Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » micro-GrowBox 3x15W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Autor
Téma 
Kramar21
Stálý Člen

Karma uživatele Kramar21 - 20% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 65

Každopádně je to fakt super ale zajímalo by mě co by to dělalo svítit na to diodama včera jsem to tady prolejzal a narazil jsem právě na ně,nevypadalo to vůbec špatně.Na takovej prostůrek by jich stačilo jen málo a mohlo by to bej zajímavý asi to budu muset zkusit.Každopádně Dementoz máš ji tady a oprávněnou k+ peace ať to frčí kámo

Old Post 16-08-2005 v 14:16 PM
Kramar21 je offline   Profil uživatele Kramar21   Find more posts by Kramar21   Foto galerie člena Kramar21   Click here to Send Kramar21 a Private Message   Add Kramar21 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kramar21
Stálý Člen

Karma uživatele Kramar21 - 20% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 66

Akorát by mě ještě zajímalo když tam máš ten větrák a kytka je v době kdy potřebuje tmu nevadí to že to tim větrákem prosvítá světlo?Nebo tam je nějaký filtr ale nevšiml jsem si díky a Peace ať to frčí

Old Post 16-08-2005 v 16:06 PM
Kramar21 je offline   Profil uživatele Kramar21   Find more posts by Kramar21   Foto galerie člena Kramar21   Click here to Send Kramar21 a Private Message   Add Kramar21 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dementos
Stálý Člen

Karma uživatele dementos - 46% PěstitelskáKarma uživatele dementos - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 67

to Kramar21: Neprosvítá tam světlo, ona je tam z druhý strany černá folie ohlá do U. a ze vnitř ten zelenej děrovanej čtverec .

Kytiny už dokvejtaj venku, protože sem byl tři týdny prič a neměl je kdo zalejvat a ohybat. takže sklizeň zas neuvidite :-(
ale objednavam novy semena ktery už dopěstim a nafotim až do sklizně. nevíte nejakej model kterej by byl dobrej do micro skříně? thanks

micro-growbox 3x15w prťavej box 100W/250W-HPS Biobizz



Old Post 24-08-2005 v 08:01 AM
dementos je offline   Profil uživatele dementos   Find more posts by dementos   Foto galerie člena dementos   Click here to Send dementos a Private Message   Add dementos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kramar21
Stálý Člen

Karma uživatele Kramar21 - 20% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 68

Nazdárek kámo tak jsem spáchal taky něco malýho na ten tvůj způsob ale nacpal jsem tam dvě 100W spořivky a mam nějakej problémo s odvětráváním nevíte kolik je max stupňů na in???Mam tam 29 a budu s tim asi muset něco dělat už mě to sere.Ale co snad to bude frčet tak Peace

Old Post 26-08-2005 v 17:53 PM
Kramar21 je offline   Profil uživatele Kramar21   Find more posts by Kramar21   Foto galerie člena Kramar21   Click here to Send Kramar21 a Private Message   Add Kramar21 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kramar21
Stálý Člen

Karma uživatele Kramar21 - 20% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 69

Zatim nemam foťák ale pokusim se ho co nejdříve sehnat

Old Post 26-08-2005 v 21:50 PM
Kramar21 je offline   Profil uživatele Kramar21   Find more posts by Kramar21   Foto galerie člena Kramar21   Click here to Send Kramar21 a Private Message   Add Kramar21 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kramar21
Stálý Člen

Karma uživatele Kramar21 - 20% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 70

Nacpal jsem tam alobal -prozatim!A z 25 stupňů se mi to zvedlo na 29 ale mam obědnanou tu folii dneska jsem to obědnal tak doufam,že až tam šoupnu tu folii tak by mi to mohlo zase trochu spadnout.No uvidíme zatim Peace

Old Post 26-08-2005 v 21:55 PM
Kramar21 je offline   Profil uživatele Kramar21   Find more posts by Kramar21   Foto galerie člena Kramar21   Click here to Send Kramar21 a Private Message   Add Kramar21 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kramar21
Stálý Člen

Karma uživatele Kramar21 - 20% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 71

Jinak je ještě ta folie je to ta černobílá píšou že odráží 90% světla tak si asi ještě o 30% polepšííím ha ha

Old Post 26-08-2005 v 21:57 PM
Kramar21 je offline   Profil uživatele Kramar21   Find more posts by Kramar21   Foto galerie člena Kramar21   Click here to Send Kramar21 a Private Message   Add Kramar21 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Crackman
Stálý Člen

Karma uživatele Crackman - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 72

Jak to vypada???Chtelo by to new foto!!!

"Chval přítele veřejně a kárej ho mezi čtyřma očima"

"Jiní lidé žijí, aby jedli, já však jím, abych žil."

Old Post 07-10-2005 v 11:15 AM
Crackman je offline   Profil uživatele Crackman   Find more posts by Crackman   Foto galerie člena Crackman   Click here to Send Crackman a Private Message   Add Crackman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dementos
Stálý Člen

Karma uživatele dementos - 46% PěstitelskáKarma uživatele dementos - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 73

to Crackman: zatim nijak, cekam az pridou objednany seminka ICE, a zacnu od znova. Ty posledni kyti co byly ve skleněnejch nadobach ve vodě sem si vzal sebou kdyz sem jel na dovču nechal je dokvyst venku a uz sou zhuleny, moc toho nebylo ale dobře to zhulovalo
tak do měsice je sadim ať se přes zimu nenudim

Old Post 07-10-2005 v 16:17 PM
dementos je offline   Profil uživatele dementos   Find more posts by dementos   Foto galerie člena dementos   Click here to Send dementos a Private Message   Add dementos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Crackman
Stálý Člen

Karma uživatele Crackman - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 74

Tak to už se těším.Na seminka jsi se mel vykaslat.mel jsi tam dat rizky....

"Chval přítele veřejně a kárej ho mezi čtyřma očima"

"Jiní lidé žijí, aby jedli, já však jím, abych žil."

Old Post 08-10-2005 v 09:04 AM
Crackman je offline   Profil uživatele Crackman   Find more posts by Crackman   Foto galerie člena Crackman   Click here to Send Crackman a Private Message   Add Crackman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:51 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
16-09-2014 - MikroBox 125/250w - 21 odpovědí
21-03-2013 - Micro Grow LED 61W - 152 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5594270 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív