Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Objednavka skla na Cooltube
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Hellboy
Stálý Člen

Karma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 378  

Objednavka skla na Cooltube Příspěvek č. 1

Cuzz, neobjednavate si ted nekdo simax borosil. trubici na cooltube v kavalieru.cz ???

Rad bych se pridal k objednavce popr. zjistil nake blizsi info...za jakekoliv rady budu mooooc vdecnyyy diky predem (byl bych schopny se tam mozna i na prelomu mesice stavit)

Old Post 12-07-2004 v 15:23 PM
Hellboy je offline   Profil uživatele Hellboy   Find more posts by Hellboy   Foto galerie člena Hellboy   Click here to Send Hellboy a Private Message   Add Hellboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
na_pohodu
Stálý Člen

Karma uživatele na_pohodu - 42% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 2

mam uz objednano,tak aspon to blizsi info:-)
zavolas tam,zvedne to pani,reknes,ze chces objednat 1ks ... (podle katalogu) a dylku,na kterou to chces riznout,pani si od tebe vezme cislo a rekne,ze se ozvou nekdy behem pristiho mesice a ze to bude k vyzvednuti na jejich podnikovy prodejne...
mam to objednany tak uz ten mesic a este se neozvali...
Jestli delaj na sklad nevim,mozna sem se netrefil,ale volal sem tam takhle dvakrat (poprvy sem si to este na mesic rozmyslel) a dycky mi rekla stejnou dodaci lhutu

odtah do odpadu
napad ohledne teploty a CO2 - casem chci realizovat,tak poradte,jestli to neni blbost:-)
vaporizer - a co takhle?

www.lodger.tv - projedte si sekci video,stoji to za to!
na pohodu

Old Post 12-07-2004 v 19:57 PM
na_pohodu je offline   Profil uživatele na_pohodu   Find more posts by na_pohodu   Foto galerie člena na_pohodu   Click here to Send na_pohodu a Private Message   Add na_pohodu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 3

no já to objednával v dubnu a k vyzvednutí to bylo v polovině června, pani zavolá.

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 13-07-2004 v 07:33 AM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mury
Stálý Člen

Karma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 255  

Příspěvek č. 4

2Hellboy:zkus se tý paní nejdřív zeptat na nějaký skladový přebytky,
já jsem si tu rouru objednával někdy loni před vánocema a
zrovna jsem vychytal 125-ku a během tejdne jsem si ji dovez
domů.
tak zdar a hodně štěstí.MURY.

Old Post 14-07-2004 v 14:54 PM
mury je offline   Profil uživatele mury   Find more posts by mury   Foto galerie člena mury   Click here to Send mury a Private Message   Add mury to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Benetnash
Nový Člen

Karma uživatele Benetnash - 41% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 5

nebo se na tebe pani vysere. stejně jako na mě. čekal jsem dva měsíce.neozvali se. po uplynutí termínu jsem se ozva já...l a beze slůvka omluvy, že prý už to je hotový déle :angry: pak pani na podnikové prodejně popletla objednávky. pak popletli krabice na skladě. no je to o nervy. doporučuji při odběru namístě všechno zkontrolovat minimálně dvakrát.

Old Post 16-07-2004 v 09:59 AM
Benetnash je offline   Profil uživatele Benetnash   Find more posts by Benetnash   Foto galerie člena Benetnash   Click here to Send Benetnash a Private Message   Add Benetnash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Galen Aldaron
Stálý Člen

Karma uživatele Galen Aldaron - 63% PěstitelskáKarma uživatele Galen Aldaron - 63% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 150  

Palec nahoru Příspěvek č. 6

Ahoj! to je presne to, o cem posledni dobou zacinam neodbytne casto premyslet rad bych se pridal k objednavce, pokud sis este neobjednal ... kolik to stoji? ... jo, a to asi potom bude uz na me, abych si k tomu umistil drzatka zboku a strisku a takove veci, ze? no, to se nejak zvladne! nebo jak to vychytrale resite ci budete resit vy? diky!

Inability to accept the mystic experience is more than an intellectual handicap. Lack of awareness of the basic unity of organism and environment is a serious and dangerous hallucination. (Alan Watts)

Old Post 20-07-2004 v 01:13 AM
Galen Aldaron je offline   Profil uživatele Galen Aldaron   Find more posts by Galen Aldaron   Foto galerie člena Galen Aldaron   Click here to Send Galen Aldaron a Private Message   Add Galen Aldaron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šťovík
Stálý Člen

Karma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 7

jóo taky bych se pridal

Old Post 20-07-2004 v 12:14 PM
Šťovík je offline   Profil uživatele Šťovík   Find more posts by Šťovík   Foto galerie člena Šťovík   Click here to Send Šťovík a Private Message   Add Šťovík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 8

Galen Aldaron: Proč by sis dělal stříšku? To chceš v tý cooltube bydlet???

Old Post 20-07-2004 v 13:35 PM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
na_pohodu
Stálý Člen

Karma uživatele na_pohodu - 42% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 9

striska jako ze stinitko ne?:-)
Tak ted sem tam volal a uz to maj pripraveny.Takze po tom mesici je asi lepsi,kdyz si clovek projistotu zavola sam...

odtah do odpadu
napad ohledne teploty a CO2 - casem chci realizovat,tak poradte,jestli to neni blbost:-)
vaporizer - a co takhle?

www.lodger.tv - projedte si sekci video,stoji to za to!
na pohodu

Old Post 22-07-2004 v 12:18 PM
na_pohodu je offline   Profil uživatele na_pohodu   Find more posts by na_pohodu   Foto galerie člena na_pohodu   Click here to Send na_pohodu a Private Message   Add na_pohodu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hellboy
Stálý Člen

Karma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 378  

Příspěvek č. 10

Diiky za info...brnknu tam a kdyz to bude na deele, vemu tu redy odtud....

jinak, kolik vlastne stoji ta 125 samotne sklo ???

Old Post 24-07-2004 v 00:11 AM
Hellboy je offline   Profil uživatele Hellboy   Find more posts by Hellboy   Foto galerie člena Hellboy   Click here to Send Hellboy a Private Message   Add Hellboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
na_pohodu
Stálý Člen

Karma uživatele na_pohodu - 42% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 11



219,- 400mm dylka.Tak nejak
a je leto tak dobrej tip na zahuleni:-)
pro to sklo te z prodejny poslou do skladu a kdyz pudes zpatky,tak prvni ulici na kterou se vyleze rovne a pak doleva a hned do prava na takovej kopec,kterej je tam nad tim vsim...
De se po polni ceste loukou nahoru mirne do prava jako smerem nad mesto.Kdyz prijdes k sadu,SKRZ kerej vede ta cesta,viz foto,das se do leva a tam uz to najdes...
je tam cesticka na skalu a hezkej vyhled.Skoda ze ne smerem na mesto,ale super,viz foto2:-)

odtah do odpadu
napad ohledne teploty a CO2 - casem chci realizovat,tak poradte,jestli to neni blbost:-)
vaporizer - a co takhle?

www.lodger.tv - projedte si sekci video,stoji to za to!
na pohodu

Naposledy upravil na_pohodu 28-07-2004 v 14:29 PM

Old Post 25-07-2004 v 21:00 PM
na_pohodu je offline   Profil uživatele na_pohodu   Find more posts by na_pohodu   Foto galerie člena na_pohodu   Click here to Send na_pohodu a Private Message   Add na_pohodu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7504080 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív