Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » co na steny? alobal barva folie
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
Lipid
Nový Člen

Karma uživatele Lipid - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 49

Bila barva odrazi 90% svetla, alobal o dost min.
Ale nejlepsi je ta folie jak o ni psal Lemarc je to skutecne 99%. Bohuzel je dosti draha:-(

Lipa

Old Post 08-04-2002 v 14:21 PM
Lipid je offline   Profil uživatele Lipid   Find more posts by Lipid   Foto galerie člena Lipid   Click here to Send Lipid a Private Message   Add Lipid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roman Dirda
Stálý Člen

Karma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 294 

Příspěvek č. 50

2 jimmy:Tu komoru bych hledal asi u tebe v pokoji nebo kde ten indoorek máš

Old Post 08-04-2002 v 14:54 PM
Roman Dirda je offline   Profil uživatele Roman Dirda   Find more posts by Roman Dirda   Foto galerie člena Roman Dirda   Click here to Send Roman Dirda a Private Message   Add Roman Dirda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
olik
Stálý Člen

Karma uživatele olik - 71% PěstitelskáKarma uživatele olik - 71% PěstitelskáKarma uživatele olik - 71% PěstitelskáKarma uživatele olik - 71% PěstitelskáKarma uživatele olik - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 114 

Obecné komora :) Příspěvek č. 51

2jimmy: ... komorou jsem měl na mysli svoji pěstírnu. Viz. poslední foto na: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=2757

Nepovažuj svoje slabosti za vášně (J.ČAPEK)

Old Post 09-04-2002 v 08:12 AM
olik je offline   Profil uživatele olik   Find more posts by olik   Foto galerie člena olik   Click here to Send olik a Private Message   Add olik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majklovec
Stálý Člen

Karma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 264 

natřete si ... Příspěvek č. 52

Mě se nejvíce vyplatilo prostě a jednoduše natřít vnitřek skříně a bílo.

.: kalkulačka spotřeby :. .:kalkulačka výkonu :. .: Maroc # Afghan :.
............: šlukovka ze žárovky :...........

Old Post 09-04-2002 v 08:31 AM
majklovec je offline   Profil uživatele majklovec   Find more posts by majklovec   Foto galerie člena majklovec   Click here to Send majklovec a Private Message   Add majklovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MUT
Stálý Člen

Karma uživatele MUT - 78% PěstitelskáKarma uživatele MUT - 78% PěstitelskáKarma uživatele MUT - 78% PěstitelskáKarma uživatele MUT - 78% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 180  

Primalex Příspěvek č. 53

Anó často používaný alobal je shit, parametry zahrádkářských reflexních foilií neznám, ale všeobecně nejbělejší (= nevětší) odrazivost má TiO2 (titaničitá běloba) a ta je zřejmě i v Primalexu polar. Přesmě nevím ale odrazivost Prim. cca 88% . Zrcadla na tom nejsou moc dobře zhruba 70-80%.
Co se týče změny spektra. Odrazem nastává minimální modulace vlnové délky. Spíš de vo to jako barvu má reflexní plocha, resp. jakou barvu odráží a kterou pohlcuje. Pohlcuje doplňkovou k té, kterou vidíme
( př: zelená-červená, listy abs. červenou, tím z bílého světla vznikne zelená, kterou vidíme) Proto natíráme bílou a zahr. folie sou taky bílé ... , aby sme nenarušily zastoupení barev ve spektru.

[Edited by Mut on 16-04-2002 at 03:37 PM]

Old Post 09-04-2002 v 10:07 AM
MUT je offline   Profil uživatele MUT   Find more posts by MUT   Foto galerie člena MUT   Click here to Send MUT a Private Message   Add MUT to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MUT! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thcman
Stálý Člen

Karma uživatele thcman - 34% PěstitelskáKarma uživatele thcman - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 50 

Nápad Příspěvek č. 54

nevite kde sehnat MYLAR. je to ta stříbrná fólie. Já viděl něco v growshopu ale 350,- za metr. Tady je ilustrační foto http://www.overgrow.com/edge/showth...ghlight=weapons z OverGrow.

ThC^mAn

Old Post 13-04-2002 v 20:50 PM
thcman je offline   Profil uživatele thcman   Find more posts by thcman   Foto galerie člena thcman   Click here to Send thcman a Private Message   Add thcman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thcman
Stálý Člen

Karma uživatele thcman - 34% PěstitelskáKarma uživatele thcman - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 50 

mylar Příspěvek č. 55

tak v growhopu ji zlevnily na 250,- a to je za 100cm x 140cm. Na OG mi poradili at si koupim takovou tu Záchranou izolační deku(stříbrnou) a tu jsem viděl v katalogu COnrad za 78,- (160 x 210 cm) takze to vyzkousim a reknu.

ThC^mAn

Old Post 29-04-2002 v 07:24 AM
thcman je offline   Profil uživatele thcman   Find more posts by thcman   Foto galerie člena thcman   Click here to Send thcman a Private Message   Add thcman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cube48
Nový Člen

Karma uživatele cube48 - 23% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 18 

Nápad Fólie Příspěvek č. 56

Taky zrovna řešim problém odrazu světla od stěn ve skříni. Byl sem ve specializovanym obchodě s tapetama. Maj tam docela zajímavý věci. Nejvíc mě zaujalo "samolepící zrcadlo". Silnější 3-vrstvá fólie, 1m šířka, délka dle přání. 1. vrstva je plast, 2. vrstva je metalická vrstva a 3. je průhledná ochranná vrstva, která se po umístění strhne. Cena je bohužel 300,- Kč/m2. Další zajímavou věcí byla stříbrná a zlatá samolepící fólie, šířka 45 nebo 47 cm (teď si přesně nevzpomínám) a cena za metr délky je 89 Kč. Bílá, o něco širší byla ještě o pár kaček levnější. Na dotaz, která má lepší světelnou odrazivost mi bylo řečeno, že nejlíp je na tom ta stříbrná. Nějak mi pořád ale přijde, že bílej povrch tak nějak líp rozptyluje světlo, který odráží, co vy na to? Co kdo doporučí?

[Edited by cube48 on 12-05-2002 at 02:03 AM]

hope 4 dope

Old Post 12-05-2002 v 01:01 AM
cube48 je offline   Profil uživatele cube48   Find more posts by cube48   Foto galerie člena cube48   Click here to Send cube48 a Private Message   Add cube48 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hydrantek
Stálý Člen

Karma uživatele hydrantek - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 57

Ja jsem si objednal na http://www.hydroponieplus.cz takovou folii, z jedny strany bila a z druhy cerna. Je v poho ze s ni muzes pretahnout skviry na dverich (musis nechat vuli kvuli zavirani) a nepropousti to svetlo. Jo a cena okolo 75 za m2 (2 metry sire, delka dle objednavky)

Kde bil debyl dyz tu nebil?

Old Post 12-05-2002 v 06:10 AM
hydrantek je offline   Profil uživatele hydrantek   Find more posts by hydrantek   Foto galerie člena hydrantek   Click here to Send hydrantek a Private Message   Add hydrantek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muf
Stálý Člen

Karma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 337 

Příspěvek č. 58

na http://www.hydroponieplus.cz je napsáno:
Z jedné strany bílá z druhé černá ,ŠÍŘE 2M (Objednávka je po 2 m2)
cena: 60kč za 2 m2

250w skříň

Old Post 12-05-2002 v 13:43 PM
Muf je offline   Profil uživatele Muf   Find more posts by Muf   Foto galerie člena Muf   Click here to Send Muf a Private Message   Add Muf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ladik
Nový Člen

Karma uživatele Ladik - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 6 

Palec nahoru folie... Příspěvek č. 59

Helou everybody nechci bejt nákej chytrej ale growshopy sou drahý jako kráva mapříklad takovou žárovku 400w osram son t plus tam pořídíte tak vo osm kil dráž než nekde jinde. třeba zkuste http://www.hydroponieplus.cz a možná budete koukat a ceníky z growshopů rovnou zahodíte no a abych se vrátil k tématu ta bílá folie ta tam stojí 60 kč za 2 metry čtverečný

Old Post 18-05-2002 v 18:16 PM
Ladik je offline   Profil uživatele Ladik   Find more posts by Ladik   Foto galerie člena Ladik   Click here to Send Ladik a Private Message   Add Ladik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ladik
Nový Člen

Karma uživatele Ladik - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 6 

Palec dolů sory.. Příspěvek č. 60

sem to ale lajdák línej měl sem si to líp pročíst už o tydle adrese psal muf

Old Post 18-05-2002 v 18:22 PM
Ladik je offline   Profil uživatele Ladik   Find more posts by Ladik   Foto galerie člena Ladik   Click here to Send Ladik a Private Message   Add Ladik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
panpedro
Nový Člen

Karma uživatele panpedro - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 2 

Nápad Příspěvek č. 61

Ahoj lidi!
Chtěl bych znát vaše názory ohledně barvy skříně. Jedná se mi o to, jestli je vhodnější mít ve skříni bílou barvu nebo stříbrnou (alobal). Která lépe odráží světlo? Děkuji za Vaše příspěvky. Pedro :-)

Old Post 23-10-2002 v 09:36 AM
panpedro je offline   Profil uživatele panpedro   Find more posts by panpedro   Foto galerie člena panpedro   Click here to Send panpedro a Private Message   Add panpedro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
panpedro
Nový Člen

Karma uživatele panpedro - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 62

děkuji, už jsem našel všechno potřebné...

Old Post 23-10-2002 v 10:29 AM
panpedro je offline   Profil uživatele panpedro   Find more posts by panpedro   Foto galerie člena panpedro   Click here to Send panpedro a Private Message   Add panpedro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Drak55
Nový Člen

Karma uživatele Drak55 - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2002
Příspěvků: 6 

Obecné Příspěvek č. 63

Čaute lidi---sorry že zase otravuju ale potřeboval bych vědět kolik mam dát kytek do skříně o rozměrech 110x150x60 (šxvxh)...a jestli to mám vylepit alobalem nebo něčím jiným....protože jsem někde četl že alobal je na nic...jo a ještě jestli tam bude stačit sodíkovka s výkonem 250W..Dík a Čau

Old Post 21-12-2002 v 10:02 AM
Drak55 je offline   Profil uživatele Drak55   Find more posts by Drak55   Foto galerie člena Drak55   Click here to Send Drak55 a Private Message   Add Drak55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Drak55
Nový Člen

Karma uživatele Drak55 - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2002
Příspěvků: 6 

Obecné Příspěvek č. 64

Čaute lidi---sorry že zase otravuju ale potřeboval bych vědět kolik mam dát kytek do skříně o rozměrech 110x150x60 (šxvxh)...a jestli to mám vylepit alobalem nebo něčím jiným....protože jsem někde četl že alobal je na nic...jo a ještě jestli tam bude stačit sodíkovka s výkonem 250W..Dík a Čau

Old Post 21-12-2002 v 10:04 AM
Drak55 je offline   Profil uživatele Drak55   Find more posts by Drak55   Foto galerie člena Drak55   Click here to Send Drak55 a Private Message   Add Drak55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3296160 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív