Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » žlutý listy -co je to?! - foto ..
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Příspěvek č. 1

Taky se mi to stalo, ale pak to nějak zase zmizelo, takže nevim. Vypadá to na nedostatek dusíku; já jsem si myslel, že kytka tak rychle vyrostla, že se nestačil tvořit chlorofil . Nemáš to moc blízko těch zářivek? Třeba to bělí mírnej ozon... eh asi plácám.

Zkrátka a dobře, něco brání normálnímu přísunu živin a teď hledej (teplota, soli, ... já nevim

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 07-05-2004 v 18:54 PM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
včelař
Stálý Člen

Karma uživatele včelař - 57% PěstitelskáKarma uživatele včelař - 57% PěstitelskáKarma uživatele včelař - 57% PěstitelskáKarma uživatele včelař - 57% PěstitelskáKarma uživatele včelař - 57% PěstitelskáKarma uživatele včelař - 57% PěstitelskáKarma uživatele včelař - 57% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 2

ahoj kamarade

sem profik v pestovani asi jako ty ale mozna by to mohlo bejt blbym substratem.. uz bych se to nebal hodit ven do zeme.. ja sem kytky daval z pod sodiku asi pred tydnem..
kazdopadne to holky rozchodej.. teda aspon preju..
mej se a nekdy bye

Old Post 07-05-2004 v 19:06 PM
včelař je offline   Profil uživatele včelař   Find more posts by včelař   Foto galerie člena včelař   Click here to Send včelař a Private Message   Add včelař to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Příspěvek č. 3




Time trochu ti to tady zasvinim (kdyby něco, tak smáznout). Mám podobnej pripad, viz foto 1 - kytka v červenym kroužku 10 dni na růstu, 21! dní na květu - je stejně stará jako ta velká vedle!

foto 2 - detail, barvy z analog kamery stoji za prd, ale je to žlutý jako citron. Lampa je vysoko, stejnej substrát jako má ta velká, samozavlažovák.

Jedinej rozdíl mezi oběma je ten, že mi ze začátku připadalo, že substrát u tý malý (obě jsou ze semena) je moc suchej, tak jsem chtěl nastartovat vzlínání tím, že jsem začal prolívat svrchu. Ve vodě jsem měl dvojnásobnou koncentraci (proti návodu) krystalonu start. Druhou kytku jsem zalíval normálně do spodní nádoby. Výsledek vidíte.
Na poslední fotce vidíte substrát - to bílý jsou krystalky solí. Teď už s tím nic nenadělám, zalejvám jenom vodou a snad to nějak rozchodí, ale asi z toho nic nebude - je to jenom pokus.

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 11-05-2004 v 19:21 PM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Příspěvek č. 4

no já mám samozavlažováky, takže kapaliny by to mělo brát spodem knotama, to zabrání nadměrnýmu přísunu hnojiva do substrátu. A když jsem tam lil velkou koncentraci tak se mi soli usadily přímo nahoře. Ale napadla mě ještě jina věc, když jsem zkoumal proč se ta jedna kytka zastavila - nabral jsem substrát, očuchal a cítil jsem jakoby houby, nebo podhoubí. Mám podezření, že jsem koupil kokosovou drť napadenou nějakou houbou a ta brání přísunu živin. Takže možná pomoc je prolití substrátu nějakou chemkou na houby a plísně (fungicid?). Už mě víc nenapadá...Zkus to očuchat

Vidim to na problém s kořenama...

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Naposledy upravil livo 12-05-2004 v 05:25 AM

Old Post 11-05-2004 v 20:17 PM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
van blade
Stálý Člen

Karma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 5

zdarecek time
ja teda nemam zadny zkusenosti indoor - ale rekl bych ze kyti nejak spatne prijimaji ziviny - jak tvoje fotky vypadal loni 1 rizek, kterej porad nechtel zakorenit - zelena se menila na zlutou a v zaveru az bilou..tagze koreny????? by to asi mohly byt, jak pise livo
jinak z tebe nechci delat jelito ale nemohls to prehnat s hnojenim?
ber to jako laickej nazor
a co ice q. jak se dari? hele s tim smetenym polickem jeste neztracej nadeji, nakonec ganja je neco jako plevel tak s nejakou pomoci by to mohlo jeste prezit.. preju at to zvladnes!

blade

Old Post 12-05-2004 v 12:56 PM
van blade je offline   Profil uživatele van blade   Find more posts by van blade   Foto galerie člena van blade   Click here to Send van blade a Private Message   Add van blade to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
van blade
Stálý Člen

Karma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 6

a jeste: jestli to mas na ven, tak uz je urcite pust do sveta, presadit ven - to by treba mohlo pomoct.

blade

Old Post 12-05-2004 v 13:03 PM
van blade je offline   Profil uživatele van blade   Find more posts by van blade   Foto galerie člena van blade   Click here to Send van blade a Private Message   Add van blade to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Příspěvek č. 7

Ještě jeden nápad: koukal jsem, že u tý malý kytky mám substrát dost tuhej, jakoby slehlej. Tak jsem vzal klacík a prokypřil pořádně půdu. Koukám na to teď večer a zdá se mi, že kytka začíná zelenat. Takže mrkni jestli se nedusí kořeny.

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 13-05-2004 v 17:57 PM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ooPs
Stálý Člen

Karma uživatele ooPs - 77% PěstitelskáKarma uživatele ooPs - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 8

Zkus checknout pH substratu, mel jsem podobnej problem v hydru a bylo to malo zivin + spatny pH.. snad to vychytas, byla by jich skoda..

Old Post 13-05-2004 v 22:02 PM
ooPs je offline   Profil uživatele ooPs   Find more posts by ooPs   Foto galerie člena ooPs   Click here to Send ooPs a Private Message   Add ooPs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pakor
Herreromil

Karma uživatele pakor - 69% PěstitelskáKarma uživatele pakor - 69% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 148  

Příspěvek č. 9

Time na zaciatku pises ze to nehnojis nemoze to byt tym?Rastlinky uz vyzeraju velke aj korene uz asi maju vyvinute mal by si im prikurit.Druha moznost vysoke Ph.

Pakorova 70W záhradka

Dva chatové bubblery

Old Post 14-05-2004 v 08:47 AM
pakor je offline   Profil uživatele pakor   Find more posts by pakor   Foto galerie člena pakor   Click here to Send pakor a Private Message   Add pakor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pakor
Herreromil

Karma uživatele pakor - 69% PěstitelskáKarma uživatele pakor - 69% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 148  

Příspěvek č. 10

Time: Ph sa da dobre znizit preliatim vodou s upravenym Ph. Ph vody znizis napr. aj šťavou s citrona,alebo nejakym Ph-.

Pakorova 70W záhradka

Dva chatové bubblery

Old Post 17-05-2004 v 07:34 AM
pakor je offline   Profil uživatele pakor   Find more posts by pakor   Foto galerie člena pakor   Click here to Send pakor a Private Message   Add pakor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Plow
Nový Člen

Karma uživatele Mr. Plow - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 11

No já myslím, že je to nedostatkem železa v listech. Železo je důležité pro průběh fotosyntézy.

Old Post 18-05-2004 v 10:49 AM
Mr. Plow je offline   Profil uživatele Mr. Plow   Find more posts by Mr. Plow   Foto galerie člena Mr. Plow   Click here to Send Mr. Plow a Private Message   Add Mr. Plow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dlabi
Stálý Člen

Karma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 12

caU TIME

mam to tak taky ty novy listky sou dycky trocu svetlejsi a pak tmavnou skusil bych trocha prokyprit pudu¨(jjestli ji teda mas sedlou jak psal livo)

no a jestli si rikal ze to nehnojis tak to skus zanojit treba jednu z tech zlutejch a uvidis.

myslim ze je to zivinama (nedostatek) a nebo spatnym transportem zivin do listu takze zahnoj no jinak nevim

jak si psal ze kyti rostou az 5 cm za den tak to sou zluty jako jen ty vrchy a pak zezelenaj nebo jak??nebo kazdej den tam pribude cca 5cm zlutyho vrsku a nezelena to?
tomu trocha nerozumim kazdopadne jestli rostouu tak jak rikas tak si myslim ze by si e mel pohnojit a meli by see zpravit.

cau DLABI

LEGALIZE IT!!

Old Post 20-05-2004 v 14:45 PM
Dlabi je offline   Profil uživatele Dlabi   Find more posts by Dlabi   Foto galerie člena Dlabi   Click here to Send Dlabi a Private Message   Add Dlabi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gunman
Starec grower

Karma uživatele gunman - 85% PěstitelskáKarma uživatele gunman - 85% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 364  

Příspěvek č. 13

TIME, podobný problém som riešil minulý rok aj ja, na 90% je to vysoké pH, tie vyzrážané soli sú typické... Kúp si Akvin test (akvaristické obchody) a zmeraj pH substrátu, bude to určite cez 7,5. Riešenie: zožeň si kyseliny (dusičnú na rast, fosforečnú na kvet) a zálievku s namiešaným hnojivom upravuj na pH 5,5.

btw. pozri si môj opus 1

Kým stúpa dym, rád stúpam s ním, až tam, kde všetko končí a začína...

gunman

opus 1, opus 2

Old Post 18-07-2004 v 18:09 PM
gunman je offline   Profil uživatele gunman   Find more posts by gunman   Foto galerie člena gunman   Click here to Send gunman a Private Message   Add gunman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ddt
Stálý Člen

Karma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 546  

Příspěvek č. 14

to Time, all:
Nie nie je to vysoke ani nizke ani neviem ako ine ph od takeho ako ma byt. Zltnutim sa prejavuje ked uz tak tak nizke ph a do v dolsedku naslednej nedostupnosti Dusiku atd. pre rastlinu, no to tie listy vyzeraju inak zlte, ale to je teraz vedlajsie.
Time to zltnutie ma na svedomi jeden z tychto 2 veci,pripadne obe:
1. Bud je to tym, ze rastlinky su vystavene nizkej intenzite svetla (resp. dostatok svetla ale s nespravnym spektrom)
2.malo dusiku v pode, ale nie nic s ph, lebo to by rozmrdalo aj prisun inych prvkov a rastlina nalsedne vyzera inak. Takze skus prihnojit hnojivkom s o cosi vyssim pomerom N:P, napr. 2:1

Moj osobny typ je, ze to bude koli bodu 1 pripadne pre oba body teda 1 aj 2, nedavam tomu velku sancu, ze to ma na svedomy len bod 2, teda malo dusiku

Ako pisem pohraj sa z tymito 2 faktormi a mas po probleme
OK tak maj sa a nech su coskoro zelene ako maju byt

Old Post 20-07-2004 v 14:59 PM
ddt je offline   Profil uživatele ddt   Find more posts by ddt   Foto galerie člena ddt   Click here to Send ddt a Private Message   Add ddt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
251
Nový Člen

Karma uživatele 251 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 15

sem tam mi tohle na kytce vyskoci taky(vetsinou pres noc) a taky je to pro me zahada... na listech to necham bejt, kdyz se to udela na malejch vyhonkach, tak je rovnou cely ulamuju. silne pochybuju, ze by to bylo osvetlenim(pestuju venku a sklenik) nebo nedostatkem zivin(moje kyti se jen olyzujou), spis to péHá!?-sem nikdy nemeril

,,,,,,,
~<..o|o..>~
'III'
'\

Old Post 22-07-2004 v 17:47 PM
251 je offline   Profil uživatele 251   Find more posts by 251   Foto galerie člena 251   Click here to Send 251 a Private Message   Add 251 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ddt
Stálý Člen

Karma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 546  

Příspěvek č. 16

to 251:
tak preco asi sa to deje cez noc, myslis, ze v noci je ine Ph ako cez den???
videl si uz niekedy znak kolisania Ph? No silne pochybujem.
Aj pri pestovani out je casto malo slnka, vid. pripady zamracene atd. takze TIME nechcem sa hrat na cloveka s absolutoriom, ale to co som naisal je fakt a to ostatne domnienky, nechcem sa nikoho dotknut, len prosim pred tym ako nieco napisete myslite.

Old Post 23-07-2004 v 17:32 PM
ddt je offline   Profil uživatele ddt   Find more posts by ddt   Foto galerie člena ddt   Click here to Send ddt a Private Message   Add ddt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8866140 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív