Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Kde koupit 24hod. spinac?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
deno
grower handyman

Karma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 1

hele menuje se to časovej spínač - na googlu to určo najdeš, dej si tam něco jako "časový spínač" 220V - e-shop najdeš. Jinak ho maj v každym normálnim elektru + obi a spol. seženeš vod 100za analog po nějakejch 300 za digitál.

thc?

Old Post 21-06-2004 v 06:56 AM
deno je offline   Profil uživatele deno   Find more posts by deno   Foto galerie člena deno   Click here to Send deno a Private Message   Add deno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WirusH
Stálý Člen

Karma uživatele WirusH - 78% PěstitelskáKarma uživatele WirusH - 78% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 2

Tuhle diskuzi bych chtel trosku rozvest treba jake spinace pouzivate znacky typi cena porovnani...atd... proste vse okolo spinacu diky za prispevky Chci si poridit casovej spinac tak chci vede do ceho jit...

Outdoor Morava 04 Outdoor Morava 05

Old Post 21-06-2004 v 16:42 PM
WirusH je offline   Profil uživatele WirusH   Find more posts by WirusH   Foto galerie člena WirusH   Click here to Send WirusH a Private Message   Add WirusH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lamak
Nový Člen

Karma uživatele lamak - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 3

hele mam dotazek ...
nak sem nepochopil jestli se tyhle spinace musej nak nastavit kazdej den nebo jak...
de mi o to kdybych musel treba pryc na tyden tak jestli by se to spinalo ci ne...

Old Post 22-06-2004 v 21:12 PM
lamak je offline   Profil uživatele lamak   Find more posts by lamak   Foto galerie člena lamak   Click here to Send lamak a Private Message   Add lamak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deno
grower handyman

Karma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 4

2 lamak : wee- dyť je to časoej spínač - jednou nastavíš a jede to furt...

2 Katalyzator : jo tenle sráč mam doma taky - někdy se mi sekne, bo přes ty nastavovací packy prostě nepřejede - netočí se, ale to jak kdy no. Pak mam eště digitál a ten má f sobě zase něco vysranýho, takže sepne a hned vypne.. nebo pro jistotu nedělá nic... Mam na ty spínače smůlu, ale ten analog jakž takž jede. Jak řikal Bambulák - na tom nic moc nevymyslíš...

thc?

Old Post 23-06-2004 v 06:59 AM
deno je offline   Profil uživatele deno   Find more posts by deno   Foto galerie člena deno   Click here to Send deno a Private Message   Add deno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
X-man
Stálý Člen

Karma uživatele X-man - 68% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 5

lamak : Kdybys odjel na týden, tak ti kytky uschnou, v tom spínač prsty nemá.

Já mám digitální, jsem s ním spokojen, s jiným zkušenosti nemám.

Old Post 23-06-2004 v 07:36 AM
X-man je offline   Profil uživatele X-man   Find more posts by X-man   Foto galerie člena X-man   Click here to Send X-man a Private Message   Add X-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lamak
Nový Člen

Karma uživatele lamak - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 6

2 x-man:
vo to mi nejde... to mi je zalije nekdo .. ale jen sem si cet navod na ten spinac v baumaxu a zarazilo me ze bych to nak musel nastavovat kazdej den... bylo mi to divny tak se radsi zeptam ne ?? ..
ale dik za pomoc. uz v tom mam jasno

Old Post 25-06-2004 v 10:00 AM
lamak je offline   Profil uživatele lamak   Find more posts by lamak   Foto galerie člena lamak   Click here to Send lamak a Private Message   Add lamak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WirusH
Stálý Člen

Karma uživatele WirusH - 78% PěstitelskáKarma uživatele WirusH - 78% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 7


Tak treba tohle... a dalsi vecicky na http://www.schrack.cz/katalog/index.htm

Outdoor Morava 04 Outdoor Morava 05

Old Post 27-06-2004 v 21:32 PM
WirusH je offline   Profil uživatele WirusH   Find more posts by WirusH   Foto galerie člena WirusH   Click here to Send WirusH a Private Message   Add WirusH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:59 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-06-2002 - Kde nakoupit kokos - 11 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5943870 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív