 dnech velké zlepšení tak to testni čaj

Old Post 31-07-2004 v 18:43 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tajné
Stálý Člen

Karma uživatele Tajné - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 10

hary: To by snad stačil hřebík do květináče ne?

Old Post 01-08-2004 v 11:34 AM
Tajné je offline   Profil uživatele Tajné   Find more posts by Tajné   Foto galerie člena Tajné   Click here to Send Tajné a Private Message   Add Tajné to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 11

to asi jo ale v tom hnojivu jsou i jiné prvky které mím kytkám pomohli začali mi to delat citrusi u známého a ten mi poradil to hnojivo jinak předtím ty kytky byly hnojeny AH a toho železa tam není tolik jako v tom hnojivh na ty citrusi jo jmenuje se agro tak jsem podle toho usoudil že to je tím železem čaj

Old Post 02-08-2004 v 20:19 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:24 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
16-05-2019 - Jak na záštip? - 9 odpovědí
17-04-2005 - kokos a perlit??? - 5 odpovědí
24-12-2004 - Jak na maly kyti? - 18 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9139160 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív