Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Může začít stavět ???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
anubis
Stálý Člen

Karma uživatele anubis - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 19  

Může začít stavět ??? Příspěvek č. 1

Zdravim chci si postavit pestirnu o rozmerech 60x60 a 150cm vyska.
Konstrukce ze dreva- steny ze sadrokartonu,dvirka ???
Lampa: sodik 150w - odtah EURO 3.
Vetrani: EURO 2 pro nasavani vzduchu do pestirny(horni cast boxu)
Vnitrek: vylepit alobalem,nebo natrit na bilo?,ve spodni casti mezi kytim 1x PC vetrak na cirkulaci vzduchu v pestirne.
Snad sem na nic nezapomel... dik za odpovedi a za kritiku.
Zatim cus.......

Old Post 28-05-2004 v 21:53 PM
anubis je offline   Profil uživatele anubis   Find more posts by anubis   Foto galerie člena anubis   Click here to Send anubis a Private Message   Add anubis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iMOZO
Stálý Člen

Karma uživatele iMOZO - 81% PěstitelskáKarma uživatele iMOZO - 81% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 2

TO BY ŠLO RASŠI SI TO NATŘI NA BILO JE TO LEPŠI JINAK BY TO AJ ŠLO

TEkkno Rulez

Old Post 29-05-2004 v 11:21 AM
iMOZO je offline   Profil uživatele iMOZO   Find more posts by iMOZO   Foto galerie člena iMOZO   Click here to Send iMOZO a Private Message   Add iMOZO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aaaaa
Stálý Člen

Karma uživatele aaaaa - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 3

To by šlo!!!Taky doporučuju dat přednost té bílé barvě,než alobal!semínka si budeš objednávat??

Old Post 29-05-2004 v 12:04 PM
aaaaa je offline   Profil uživatele aaaaa   Find more posts by aaaaa   Foto galerie člena aaaaa   Click here to Send aaaaa a Private Message   Add aaaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anubis
Stálý Člen

Karma uživatele anubis - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 4

Asi dam prednost te bile,docela by se mi hodilo aby me sem nekdo napsal jakou barvu nebo to jedno ???
Seminka doufam sezenu ale po netu se mi to moc nechce objednavat.
Zatim se tu mejte a dalsi pripominky jen uvitam.........

Old Post 29-05-2004 v 19:30 PM
anubis je offline   Profil uživatele anubis   Find more posts by anubis   Foto galerie člena anubis   Click here to Send anubis a Private Message   Add anubis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
X-man
Stálý Člen

Karma uživatele X-man - 68% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 5

Podle mě je věktrák na nasávání docela zbytečný. Jak řekl Klingi stačí dole pouze díry. je to aji lepší, protože pokud budeš odtahovat silnějším větrákem, tak by mohl ve skříni vznikat podtlak. Já sám mám pootevřené dvířka od skříně. Docela by mě zajímala jaká je hlučnost toho EURO 3, mám EURO 2 a to je pro mě na hranici únosnosti.

Old Post 31-05-2004 v 20:29 PM
X-man je offline   Profil uživatele X-man   Find more posts by X-man   Foto galerie člena X-man   Click here to Send X-man a Private Message   Add X-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zoidberg Dr.
Spec. na lid. druh

Karma uživatele Zoidberg Dr. - 15% PěstitelskáKarma uživatele Zoidberg Dr. - 15% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 6

Bila barva je nejlepsi asi BALAKRYL (matnej).......je tak nejak nejmene chemickej.....

..:: Hulte, abyste si uzili nasledujici chvile a ne jen proto, abyste byli uhuleni ::..

Old Post 01-06-2004 v 10:10 AM
Zoidberg Dr. je offline   Profil uživatele Zoidberg Dr.   Find more posts by Zoidberg Dr.   Foto galerie člena Zoidberg Dr.   Click here to Send Zoidberg Dr. a Private Message   Add Zoidberg Dr. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 7

Jo - bílej mat balakryl je f poho. Hoď 3 nátěry a bude to jak sníh! Je ředitelnej vodou, takže minimum chemky, jak psal doktor.

Jináč přítahovej větrák nepořizuj. Já jsem to vyřešil tak, že mám pár děr dole (asi 3 cm průměr) a pak ještě u cirkulačního větráku, kterej je umístěnej v horním rohu skříně je pár menších (1 cm průměr)... Takže ten cirkulátor si sám nasává vzduch nonstop (vyzkoušeno pomocí ohně - prostě si nasál plamínek) a míchá ho s teplým od lampy. Tím se mi f poho daří udržet teploty přes "den" 23 a v "noci" 17 (doporučený teploty dle FAQ).

Takže nakonec mám odtah ze skříně řízenej termostatem a ten odtah je ve spodní části skříně kousek nad kyti. Většina lidí má odtah nahoře (teplej vzduch stoupá), já jsem zpočátku něco nedomyslel a mám to trochu naopak, ale funguje to v pohodě... Zase za výhodu mýho systému považuju to, že ten odtahovej větrák umístěnej dole dělá docela citelnej vánek, což kytičkám určitě neškodí. Takže jak jede cirkulátor a do toho se pustí odtah, tak se tam kyti pěkně zlehounka vrtěj!

Old Post 01-06-2004 v 11:57 AM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zoidberg Dr.
Spec. na lid. druh

Karma uživatele Zoidberg Dr. - 15% PěstitelskáKarma uživatele Zoidberg Dr. - 15% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 8

23???? Ziju s pocitem, ze ideal je 27.......

..:: Hulte, abyste si uzili nasledujici chvile a ne jen proto, abyste byli uhuleni ::..

Old Post 01-06-2004 v 14:01 PM
Zoidberg Dr. je offline   Profil uživatele Zoidberg Dr.   Find more posts by Zoidberg Dr.   Foto galerie člena Zoidberg Dr.   Click here to Send Zoidberg Dr. a Private Message   Add Zoidberg Dr. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anubis
Stálý Člen

Karma uživatele anubis - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 9

X-man

Ja to budu resit hlukovym tlumicem jak sem se tu docetl.
A s tim vetrakem to mam udelat jak, staci dat jeden nahoru na nasati cerstveho vzduchu a jeden uvnitr na cirkulaci???
Nebo jakmi radi Udl jeden vetrak jenom na cirkulaci a vyvrtat diry???

Old Post 01-06-2004 v 18:26 PM
anubis je offline   Profil uživatele anubis   Find more posts by anubis   Foto galerie člena anubis   Click here to Send anubis a Private Message   Add anubis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 10

Anubis: pozor - mám cirkulační větrák, kterej si nasává z těch děr nahoře + jeden odtahovej přes termostat. Ještě mám ďoury dole u země... Takže 2x pasivní nasávání. Přítahem se moc nazabejvej - udělej několik děr a bude to ok... Vzduch se Ti tam vždycky nějak dostane - i podtlakem...

Old Post 02-06-2004 v 10:29 AM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

Zoidberg:

Vytaženo přímo z FAQ:

Jakou teplotu mám udržovat v pěstírně?

Denní teplota vzduchu: 19 - 32°C (ideální 20-22, přes 35 už má negativní efekt pro růst)

Noční teplota vzduchu: 12 - 19°C (pod 10C negativní efekt pro růst)


Teplota kořenové zóny (potažmo roztoku pro zavlažování): 22 - 24°C


Problém při příliš extrémní teplotě je, že živiny přestanou být dostupné.




Jsem začátečník, tak dám na rady zkušených... Mimochodem se mi to taky zdá málo...

Old Post 02-06-2004 v 10:32 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anubis
Stálý Člen

Karma uživatele anubis - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 12

Klingi

Jasne takze to teda udelam takhle: nahoru vetrak EURO 2,uvnitr jeden PC vetrak a dole vyvrtat diry.
Odtach od lampy budu mit EURO 3,nebo EURO 2
Jestli by se ti chtelo tak mi prosim posli vyfocenou tvoji pestirnu trocu detailnejc PM.

Old Post 02-06-2004 v 19:45 PM
anubis je offline   Profil uživatele anubis   Find more posts by anubis   Foto galerie člena anubis   Click here to Send anubis a Private Message   Add anubis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 13

Anubis: to vypadá OK, akorát bych se vyprdnul na PC větrák a kouknul se po pořádným cirkulačním. Dá se sehnat třeba 2-rychlostní s klipsnou (umístíš prakticky kamkoliv) za 3 kila. A to zas tak vražedná investice není...

Old Post 03-06-2004 v 12:36 PM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
X-man
Stálý Člen

Karma uživatele X-man - 68% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 14

Já mám jen EURO 2 na odtah od výbojky, sání k výbojce je přímo z pěstírny, sání do skříňě je dole škvídou ve dveřích. Podle mě tlumič na hluk sníží výkon, takže je lepší slabší větrák bez tlumiče - EURO 2 než EURO 3. Možná to působí neprofesionálně, ale mám pouze 1 větrák. Vršky taky neovívám, stonky sou tlustý až moc. Před 2 měsícema jsem začal poprvé jako Ty a chtěl jsem mít co nejnižší náklady, teď už měsíc kvetu a výsledky sou suprový.

Old Post 03-06-2004 v 19:51 PM
X-man je offline   Profil uživatele X-man   Find more posts by X-man   Foto galerie člena X-man   Click here to Send X-man a Private Message   Add X-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anubis
Stálý Člen

Karma uživatele anubis - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 15

UdL

Dik za radu Pc vetrak stoji asi 200 kilca takze to zase tak velkej rozdil neni a napis mi prosimte kde bych ten vetrak mohl sehnat.

Old Post 03-06-2004 v 20:11 PM
anubis je offline   Profil uživatele anubis   Find more posts by anubis   Foto galerie člena anubis   Click here to Send anubis a Private Message   Add anubis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 16

Mně se to podařilo sehnat v normálním elektru. Chce se to jen ptát... Případně bych se Ti mohl zeptat, kdybys chtěl. Tak pošli PM.

Old Post 05-06-2004 v 09:42 AM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:28 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1874440 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív