Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Tip pro konstruktery... :-)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Frank Drebin
Nový Člen

Karma uživatele Frank Drebin - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 11  

Pohodička Tip pro konstruktery... :-) Příspěvek č. 1


Zajimava vodnacka co?Az to nekdo zprovoznite tak dejte hned vedet.Ja si na to netroufam...

Old Post 05-06-2004 v 11:48 AM
Frank Drebin je offline   Profil uživatele Frank Drebin   Find more posts by Frank Drebin   Foto galerie člena Frank Drebin   Click here to Send Frank Drebin a Private Message   Add Frank Drebin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koupala
Stálý Člen

Karma uživatele koupala - 26% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 2

To je jako ta stavebnice Past na mys,ale ucel casti kde je ten vzduchovy ventil mi neni moc jasny.
Troufnul bych si tak na ten bod 4.
Jeste tak umet cirkularni dychani a je ze me kourovy filtr...

...tolik koupala

Old Post 05-06-2004 v 20:32 PM
koupala je offline   Profil uživatele koupala   Find more posts by koupala   Foto galerie člena koupala   Click here to Send koupala a Private Message   Add koupala to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
penisjäger
Nový Člen

Karma uživatele penisjäger - 40% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 23  

Hydroponie nejsem kutil Tim Příspěvek č. 3

himmelherrgot, jestli jsem to dobře pochopil tak je to vlastně skoro vodnice-shootovačka! Plíce přece překonávají jen vodní sloupec v ice-zavařovačce, jestli krmím tak mě opravte, každopádně mi to nepříde zas tak extra ,abych se s tím rýpal

a taky nemám řádnej kompresůrek

kein Spaß ohne Gras

Old Post 08-06-2004 v 23:14 PM
penisjäger je offline   Profil uživatele penisjäger   Find more posts by penisjäger   Foto galerie člena penisjäger   Click here to Send penisjäger a Private Message   Add penisjäger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HIND
Stálý Člen

Karma uživatele HIND - 3% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 4

neviem ci sa my dotoho bude chciet ale mozno to vyskusam zbuchat nejak

Old Post 10-06-2004 v 14:33 PM
HIND je offline   Profil uživatele HIND   Find more posts by HIND   Foto galerie člena HIND   Click here to Send HIND a Private Message   Add HIND to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:28 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4657410 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív