Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » Pěstitelské prazáklady
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
matko291
Slovak Growers

Karma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 33

pouzil si hladanie skor ako si napisal prispevok chlape?

Môj 1.Indoor 250W SLOVAKIA ScroG

Môj 2.Indoor 400W WW+K2 Scrog SLOVAKIA

Môj 3.Indoor 400W NL Ebb&Flow SLOVAKIA


291 je späť, 400W,hlina,SSH,KM



Old Post 17-01-2006 v 16:20 PM
matko291 je offline   Profil uživatele matko291   Find more posts by matko291   Foto galerie člena matko291   Click here to Send matko291 a Private Message   Add matko291 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oktawio
Nový Člen

Karma uživatele oktawio - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 34

matko291 asi ano sory.

Old Post 17-01-2006 v 17:15 PM
oktawio je offline   Profil uživatele oktawio   Find more posts by oktawio   Foto galerie člena oktawio   Click here to Send oktawio a Private Message   Add oktawio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skřeťák v Sudu
Stálý Člen

Karma uživatele Skřeťák v Sudu - 91% PěstitelskáKarma uživatele Skřeťák v Sudu - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 35

Tak vyse zminenou publikaci sme take precet a bylo to poucne cteni ale chtel byhc se zeptat jestli nekdo nevi neco vic o myslim ze dormanace semen se to jmenovalo? byl bych za odpoved vdecny... resp takle je me jasny zhruba co to je ale chci vedet jestli je to i u konopi.

Old Post 17-01-2006 v 23:09 PM
Skřeťák v Sudu je offline   Profil uživatele Skřeťák v Sudu   Find more posts by Skřeťák v Sudu   Foto galerie člena Skřeťák v Sudu   Click here to Send Skřeťák v Sudu a Private Message   Add Skřeťák v Sudu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Westrip
Nový Člen

Karma uživatele Westrip - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 36

No není ta marihuana věda?To by měli zavést ve škole jako předmět.

Old Post 28-02-2007 v 13:08 PM
Westrip je offline   Profil uživatele Westrip   Find more posts by Westrip   Foto galerie člena Westrip   Click here to Send Westrip a Private Message   Add Westrip to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
levap20
Stálý Člen

Karma uživatele levap20 - 97% PěstitelskáKarma uživatele levap20 - 97% PěstitelskáKarma uživatele levap20 - 97% PěstitelskáKarma uživatele levap20 - 97% PěstitelskáKarma uživatele levap20 - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 37

Nevim proč, ale když pěstuju společně několik kytek v jednom kýbli mám 3ze4 kytek samce Ale ono to možná bylo způsobeno jinými faktory(možná PH).

Old Post 30-03-2007 v 23:15 PM
levap20 je offline   Profil uživatele levap20   Find more posts by levap20   Foto galerie člena levap20   Click here to Send levap20 a Private Message   Add levap20 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
piccas
Stálý Člen

Karma uživatele piccas - 18% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 38

ahoj jsem nováček a hctěl jsem se zeptat jak změřím ph půdy když to chci zasadit do zeme a hlavně čím to změřím a kde to seženu děkuji.

piccas

Old Post 03-06-2007 v 17:58 PM
piccas je offline   Profil uživatele piccas   Find more posts by piccas   Foto galerie člena piccas   Click here to Send piccas a Private Message   Add piccas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
piccas
Stálý Člen

Karma uživatele piccas - 18% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 39

a ještě se chci septat je odstáta voda dobrá voda a mám do ní něco přidat a jak často zalejvat

piccas

Old Post 03-06-2007 v 18:01 PM
piccas je offline   Profil uživatele piccas   Find more posts by piccas   Foto galerie člena piccas   Click here to Send piccas a Private Message   Add piccas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 40

citace:
Původní příspěvek od piccas
ahoj jsem nováček a hctěl jsem se zeptat jak změřím ph půdy když to chci zasadit do zeme a hlavně čím to změřím a kde to seženu děkuji.


milý nováčku, ti, kteří serou na jistě nečekané FAQ a hledání a rovnou chtějí, aby se jim všechno doneslo až pod nosánek, nebývají považování za pouhé nováčky, ale za neschopy a blbečky nováčky

Old Post 03-06-2007 v 18:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
piccas
Stálý Člen

Karma uživatele piccas - 18% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 41

hele mají se listy stříhat nebo ne prej jde pak vetší sila do palic??

piccas

Old Post 03-06-2007 v 18:55 PM
piccas je offline   Profil uživatele piccas   Find more posts by piccas   Foto galerie člena piccas   Click here to Send piccas a Private Message   Add piccas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 42

piccas: to je vůl, to neni možný...

FAQ you!!

Old Post 23-08-2007 v 14:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrzout
Stálý Člen

Karma uživatele mrzout - 100% PěstitelskáKarma uživatele mrzout - 100% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 203  

Příspěvek č. 43

Nenasel jsem vyse zminenou knihu, nevi nekdo kde ji sehnat?

Mrzout

Old Post 16-10-2008 v 12:39 PM
mrzout je offline   Profil uživatele mrzout   Find more posts by mrzout   Foto galerie člena mrzout   Click here to Send mrzout a Private Message   Add mrzout to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
barbareK.
Nový Člen

Karma uživatele barbareK. - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 8 

Příspěvek č. 44

vtipna geneticka diskuze DNA se muze menit vlivem mutaci...ale hlavni evolucni vyvoj je podminen selekci alel v populaci, proste lip prispusobvi jedinci se rozmnozujou a tak prenaseji na svoje potomky vyhodne vlastnosti = vetsi zastoupeni v genofondu populace = evoluce = darwin

Old Post 27-04-2010 v 00:51 AM
barbareK. je offline   Profil uživatele barbareK.   Find more posts by barbareK.   Foto galerie člena barbareK.   Click here to Send barbareK. a Private Message   Add barbareK. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
illegal nature
Stálý Člen

Karma uživatele illegal nature - 37% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 45

kdyby měl ještě někdo zájem o knihu Za tajemstvím růstu rostlin tak je to tady http://ulozto.sk/905479/za-tajemstvim-rustu-rostlin.pdf ,nějaký dobrák to tam nahodil,odkaz tu myslím není. zatim

Old Post 13-08-2010 v 10:04 AM
illegal nature je offline   Profil uživatele illegal nature   Find more posts by illegal nature   Foto galerie člena illegal nature   Click here to Send illegal nature a Private Message   Add illegal nature to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 46

mám dotaz, je možnosť že ešte stihnem zrealkizovať nejaký out grow ? ´mám 2 týždňovú sadenicu acida od PS ale chcem vedieť či má ešte zmysel investovať do semien nieje neskoro ? dakujem P.S ospravedeňujem sa za nesprávnu otázku v nesprávnom threade (nováčik)

Old Post 22-05-2011 v 20:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 47

citace:
Původní příspěvek od hemperor
mám dotaz, je možnosť že ešte stihnem zrealkizovať nejaký out grow ? ´mám 2 týždňovú sadenicu acida od PS ale chcem vedieť či má ešte zmysel investovať do semien nieje neskoro ? dakujem P.S ospravedeňujem sa za nesprávnu otázku v nesprávnom threade (nováčik)


Zdarec

Pohoda. Ja jsem ted dal klicit seminka a nemyslim si, ze je pozde. Do skleniku mam v planu sadit dokonce az v puli cervna tak se potom uvidi

casu je stale jeste dost, ale jestli chces velke kytky, tak je ten spravny cas. A je treba mit i poradne pripravene misto ...

tak at to roste

edit: sakra myslel jsem cervence (jula) a napsal jsem cerven u toho skleniku. Ale zrejme tam pujdou rizky.

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Naposledy upravil BloodyBeer 22-05-2011 v 21:06 PM

Old Post 22-05-2011 v 20:55 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 48

tak dakujem moc bol som na pochybách o dozrievaní a premenlivom počasí, privysokých teplotách diki moc ujistil si ma , o týždeň idem po zrnka ved preto to robíme milujeme ju

Old Post 22-05-2011 v 21:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:09 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2627750 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív