Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Dava min a min
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Registredanonym
Stálý Člen

Karma uživatele Registredanonym - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 128 

Dava min a min Příspěvek č. 1

Zajmalo by me jestli nekdo mate zkusenost jak ja ze min je vic, ze cim vic clovek huli tim nevyraznejsi ma stavy a staci treba jen tyden odpich a uz je zace citit nabeh na poradny stavky. Podle me je clovek co sjede treba filmovku za den mnohem min zuhlenej nez clovek co da sklo festovniho modelu jednou za tyden, mam to mockrat (uz 3x) odzkousene na sobe ze to tak proste je, tak by me zajmalo jestli ste na tom stejne nebo to je jen naky ulet

Old Post 24-05-2004 v 10:30 AM
Registredanonym je offline   Profil uživatele Registredanonym   Find more posts by Registredanonym   Foto galerie člena Registredanonym   Click here to Send Registredanonym a Private Message   Add Registredanonym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 2

Jsem na tom úplně stejně. Čím víc hulím, tím míň to dělá. Takže občasné pauzičky nejsou rozhodně na škodu.

Nedávno jsem měl možnost to vidět i u jiných lidí. Bylo nás 8 na chatě na 3 dny. Docela fest se hulilo a třetí den nás to ne a ne zkouřit. Až kýblkola fungovala...

Souhlasím, že někdy je míň mnohem více!

Old Post 24-05-2004 v 10:44 AM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Registredanonym
Stálý Člen

Karma uživatele Registredanonym - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 128 

Příspěvek č. 3

jj ma to sve kouzlo jen kdyz se da hulit tak casto a tak moc ze dojezd proste prijde az po akci

Old Post 24-05-2004 v 10:51 AM
Registredanonym je offline   Profil uživatele Registredanonym   Find more posts by Registredanonym   Foto galerie člena Registredanonym   Click here to Send Registredanonym a Private Message   Add Registredanonym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Faster
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Upozornění Příspěvek č. 4

Jo je to tak..Tak málo stačí k radosti...Taky hulím jen 3krát týdně a někdy-krát i mín a je to fakt sada......................................................................

Old Post 24-05-2004 v 11:25 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Registredanonym
Stálý Člen

Karma uživatele Registredanonym - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 128 

Příspěvek č. 5

BohouR: ruzny brka, nekdy vic nekdy min ale proste dojezdy existujou

Old Post 24-05-2004 v 11:43 AM
Registredanonym je offline   Profil uživatele Registredanonym   Find more posts by Registredanonym   Foto galerie člena Registredanonym   Click here to Send Registredanonym a Private Message   Add Registredanonym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Registredanonym
Stálý Člen

Karma uživatele Registredanonym - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 128 

Příspěvek č. 6

lol co? dojezdy ma snad kazdej kereho znam - ke konci stavu, hlad ale ne chut, strasna unava a celkovy odpor k jakekoliv cinosti, nejlepe zalehnout a spat, rozhodne je to ta stina stranka oproti beznemu stavku jo a alergickej asi sem pac staci abych zahulil a pak tyden vykaslavam plice s peknejma bolestma (ale nic mi neni podle doktoru)...

Old Post 24-05-2004 v 12:00 PM
Registredanonym je offline   Profil uživatele Registredanonym   Find more posts by Registredanonym   Foto galerie člena Registredanonym   Click here to Send Registredanonym a Private Message   Add Registredanonym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
canman
Stálý Člen

Karma uživatele canman - 14% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 7

jo je to presne tak ja stim mam taky stejne zkusenosti nejlepe tak dva tri dny a pak zase nabehy jak cip

Old Post 24-05-2004 v 15:12 PM
canman je offline   Profil uživatele canman   Find more posts by canman   Foto galerie člena canman   Click here to Send canman a Private Message   Add canman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Příspěvek č. 8

Ja nemam dojezdy a ani nikoho nezmám kdo je má, ale jinak je to dobrej námět na anketu

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 24-05-2004 v 19:13 PM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Strampl
Stálý Člen

Karma uživatele Strampl - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 9

Ta ospalost( kdyz prilezu ze zimy do tepla) a obrovská chut k jídlu tam je, ale nevím jestli bych to nazval DOJEZDAMA?.

Old Post 24-05-2004 v 20:27 PM
Strampl je offline   Profil uživatele Strampl   Find more posts by Strampl   Foto galerie člena Strampl   Click here to Send Strampl a Private Message   Add Strampl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lobotomi
Stálý Člen

Karma uživatele lobotomi - 11% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 10

a utok na sladkosti,.... jo fakt jsem se msel snazit, ale odnaucil jsem se to. V tech dobach jsem daval za cakl jeste necely kilco navrch za zradlo,.... ale na druhou stranu, kdyz takle nekde jsu a vidim treba typka s celim polarkacem, docela me to pobavi....

....jednou jsem z nejakejch nepochopitelnejch duvodu prestal palit asi tak na trictvrte roku. Kdyz jsem se pak nechal prekecat (pokoupil), byl to supr vylet,.... smich uplne nicemu a prece vsemu a tak.

Jen se pochlubte,.... kdy se vam to naposled stalo. Ja myslim, ze na to tyden nestaci

lObOtomI

Old Post 25-05-2004 v 11:28 AM
lobotomi je offline   Profil uživatele lobotomi   Find more posts by lobotomi   Foto galerie člena lobotomi   Click here to Send lobotomi a Private Message   Add lobotomi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
uzzi
Stálý Člen

Karma uživatele uzzi - 57% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 11

jo s tim názorem bych docela souhlasil, i když řekl bych že to záleží trochu na situaci, a na modelu

JInak dojezdy fakt ne, ať už tomu budete říkat jak chcete tak to nejsou dojezdy

_______________
Mr. bongobong

Old Post 25-05-2004 v 11:53 AM
uzzi je offline   Profil uživatele uzzi   Find more posts by uzzi   Foto galerie člena uzzi   Click here to Send uzzi a Private Message   Add uzzi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freemind
Nový Člen

Karma uživatele Freemind - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 12

Já si pod pojmem dojezd představuju stav, kdy nějaká droga přestává učinkovat a stav vědomí se vrací do normálu (takže může bejt i u hulení). Jinak čím častějc hulím tím miň potřebuju, abych to příště cejtil, ale potřebuju větší množství nebo lepší model, abych se dostal do stavu v jakým jsem byl předtím. Už jsem si dal dvakrát hodně dlouhou pauzu (jednou půl roku a jednou rok) a potom jsem zažil znovu stavy, jako když jsem začínal hulit. Teď si pravidelně dávám menší pauzy a je to good

Old Post 25-05-2004 v 13:41 PM
Freemind je offline   Profil uživatele Freemind   Find more posts by Freemind   Foto galerie člena Freemind   Click here to Send Freemind a Private Message   Add Freemind to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Registredanonym
Stálý Člen

Karma uživatele Registredanonym - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 128 

Příspěvek č. 13

Problem je ze kdyz sem zacinal hulit tak sem treba vubec stavy nerozpoznal
Jinak dojezdem nazvym to kdyz droga prestava pusobit a zanechava jen nekere neprijemne stranky - unavu, ci ten hlad bez chuti, tim chci rict ze chut na jidlo neni dojezd ale jedna z nejlepsich evci na huleni vyhulit se a sezrat co se da, to je nejvic bomba

Old Post 25-05-2004 v 14:16 PM
Registredanonym je offline   Profil uživatele Registredanonym   Find more posts by Registredanonym   Foto galerie člena Registredanonym   Click here to Send Registredanonym a Private Message   Add Registredanonym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Registredanonym
Stálý Člen

Karma uživatele Registredanonym - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 128 

Příspěvek č. 14

BohouR: pestujes ale nehulis? bo co, jasne ze na tom mam psychickou zavislost, protoze proc bych to nedelal, sem presvedcenej ze to neni tak velke zlo jak co ja vim cigara...to uz je projev zavilosti

dojezdy sou proste proto ze ne kazdej ma brko z jamajky, nekdo ma i horsi vzorky, outoodry atd...

Old Post 25-05-2004 v 16:56 PM
Registredanonym je offline   Profil uživatele Registredanonym   Find more posts by Registredanonym   Foto galerie člena Registredanonym   Click here to Send Registredanonym a Private Message   Add Registredanonym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:12 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2158110 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív