Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » vůně a příchutě
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
penisjäger
Nový Člen

Karma uživatele penisjäger - 40% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 23  

Organika vůně a příchutě Příspěvek č. 1

Jak tu mnohokrát uvedeno, měli by se před sklizní rostlinky propláchnout ... aby z nich nebylo cítithnojivo či jiné hnusy.

Napadlo mě, jestli by té schopnosti natáhnout do sebe pachy nešlo využít a ozvláštnit si pálení třeba vůní nějakého ovoce nebo koření - rostlinka by se flushovala pomerančovou šťávou nebo tak nějak.

Máte s tím někdo zkušenosti?

Old Post 08-05-2004 v 16:12 PM
penisjäger je offline   Profil uživatele penisjäger   Find more posts by penisjäger   Foto galerie člena penisjäger   Click here to Send penisjäger a Private Message   Add penisjäger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Masai_Mara
Stálý Člen

Karma uživatele Masai_Mara - 5% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 2

mě by zajímala zase PEPSIna - estli má s ochucováním pomocí CocaColy někdo practice, sem s poznatky..

"..konzumuj všechny rostliny světa..." - Exodus, 10:15

Old Post 08-05-2004 v 17:02 PM
Masai_Mara je offline   Profil uživatele Masai_Mara   Find more posts by Masai_Mara   Foto galerie člena Masai_Mara   Click here to Send Masai_Mara a Private Message   Add Masai_Mara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Leli
Stálý Člen

Karma uživatele Leli - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2002
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 3

.... s tim skušenosti nemam, ale myslim ze to je blbost. Flushing se dela proto, aby kytička spotřebovala všechny přebytečne mineraly co ma uložene w listech a we wšem. Kdybys to podlil nějakou kyselou sračkou mohbys klidně spalit kyti. Sorry, ale to nepude, kytka by stejně nevstěbala nějake ty aromaty. To by každa kytička pri huleni voněla jako pripalowana hlina.... OK?
ZDAREC, ale dobra myšlenka. Nějak by to chtělo wykutit s tou chuti brčka...!!!!

Latoś tego beje HAFO ... ... ...

Old Post 08-05-2004 v 18:52 PM
Leli je offline   Profil uživatele Leli   Find more posts by Leli   Foto galerie člena Leli   Click here to Send Leli a Private Message   Add Leli to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Leli! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
penisjäger
Nový Člen

Karma uživatele penisjäger - 40% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 23  

Obecné možné řešení Příspěvek č. 4

2 Leli - dík, mně samotnýmu to přišlo podezřelý
...
A přesto si chcete ovonět pálení? -cituji z jiné cimry moudrá slova otonova:

"zavařování do sklenice, akorát že bez láku můžu vřele doporučit, vyzkoušeno, dá se přidat i něco na dochucení po případě zvlhčení (šlupka z jabka, kousek pomerančový kůry, koření a td, dle libosti) jasná výhoda! zavařená ganja nezplesnivý, a nestane se vám to jako mě, když se mi zdála přesušená(nezavařená) a dal jsem tam na chvilku cca 2 dny šlupku z jabka a chytlo mi to plíseň "

jak elegantní

Old Post 09-05-2004 v 10:01 AM
penisjäger je offline   Profil uživatele penisjäger   Find more posts by penisjäger   Foto galerie člena penisjäger   Click here to Send penisjäger a Private Message   Add penisjäger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Masai_Mara
Stálý Člen

Karma uživatele Masai_Mara - 5% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 5

já se asi blbě vyjádřil..já sám totiž sem třeba tu Pepsinu už zkoušel: ke kořenům sem ji nalejval samo že hoodně zředěnou, a palice sem tim taky ednou orosil.. a pánové, kofeinové nasládlé aroommmmaaa
je k nezaplacení..hlavně u konzumovýho skunku..taky sem měl pocit jakoby přidání energy, snad to bylo tim kofeinem, či možná placeboEfekt, ale stoned sem rozhodně nebyl.

"..konzumuj všechny rostliny světa..." - Exodus, 10:15

Old Post 09-05-2004 v 10:15 AM
Masai_Mara je offline   Profil uživatele Masai_Mara   Find more posts by Masai_Mara   Foto galerie člena Masai_Mara   Click here to Send Masai_Mara a Private Message   Add Masai_Mara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kusher
Stálý Člen

Karma uživatele kusher - 45% PěstitelskáKarma uživatele kusher - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 6

tak s tímto mám dobré zkušenosti! Kdysi jsme s kamoshem dali do kvetinace asi 4 kousky pomerančové kůry. nic jsme si od toho neslibovali, ale opravdu, bylo to cítit a dost! chutnalo to výborně ale je třeba tu kůru tak co týden vyměnit, aby byla pořád čerstvá!!!

Old Post 09-05-2004 v 12:40 PM
kusher je offline   Profil uživatele kusher   Find more posts by kusher   Foto galerie člena kusher   Click here to Send kusher a Private Message   Add kusher to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Masai_Mara
Stálý Člen

Karma uživatele Masai_Mara - 5% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 7

Kusher poslal prima tip. Až budu pěstit OrangeBud, tak to hnedle vyzkoušim s tou kůrou..

"..konzumuj všechny rostliny světa..." - Exodus, 10:15

Old Post 09-05-2004 v 13:38 PM
Masai_Mara je offline   Profil uživatele Masai_Mara   Find more posts by Masai_Mara   Foto galerie člena Masai_Mara   Click here to Send Masai_Mara a Private Message   Add Masai_Mara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janicka.22
Stálý Člen

Karma uživatele janicka.22 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 8

Tak vam diky za tip, nikdy me to nenapadlo, ale uz jsem se pustila do vyzkouseni...

Old Post 10-05-2004 v 11:43 AM
janicka.22 je offline   Profil uživatele janicka.22   Find more posts by janicka.22   Foto galerie člena janicka.22   Click here to Send janicka.22 a Private Message   Add janicka.22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9209060 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív