Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Tak tohle mě nasralo...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Bessel
Nový Člen

Karma uživatele Bessel - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 22 

Palec dolů Tak tohle mě nasralo... Příspěvek č. 1


Tak tohle mě nasralo!Stáhnul jsem to z www.legalizace.cz a nedjřív sem to brutálně protlemil, ale ke konci když jsem čet ty lži co tam píšou a jen překrucujou význam věcí fakt sem nasranej byl. Jak můžou takhle lhát...Jasný všecko má svý chyby i tráva, ale co je tohle za SHIT!? Posuďte sami...A až to přečtete pořádně si rozmyslete co nosíte na triku, protože ten 14ti letej kluk co to uvidí by moh začít hulit, ale koho kurva zajímá, že už zkusil třeba piko...Nejlepší je, že vyhrábli nějakou studii mým odhadem z roku 1995 a tolik mladých lidí v Americe nekouří marihuanu...A koho zajímá, že teď tam všichni hulej a nesere je to?Naše benga rozhodně ne...Vždycky říkaly to co se jim to hodilo, ale copak vás to neštve?

Old Post 24-05-2004 v 11:24 AM
Bessel je offline   Profil uživatele Bessel   Find more posts by Bessel   Foto galerie člena Bessel   Click here to Send Bessel a Private Message   Add Bessel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bessel
Nový Člen

Karma uživatele Bessel - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 2

a omlouvám se za to, že sem byl vulgární...

Old Post 24-05-2004 v 11:25 AM
Bessel je offline   Profil uživatele Bessel   Find more posts by Bessel   Foto galerie člena Bessel   Click here to Send Bessel a Private Message   Add Bessel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubik
grandpappy

Karma uživatele bubik - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 3

je to opravdu kec, protože třeba já jsem šťastný a oblíbený právě proto, že marihuanu kouřím..heh..

Old Post 24-05-2004 v 14:09 PM
bubik je offline   Profil uživatele bubik   Find more posts by bubik   Foto galerie člena bubik   Click here to Send bubik a Private Message   Add bubik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
canman
Stálý Člen

Karma uživatele canman - 14% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 4

bullshit jako prase nojo co muzes chtit od svestek jsou to č....i

Old Post 24-05-2004 v 15:01 PM
canman je offline   Profil uživatele canman   Find more posts by canman   Foto galerie člena canman   Click here to Send canman a Private Message   Add canman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ibuprofen
Stálý Člen

Karma uživatele Ibuprofen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ibuprofen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ibuprofen - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 5

dobrej papír - na utření prdele

--==@@ Welcome to reality @@==--

Boglegum v bubláku
K2 a NEBULA pod 100W
konopná MAST
NEJ Vapík

Old Post 24-05-2004 v 15:28 PM
Ibuprofen je offline   Profil uživatele Ibuprofen   Find more posts by Ibuprofen   Foto galerie člena Ibuprofen   Click here to Send Ibuprofen a Private Message   Add Ibuprofen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tobex
Stálý Člen

Karma uživatele tobex - 55% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 75  

Palec dolů kecy Příspěvek č. 6

To jako gdyz nebudu hulit nedostanu AIDS a kapavku, to je dobry. nesla by za to podat zaloba na polici cr za sereni poplasnych zprav? Jo gdo by to vlastne vysetril, skoda, mozna to poslat k evropskymu soudu.

Old Post 24-05-2004 v 16:17 PM
tobex je offline   Profil uživatele tobex   Find more posts by tobex   Foto galerie člena tobex   Click here to Send tobex a Private Message   Add tobex to your buddy list     Navštiv homepage uživatele tobex! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Příspěvek č. 7

Myslim že tohle už tu někde min. jednou je, což ale určitě nic nemění na tom že to sou dost dobrý bulšity pro ženy-in a jim podobný

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 24-05-2004 v 17:14 PM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kash
Stálý Člen

Karma uživatele Kash - 16% PěstitelskáKarma uživatele Kash - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 91 

Příspěvek č. 8

no lol... zas neco k pobaweni ... hlavne se me libilo "86% v americe deti 12-17 nikdy travu nezkusilo"
tak za prve - tohle je poradny BULLSHIT
a za druhe - co je mi kurwa do americanu kdyz sem Cech ... rek bych ze u nas jsou statistiky trochu naopak
posilejte wic takovych kokotin at se muzu zase necemu zasmat ...mej te se bye

Old Post 24-05-2004 v 17:59 PM
Kash je offline   Profil uživatele Kash   Find more posts by Kash   Foto galerie člena Kash   Click here to Send Kash a Private Message   Add Kash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mydena
Stálý Člen

Karma uživatele mydena - 30% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 289 

Palec dolů Příspěvek č. 9

Škoda slov...

Old Post 24-05-2004 v 18:13 PM
mydena je offline   Profil uživatele mydena   Find more posts by mydena   Foto galerie člena mydena   Click here to Send mydena a Private Message   Add mydena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Příspěvek č. 10

Mě se to líbilo , já bych to dal na první stranu groweru a alespoň by sem nelezly děti.

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 24-05-2004 v 19:09 PM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Strampl
Stálý Člen

Karma uživatele Strampl - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 11

Dost dobrá sračka, a souhlasil bych s názorem liva

Old Post 24-05-2004 v 19:39 PM
Strampl je offline   Profil uživatele Strampl   Find more posts by Strampl   Foto galerie člena Strampl   Click here to Send Strampl a Private Message   Add Strampl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kegi
Stálý Člen

Karma uživatele kegi - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 43  

Upozornění Příspěvek č. 12

No to si dělají prdel, nejsou takhle trochu vymaštěný, já myslim,že člověk si najde víc kamarádů když hulí, než když nehulí. A těch 86% , to jedině, že by amíci přešli z ganžy na peří. Je to píčovina.

Old Post 24-05-2004 v 20:20 PM
kegi je offline   Profil uživatele kegi   Find more posts by kegi   Foto galerie člena kegi   Click here to Send kegi a Private Message   Add kegi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lampick
Stálý Člen

Karma uživatele Lampick - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 13

Co to je za shitt???????
JO,fakt,vcera sem se zhulil,pak sem dostal aids,pak sem nekoho zmlatil(marihuana prece vyvolava agresivitu,ne?) a pak sem jeste naboural autem:-))
Tohle je fuckt shitt

Old Post 25-05-2004 v 08:36 AM
Lampick je offline   Profil uživatele Lampick   Find more posts by Lampick   Foto galerie člena Lampick   Click here to Send Lampick a Private Message   Add Lampick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bessel
Nový Člen

Karma uživatele Bessel - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 14

jde o to, že tohle zní jako kdyby ty lidi spojovlo jen to slovo...já hulim tak sem teda jako v pohodě a IN...ubec to psal člověk co snad nikdy nehulil...tráva spojuje lidi protože je uklidňuje pak nehledaj rozdíly mezi sebou ale to co maj společný a vo to jde...taky vás to tak změnilo k lepšímu když ste začali hulit?mě určitě musel jsem bejt strašnej idiot než mi travča ukázala o co tu na týhle kouli jde...

Old Post 25-05-2004 v 08:50 AM
Bessel je offline   Profil uživatele Bessel   Find more posts by Bessel   Foto galerie člena Bessel   Click here to Send Bessel a Private Message   Add Bessel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
uzzi
Stálý Člen

Karma uživatele uzzi - 57% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 15

to nevim jestli ze me udelala lepšiho člověka, to nechám jinejm na posouzení, ale rozhodně je kravina (teda tam sou fšechno kraviny) že kvůli marihuaně ztratíš přátele... právě naopak...

_______________
Mr. bongobong

Old Post 25-05-2004 v 12:04 PM
uzzi je offline   Profil uživatele uzzi   Find more posts by uzzi   Foto galerie člena uzzi   Click here to Send uzzi a Private Message   Add uzzi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Locki23
Alchemist inside soul

Karma uživatele Locki23 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Locki23 - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 16

Pamatuju si, ze jsem kdysi ve skole musel cist zvasty se stejnou informacni hodnotou, ktery taky obsahovaly podobny argumenty. Pouze s malym rozdilem:

"Přes 86% mladych sovetskych pionyru ve veku od 12 do 17 let..."

Jak videt, hovada zustala na svejch mistech.

...je jen jedna kytka, ktera se dava chlapum...

Old Post 25-05-2004 v 12:23 PM
Locki23 je offline   Profil uživatele Locki23   Find more posts by Locki23   Foto galerie člena Locki23   Click here to Send Locki23 a Private Message   Add Locki23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:24 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
16-06-2004 - Tak todle je moc... - 28 odpovědí
26-05-2004 - Tak mě napadlo...... - 9 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8825140 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív