Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Jak bezpečně objednat semena ze seed banky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

O.T. Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od ricosto25
ano .... myslim si ze to berou podle mest nebo abecedy lol ...nevim myslim ze to je uz zbitecny presadi do lesa mohou mit fota nebo video ale presadim ...


Ano naše Policie v tomto směru,patří ke světovým špičkám.
Vytypovaný Growshop,dodává informace a Policie již ví.
Jestliže,sis objednal semínka na indoor ,tak domovní prohlídka.
No a jestliže sis objednal semínka na outdoor, nasazení dronu.

Old Post 01-05-2014 v 10:47 AM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyGun
Stálý Člen

Karma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 18

ricosto25:

Chlapče ty už to nekuř..

Old Post 01-05-2014 v 10:50 AM
TommyGun je offline   Profil uživatele TommyGun   Find more posts by TommyGun   Foto galerie člena TommyGun   Click here to Send TommyGun a Private Message   Add TommyGun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

Tak mi to nedalo a zavolal jsem znammu jestli nevi neco o me nebo moji adrese ...bylo mi receno az jse zbavim vsech kity a dukazu ...v nejblizi dobe muzu cekat nastevu mmm maj konopnou akci i pokud pestujete v malem mnostvy pockaj si jak to zacnete susit aby meli duvod obvinit vas stresneho cinu...tak mi to bylo receno ....

Old Post 01-05-2014 v 11:28 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od ricosto25
Tak mi to nedalo a zavolal jsem znammu jestli nevi neco o me nebo moji adrese ...bylo mi receno az jse zbavim vsech kity a dukazu ...v nejblizi dobe muzu cekat nastevu mmm maj konopnou akci i pokud pestujete v malem mnostvy pockaj si jak to zacnete susit aby meli duvod obvinit vas stresneho cinu...tak mi to bylo receno ....

Jo,a nechodil ten tvůj známy na stejnou školu jako ty?
Myslím na "zvláštní"!
Protože,jak ty przníš češtinu, to je běs!

Old Post 01-05-2014 v 11:46 AM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21

Co tu resis cestinu nebavim se tady o spisovnosti ...mimochodem.. běs co to je za slovo? nemi ani ve slovniku myslel si děs?... ...tak si nech toho urazeni chytraku taky na tebe dojde neboj rusim ucet bejt vama nezalozuju tady foto dokumentaci vsechny data se schromazduji proti vam....cus.... gl

Old Post 01-05-2014 v 12:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

Příspěvek č. 22

Slovo "běs"od slova"běsnit"
Neřeším tvou spisovnost,si to po sobě přečti,vole!

Old Post 01-05-2014 v 12:40 PM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:09 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4077590 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív