Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Bi-algeen S-90: rady,zkusenosti
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Kalvados
Stálý Člen

Karma uživatele Kalvados - 74% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 33

citace:
Původní příspěvek od felipe


ses tu novej, co? koukni o prizpevek vejs....


Tak to je husty to sem vůbec neviděl
To snad ani neni možný, to sem tak slepej nebo vymaštěnej

Old Post 05-06-2005 v 18:33 PM
Kalvados je offline   Profil uživatele Kalvados   Find more posts by Kalvados   Foto galerie člena Kalvados   Click here to Send Kalvados a Private Message   Add Kalvados to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vata
Stálý Člen

Karma uživatele vata - 68% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 34

bio-algen maji v BRNE i v hornbachu na herspicke.

Old Post 20-07-2006 v 21:17 PM
vata je offline   Profil uživatele vata   Find more posts by vata   Foto galerie člena vata   Click here to Send vata a Private Message   Add vata to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vata! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Příspěvek č. 35

Cau ten hornbach už ho neodebírá...nevim jesi nějaký menší zahradnictví každopádně tohle mi přišlo na dotaz kam se v čechách B.A distribuuje

Dobrý den,
přípravek B.A.S-90 se stále dováží pro zemědělskou prvovýrobu, do obchodní sítě ho dodáváme přes velkoobchod, takže nemám přesný přehled kam přesně ho distribuce dodává. Pokud by vám to vyhovovalo zasíláme přípravky na dobírku poštou. Cena přípravku:
100ml - 70,-Kč + poštovné
libovolné množství do 10lit. - 420,-Kč/lit. + poštovné
Objednat si můžete zde, nebo na tel: 603 825 659

Zdravím ing.Gjurov

Takze tak

edit:Jestě moje postřehy:Tenhle přípravek je fakt kouzelnej,předávkování téměř nehrozí,kytky jsou po něm v parádní kondici.Jako alternativa Phytaminu mi připadá konkurenceschopný,při porovnání cen každopádně B.A.S rulez....

viz: http://www.bioalgeen.cz/vyrobce.html

Naposledy upravil xpapousek 16-03-2007 v 14:48 PM

Old Post 13-03-2007 v 11:06 AM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El_Liberal
Stálý Člen

Karma uživatele El_Liberal - 61% PěstitelskáKarma uživatele El_Liberal - 61% PěstitelskáKarma uživatele El_Liberal - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 36

nevidel nekdo prodavat bi-algeen s-90 nekde v ostrave ?

Big up the herbalist !

Old Post 29-04-2007 v 13:36 PM
El_Liberal je offline   Profil uživatele El_Liberal   Find more posts by El_Liberal   Foto galerie člena El_Liberal   Click here to Send El_Liberal a Private Message   Add El_Liberal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šafi
Stálý Člen

Karma uživatele Šafi - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 37

Tak B.A.S90 pouzivam druhej rok, letos ho uz zacinam aplikovat v mensim mnozstvi, asi 0,1% na dvoupatrovy rostlinky a pozdej ho davam i do zalivky. ale max 1krat tydne...jinak z lonska zkusenosti vyborny...pestuju out a balkon a na oboje me prisel dobrej...jinak sem si minulej rok jeste sehnal "zizalky" ma to bejt produkt kalifornskejch zizal, je to tekuta hnojka...nemate s tim nekdo naky zkusenosti???diky a at vam to roste

Old Post 23-05-2007 v 11:30 AM
Šafi je offline   Profil uživatele Šafi   Find more posts by Šafi   Foto galerie člena Šafi   Click here to Send Šafi a Private Message   Add Šafi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 38

citace:
Původní příspěvek od xpapousek
Cau ten hornbach už ho neodebírá...nevim jesi nějaký menší zahradnictví každopádně tohle mi přišlo na dotaz kam se v čechách B.A distribuuje

Dobrý den,
přípravek B.A.S-90 se stále dováží pro zemědělskou prvovýrobu, do obchodní sítě ho dodáváme přes velkoobchod, takže nemám přesný přehled kam přesně ho distribuce dodává. Pokud by vám to vyhovovalo zasíláme přípravky na dobírku poštou. Cena přípravku:
100ml - 70,-Kč + poštovné
libovolné množství do 10lit. - 420,-Kč/lit. + poštovné
Objednat si můžete zde, nebo na tel: 603 825 659

Zdravím ing.Gjurov

Takze tak

edit:Jestě moje postřehy:Tenhle přípravek je fakt kouzelnej,předávkování téměř nehrozí,kytky jsou po něm v parádní kondici.Jako alternativa Phytaminu mi připadá konkurenceschopný,při porovnání cen každopádně B.A.S rulez....

viz: http://www.bioalgeen.cz/vyrobce.html


Zdravím, tak touhle cestou jde bi-algeen nadále objednávat. Reakce jsou poměrně rychlé (psal jsem v pátek, odpověď přišla teď v nedělu). Je možné objednat si i množství nižší než 1l - já objednávám 0,5l.
Takže místo marnýho běhání po obchodech, kde stejně neví, o co jde, doporučuju nechat si to pohodlně poslat na dobírku.

Old Post 25-05-2008 v 10:42 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 39

Takže Bi-algeen dneska přifrčel poštou. Takže doba dodání 11 dnů není sice nic moc, ale řekl bych že v současnosti, kdy se bi-algeen používá především ve velkovýrobě a v norm. obchodech ho jde koupit s obtížemi, je ta reakce docela rychlá.
Chcete-li objednávat, citovaný kontakt je funkční.

Old Post 05-06-2008 v 15:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 40

Mě došel behem 5 dnů v klidečku litranek za 375 kČ

Old Post 06-06-2008 v 08:24 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
paprikas007
Nový Člen

Karma uživatele paprikas007 - 23% Pěstitelská

Registrován: Jun 2018
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 41

Zdravím groweři, co říkáte na kombinaci bio algeen a autoflowering odrůdy. Pomůže nějak, nebo spíš uškodí.

Old Post 04-08-2018 v 12:20 PM
paprikas007 je offline   Profil uživatele paprikas007   Find more posts by paprikas007   Foto galerie člena paprikas007   Click here to Send paprikas007 a Private Message   Add paprikas007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:16 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7235800 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív