Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Změna lampy - watáže v květu?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
tornado12
Stálý Člen

Karma uživatele tornado12 - 89% PěstitelskáKarma uživatele tornado12 - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 171  

Re: 600W na růst i květ?? Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od hull
už jsem byl rozhodnutý že k 600kilu koupím úsporku na růst asi 200W, mám strach ze spotřeby že.. no ale ve dvou growshopech mě od toho odradili že to mám pálit od začátku tím 600, že to bude lepší pro kytky že nebudou mít přechod a že to půjde poznat na výsledku, a že spotřeby se nemám bát./
ale tak pořád mi to leží v hlavě, říkám si když pojedu 18/6 úsporkou tak mi to bude fuk, no ale tolik hodin sodíkem mě děsí při vyúčtování:-)
co vy na to, přijde mi že většina lidí tady má na růst slabší..?


Norma kup na rúst tu úsporku 200W a na květ val 600W.
klidně to možeš valit od začátku 600W ale možeš je spálit a podle mě ta vatáš je enormě vysoká na začátek.
pokud jedu ze semen tak jedu pod 13W (týden) potom 85W (druhý týden) a potračuju na normalní wataž.
2 týdny nepálím 400w ael jenom v průměru 50w

Old Post 03-12-2010 v 17:55 PM
tornado12 je offline   Profil uživatele tornado12   Find more posts by tornado12   Foto galerie člena tornado12   Click here to Send tornado12 a Private Message   Add tornado12 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frydrych
Stálý Člen

Karma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 430  

Květ Příspěvek č. 18

Cau lidi chci se zeptal budu tedka přepínat na květ a četl jsem tady od jednoho growera že když nechám na začátku květu aspon 2 týdny Lampu na rust 250w MH a pak dám 400w HPS tak nebudou ty palice tak roztažené a budu mít krásné salámy,



Má někdo zkušenost ??

Mandala 2012

Sklep

Old Post 29-03-2012 v 16:51 PM
Frydrych je offline   Profil uživatele Frydrych   Find more posts by Frydrych   Foto galerie člena Frydrych   Click here to Send Frydrych a Private Message   Add Frydrych to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 19

Spojeno a hledej , je toho v indoor galerii mraky , např. http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=51921 , čau Hlava

Old Post 29-03-2012 v 18:04 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Antitalent
Stálý Člen

Karma uživatele Antitalent - 81% PěstitelskáKarma uživatele Antitalent - 81% PěstitelskáKarma uživatele Antitalent - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 110  

Re: Květ Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od Frydrych
Cau lidi chci se zeptal budu tedka přepínat na květ a četl jsem tady od jednoho growera že když nechám na začátku květu aspon 2 týdny Lampu na rust 250w MH a pak dám 400w HPS tak nebudou ty palice tak roztažené a budu mít krásné salámy,



Má někdo zkušenost ??


Hlavnú rolu tam hrá genetika. Ja som mal teraz prvých 20 dní kvetu MH a mám tam salámy i roztažené - v závislosti od modelu. MH to môže ovplyvňovať čiastočne, ale na výnose sa to asi neodrazí. Výhodou MH na začiatku kvetu je že kytka sa tak nevytiahne, má jakoby viac zavalitú postavu, menšie výškové rozdiely medzi jednotlivými vetvami.

IMHO, v tvojom prípade sa to môže na výnose odraziť dokonca negatívne vzhľadom k tomu, že MH máš v slabšej wattáži a na začiatku kvetu kytky už pomerne spevňujú a majú potenciál využiť silnejšie svetlo.

Naposledy upravil Antitalent 29-03-2012 v 20:45 PM

Old Post 29-03-2012 v 20:17 PM
Antitalent je offline   Profil uživatele Antitalent   Find more posts by Antitalent   Foto galerie člena Antitalent   Click here to Send Antitalent a Private Message   Add Antitalent to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:23 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8592380 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív