Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Mravenci!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
djupsss
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Mravenci Příspěvek č. 1

Ahojky,potřebuji poradit....všude po kuchyňské lince nám lezou mravenci,máme spoustu takovejch těch domečků,ale nějak to nepomáhá.Nevím čím se jich mám zbavit.Prosím poraďte!

Předem děkuji....

Old Post 17-04-2004 v 19:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koupala
Stálý Člen

Karma uživatele koupala - 26% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 66  

Škůdci Příspěvek č. 2

Porid si mravenecnika.Nebo nakou chemku. Jinak nevim.

Old Post 17-04-2004 v 19:30 PM
koupala je offline   Profil uživatele koupala   Find more posts by koupala   Foto galerie člena koupala   Click here to Send koupala a Private Message   Add koupala to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ouki Kouki
Stálý Člen

Karma uživatele Ouki Kouki - 66% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 3

Já bych na to asi dal Cannalalalalalalalalalalala!!Ikdyž tohle téma určitě patří do pěstování tak nevím!! Promiň ty chudáčku MRAVENEČNÍČKU!!

Tak sorry no!!Někdo něco řekne a pak něj je na každej nasranej!!Fakt bych rád věděl za co.......

Old Post 25-04-2004 v 17:51 PM
Ouki Kouki je offline   Profil uživatele Ouki Kouki   Find more posts by Ouki Kouki   Foto galerie člena Ouki Kouki   Click here to Send Ouki Kouki a Private Message   Add Ouki Kouki to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ouki Kouki! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TYGER
Stálý Člen

Karma uživatele TYGER - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 4

Zdar jak nejvic

Borci potreboval bych poradit.
Poryl jsem si pole a zjistil jsem ze tam je hafo mravencu!!
Nevadi to kytkám???(uz jsem aji zasadil)

Old Post 25-04-2004 v 18:26 PM
TYGER je offline   Profil uživatele TYGER   Find more posts by TYGER   Foto galerie člena TYGER   Click here to Send TYGER a Private Message   Add TYGER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robos
Sherlock

Karma uživatele robos - 47% PěstitelskáKarma uživatele robos - 47% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 569  

Příspěvek č. 5

2 TYGER:

spravil si len dobre, uvidis, ze kvetny sa budu mat dvakrat tak dobre ako ostatne...

2 all:

ste normalni? nejaky poriadok predsa...niekto tu sa spyta blbost a Vy mu na to odpovedate, pls moderatora, nech to prosim smaze cele...

mam 20, ale rozumu na 15. Kto ma nieco, proti 20 rocnym, nech si pojebe rit...

Old Post 25-04-2004 v 18:45 PM
robos je offline   Profil uživatele robos   Find more posts by robos   Foto galerie člena robos   Click here to Send robos a Private Message   Add robos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virgill
Stálý Člen

Karma uživatele virgill - 47% PěstitelskáKarma uživatele virgill - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 621  

Příspěvek č. 6

TYGER nemusis se bat msic mravenci se o ne postaraji sami (-:

Nobody move, nobody get hurt, they said
Make one wrong move, man, you wake up dead

Old Post 25-04-2004 v 19:07 PM
virgill je offline   Profil uživatele virgill   Find more posts by virgill   Foto galerie člena virgill   Click here to Send virgill a Private Message   Add virgill to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virgill! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aštar Šaran
Nový Člen

Karma uživatele Aštar Šaran - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 7

Zdarec když už jsme u těch mravenců. Myslíte, že je možný aby mravenec lesní vzal na záda (právě vylezlou kytku cca. 1,5 cm nad zeminu) a odtáh mi ji z koflíku ... - nebo to bude něco jinýho ???


*kdybych ho chyt při činu tak lehne na hadr*

Old Post 26-04-2004 v 13:17 PM
Aštar Šaran je offline   Profil uživatele Aštar Šaran   Find more posts by Aštar Šaran   Foto galerie člena Aštar Šaran   Click here to Send Aštar Šaran a Private Message   Add Aštar Šaran to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bambusák
Nový Člen

Karma uživatele bambusák - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 11  

Škůdci pomozte!! Příspěvek č. 8

Ahojky, prosím pomozte...u nás v ledničce si postavily báň lesní okřídlení mravenečníkové, vůbec nevim jaxe jich mam zbavit, zkoušel jsem uplně fšechno (pasti, mravenečníkolapky, dokonce sem si pořídil divoký pštrosy, který se tímto zvláštním poddruhem živí,leč stále bezvýsledně) ...jsou jich tam bambilióny a snědí fšechno jídlo a to dokonce dříf než já...začínám ztrácet na váze a každý den chřadnu čím dál víc...

Old Post 26-04-2004 v 13:50 PM
bambusák je offline   Profil uživatele bambusák   Find more posts by bambusák   Foto galerie člena bambusák   Click here to Send bambusák a Private Message   Add bambusák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TYGER
Stálý Člen

Karma uživatele TYGER - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 9

diky za radu

Old Post 26-04-2004 v 18:30 PM
TYGER je offline   Profil uživatele TYGER   Find more posts by TYGER   Foto galerie člena TYGER   Click here to Send TYGER a Private Message   Add TYGER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grizly
Stálý Člen

Karma uživatele grizly - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 762  

Příspěvek č. 10

[účet odstraněn]

Old Post 05-05-2004 v 20:41 PM
grizly je offline   Profil uživatele grizly   Find more posts by grizly   Foto galerie člena grizly   Click here to Send grizly a Private Message   Add grizly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zziiggyy
Nový Člen

Karma uživatele zziiggyy - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 11

hojar, sem tu novej a dyž už ste utěch mravíku tak já bych to zas tak neřešil,chvílu už sadím a tydle malý kousavý sou v poho, navíc mi provzdušnujou půdou,takže lepší mrávec na poli nežli v prdeli.papa(jo a jeslti vás kohokoli můžu poprosit o všecky outdoor rady tak mi je posílejte na zziiggyy@centrum.cz díkas zigy

Old Post 07-05-2004 v 09:52 AM
zziiggyy je offline   Profil uživatele zziiggyy   Find more posts by zziiggyy   Foto galerie člena zziiggyy   Click here to Send zziiggyy a Private Message   Add zziiggyy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
XXXHovado
Nový Člen

Karma uživatele XXXHovado - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2  

Škůdci Mravenci - svině! Příspěvek č. 12

Mam problém. Všude čtu že mravenci nevaděj, ale mě a kamarádovi ožíraj listy. Mě udělali 1 bonsaj (4 patra, 5cm) a dvě kytky mě popravili. Máte někdo podobný zkušenosti nebo ňákej nápad jak se ich zbavit? Diky

Old Post 07-05-2004 v 10:21 AM
XXXHovado je offline   Profil uživatele XXXHovado   Find more posts by XXXHovado   Foto galerie člena XXXHovado   Click here to Send XXXHovado a Private Message   Add XXXHovado to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 13

Pořiď si mravenečníka! Ale možná bych ty potvůrky zkusil odlákat na nějakou slaďárnu (bonpar) a pak je nějak opatrně přemístit, teda pokud nechceš pomstít ty 2 kyti!

Old Post 07-05-2004 v 11:44 AM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 14

muj deda je ve skleniku vysaval vysavacem

Old Post 07-05-2004 v 12:04 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

Příspěvek č. 15

Pripravek proti mravencum: do misky nebo na talirek cukrovou vodu s qasnicema a s rozpustenym sodnym louhem (hydroxid sodny, NaOH). Mravencum to snad chutna nebo voni, zneutralizuji se a je od nich pokoj.
Anebo biolit ci podobne sracky (formitox).

elektrika čerpadélko z filmovky vysokotlake cerpadlo hydromat pojezd
modif. bubbler
(S)měj se dobře !

Old Post 07-05-2004 v 12:27 PM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
da_tatrman
Stálý Člen

Karma uživatele da_tatrman - 14% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 115 

Příspěvek č. 16

no ja mam mravencu plnou zahradu, tak nevim ale par malejch kyti mam trosku ukouslejch, ale us tejden sem zadny novy ztraty nezaznamenal tak nevim co to mohlo bejt, jinak budu skouset naky zalivky z kopriv, kapradi, preslicky, rajcat podle jedny knizky kde je popsany co na jakou havet

na slimejse tam je taky dost veci, zadna chemka neni potreba, vetsina prisad se da v poho nekde natrhat! Napsal bych nazev ale nemuzu ji najit, matka si ji zas nekam dala. Zahada fakt nevim kam to dala, koupila ji na dni Zeme od Konopy

Old Post 08-05-2004 v 15:39 PM
da_tatrman je offline   Profil uživatele da_tatrman   Find more posts by da_tatrman   Foto galerie člena da_tatrman   Click here to Send da_tatrman a Private Message   Add da_tatrman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:43 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-08-2008 - mravenci help - 44 odpovědí
07-06-2002 - mravce - 6 odpovědí
22-08-2001 - Mravenci - 16 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0844460 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív