Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » nakveteny kyti ze semen
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Killer_Queen
Killer

Karma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 1

Hele ja ti s tim asi moc neporadim...Kamosovi ted nedavno taky zacala kvest kytka.Podle me se ale zase prepne na rust a poroste dal....
Myslim,ze bys mohl byt v klidu...

"Nikdy nedostaneš druhou šanci udělat první dojem."





Old Post 02-05-2004 v 21:19 PM
Killer_Queen je offline   Profil uživatele Killer_Queen   Find more posts by Killer_Queen   Foto galerie člena Killer_Queen   Click here to Send Killer_Queen a Private Message   Add Killer_Queen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Příspěvek č. 2

To auto bych už předem vyloučil, hodina je opravdu málo. A kolik pater už je napřeskáčku, teda ve fázi kvetení? Řek bych že jestliže kytka začne jednou venku kvést tak už se sama zpátky nepřepne. Asi nejlepší by bylo tu paličku (popř. fšechny ostatní) co nejdřív ušmiknout a zkusit to s těma kytíma ještě jednou.

Jinak já loni měl u některých doma předpěstovaných kytek něco podobnýho, ikdyž to nebylo zas takle brutálně brzo, letos co je doma nechávám doma a venku jedu jenom z klíčků, dlabu na to.

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 02-05-2004 v 22:44 PM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lokomotiva
Stálý Člen

Karma uživatele lokomotiva - 13% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 69 

Příspěvek č. 3

jo takoví problém mám taky, loni jsem měl 2 kyti v květu před vysazenim a po něm se nakonec přeply, ale musel jsem to zaštípnout. Myslím že to je nedostatkem světla za oknem při předpěstování. Letos mám taky jednu takovou, která už se mi snaží teď dozrát, už je venku 2 týdny ale přepnout se mi furt nechce potvůrka budu ji muset asi hodně očesat aby se zase rozjela. Pokud ji ale nemáš nakvetenou nějak moc a dáš to ven tak by s tím neměl být vetší problém

Jdu hulit

Old Post 03-05-2004 v 07:27 AM
lokomotiva je offline   Profil uživatele lokomotiva   Find more posts by lokomotiva   Foto galerie člena lokomotiva   Click here to Send lokomotiva a Private Message   Add lokomotiva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bob Saint-Clair
Nový Člen

Karma uživatele Bob Saint-Clair - 75% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 4

ty vole, mě se stalo ale úplně to samý. mám asi 30-ti centimetrový 5-ti patrový kytičky a to ještě před tím, než jsme je začali pod sodíkem rozjíždět, jsme přemejšleli, kolik jim toho světla dát, když teda až je šoupnem ven, tak ho dostanou jen 15 hodin. Nakonec jsme jim ho mrskli 16/8 (protože jsme mysleli, že z 18/6 na 15(14)/9(10) by to bylo fakt tak na vykvetení). přesazení v pohodě, po 14-ti dnech přijdu a půlcenťákový minipaličky. já je zaštípal, zastavily se a teď se jenom modlím. kolik jsi jim svítil?

Old Post 12-05-2004 v 18:18 PM
Bob Saint-Clair je offline   Profil uživatele Bob Saint-Clair   Find more posts by Bob Saint-Clair   Foto galerie člena Bob Saint-Clair   Click here to Send Bob Saint-Clair a Private Message   Add Bob Saint-Clair to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bob Saint-Clair
Nový Člen

Karma uživatele Bob Saint-Clair - 75% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 5

do pytle, teď jsem si všiml, že tys to asi indoor nerozjížděl, tak se omlouvám, přehlíd jsem se, nicméně držím palce, ať si to s tím květem ještě rozmyslej

Old Post 12-05-2004 v 18:26 PM
Bob Saint-Clair je offline   Profil uživatele Bob Saint-Clair   Find more posts by Bob Saint-Clair   Foto galerie člena Bob Saint-Clair   Click here to Send Bob Saint-Clair a Private Message   Add Bob Saint-Clair to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bob Saint-Clair
Nový Člen

Karma uživatele Bob Saint-Clair - 75% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 6

čus, sice je tohle téma už pasé, ale teprve teď jsem si všechno uspořádal, takže bych se rád podělil se svými zkušenostmi. Třeba někomu pomohou. Takže ač se to tu pánové probíralo už milionkrát a sral jsem na to, v pohodě to není. Kytky, který měly miniaturní paličky jsem zaštípal a samce vyházel. Výsledek? Z 12 kytek jedna valí dál, zbytek nasadil paldy i po zaštípnutí, takže kdybych okamžitě nerozjel záchrannou sázecí akci, tak pro mě letošní outdoor skončil tenhle tejden, kdy jsem sklidil 11 pětatřiceticentimetrovejch kytiček, ač zralých a zhulujících, tak nechutně řídkých. Stejně si myslím, že za to může to zkurvený jarní počasí. Přeju lepší zkušenosti s předpěstováním a mějte se fajně

Old Post 21-06-2004 v 18:45 PM
Bob Saint-Clair je offline   Profil uživatele Bob Saint-Clair   Find more posts by Bob Saint-Clair   Foto galerie člena Bob Saint-Clair   Click here to Send Bob Saint-Clair a Private Message   Add Bob Saint-Clair to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
puss
Nový Člen

Karma uživatele puss - 28% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 7

To je zblo,prave sem dostal ukazat od kamose neco podobnyho!

Old Post 22-06-2004 v 08:34 AM
puss je offline   Profil uživatele puss   Find more posts by puss   Foto galerie člena puss   Click here to Send puss a Private Message   Add puss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iboy
Stálý Člen

Karma uživatele iboy - 21% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 8

Zkusil bych to nechal bejt treba jen u jedný kytky,treba z toho bude naká megapalice...Za pokus by to stálo,ne?

Old Post 22-06-2004 v 15:02 PM
iboy je offline   Profil uživatele iboy   Find more posts by iboy   Foto galerie člena iboy   Click here to Send iboy a Private Message   Add iboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Avron
Stálý Člen

Karma uživatele Avron - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 113  

Příspěvek č. 9

Muže se stat že skamaratem pestuji a na jeho poličku sou rastzliny zhruba pol metra dlouhy a samcum už visi koule ale samičkam nic.Jak je to možne.

Keď nemyslíš na dobré ani zlé aká je tvoje pôvodná tvár.

Old Post 23-06-2004 v 06:04 AM
Avron je offline   Profil uživatele Avron   Find more posts by Avron   Foto galerie člena Avron   Click here to Send Avron a Private Message   Add Avron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 10

Samci dozrávaj dřív.... Taky už sem pokosil několik samců a paličky pořád nikde....

Old Post 23-06-2004 v 07:01 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:28 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9863740 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív