Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Pach mladých kytek
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
kamil
Stálý Člen

Karma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 294  

Příspěvek č. 17

zdravim
něco voní, něco ne. Mně momentálně báječně voní WW, ale třeba Joch Horror nevoní vůbec.

Old Post 04-06-2004 v 19:37 PM
kamil je offline   Profil uživatele kamil   Find more posts by kamil   Foto galerie člena kamil   Click here to Send kamil a Private Message   Add kamil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Avron
Stálý Člen

Karma uživatele Avron - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 113  

Obecné rostlinka Příspěvek č. 18

MNe taky bezvadne voni ma asi 4 poscchodi a vonia supr tešim se na sklizen.

Old Post 06-06-2004 v 11:59 AM
Avron je offline   Profil uživatele Avron   Find more posts by Avron   Foto galerie člena Avron   Click here to Send Avron a Private Message   Add Avron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Strampl
Stálý Člen

Karma uživatele Strampl - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 19

Jo jo kdyz kytka krásně voní uz od mala je to slastny pocit. Me treba voni po kavě takze by to mohl byt slusny modilek. JO minuly rok sem mel kytky a ty mi vonely taky po rajcatech nebyl to zadny model vrah ale zhulovalo to obstojne. Byly to 2,5 metrove kytky a palic jak nasrano

Old Post 08-06-2004 v 12:02 PM
Strampl je offline   Profil uživatele Strampl   Find more posts by Strampl   Foto galerie člena Strampl   Click here to Send Strampl a Private Message   Add Strampl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frank Krank
Stálý Člen

Karma uživatele Frank Krank - 79% PěstitelskáKarma uživatele Frank Krank - 79% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 119  

Obecné Příspěvek č. 20

Mam 10 rastlin z rovnakych semien rovnakej odrody,
ale zvlastne je,ze z 10 mi vonia pachnu iba 2,
neviem ci to je zle znamenie,ale vobec tomu nerozumiem,
ze by zvysne rastliny boli samci ?

ohne Risiko,kein Spass

Old Post 27-06-2004 v 16:14 PM
Frank Krank je offline   Profil uživatele Frank Krank   Find more posts by Frank Krank   Foto galerie člena Frank Krank   Click here to Send Frank Krank a Private Message   Add Frank Krank to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robos
Sherlock

Karma uživatele robos - 47% PěstitelskáKarma uživatele robos - 47% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 569  

Příspěvek č. 21

2 Frank Krank:

no to snad nie, 8 samcov...

mam 20, ale rozumu na 15. Kto ma nieco, proti 20 rocnym, nech si pojebe rit...

Old Post 27-06-2004 v 18:17 PM
robos je offline   Profil uživatele robos   Find more posts by robos   Foto galerie člena robos   Click here to Send robos a Private Message   Add robos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stenly
Nový Člen

Karma uživatele Stenly - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 22

Mě už to taky krásně voní už se holka začíná ,,tvarovat"!

Old Post 30-06-2004 v 23:25 PM
Stenly je offline   Profil uživatele Stenly   Find more posts by Stenly   Foto galerie člena Stenly   Click here to Send Stenly a Private Message   Add Stenly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
buTeKK
Nový Člen

Karma uživatele buTeKK - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 2  

Palec dolů Příspěvek č. 23

hmmm....mel sem doma kytku,seminko bylo od nakeho ridice kamionu,pry naka morda.
do hliny sem pridal vapenec,kytka rostla pomalu patra blizko u sebe a jak mela tak 15-20cm začala pekne smrdet.........cekal sem na květ..............a byl to samec(asi hodně vapence)

Old Post 04-07-2004 v 11:02 AM
buTeKK je offline   Profil uživatele buTeKK   Find more posts by buTeKK   Foto galerie člena buTeKK     Add buTeKK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aaaaa
Stálý Člen

Karma uživatele aaaaa - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 24

kámo mám zasazeného mazara a sou uplně mladoučké ale dou cítit tak že by ses s toho posral!!!

Old Post 06-07-2004 v 23:25 PM
aaaaa je offline   Profil uživatele aaaaa   Find more posts by aaaaa   Foto galerie člena aaaaa   Click here to Send aaaaa a Private Message   Add aaaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kash
Stálý Člen

Karma uživatele Kash - 16% PěstitelskáKarma uživatele Kash - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 91 

Příspěvek č. 25

2aaaaa:
v tom pripade by si mel prijet ke me a pricichnout k WW dost kruty ...

Old Post 07-07-2004 v 00:46 AM
Kash je offline   Profil uživatele Kash   Find more posts by Kash   Foto galerie člena Kash   Click here to Send Kash a Private Message   Add Kash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bamboo
Stálý Člen

Karma uživatele Bamboo - 76% PěstitelskáKarma uživatele Bamboo - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 26

ty jo tenhle thread mi pripada jak orgie panu s velkymi nosy
krome par prispevku je to tady samy ooo to je vune, me to krasne voni, s ty vune by se jeden posr.. tak si uvedomte co pisete omg
2 felipe: myslim ze je to uplne normalni ze kytky voni kdyz k nim pricichnes dokonce i technoka voni kdyz si prejedes prstem ke stonku ( vim to rostlo mi to doma ) robosi nemyslim si ze kdyz kytka nevoni bdue z ni samec me tedka uz kvetou vsechny a samci vonej 2x vic jak samice

heRr jÜrgEn

Naposledy upravil Bamboo 08-07-2004 v 06:20 AM

Old Post 08-07-2004 v 06:15 AM
Bamboo je offline   Profil uživatele Bamboo   Find more posts by Bamboo   Foto galerie člena Bamboo   Click here to Send Bamboo a Private Message   Add Bamboo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
puss
Nový Člen

Karma uživatele puss - 28% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 27

to bude dobry vzorek,dyz sem dostal naky no name,tak malo,ale ted.....svjet se toci s nadhernou vuni

Old Post 08-07-2004 v 14:48 PM
puss je offline   Profil uživatele puss   Find more posts by puss   Foto galerie člena puss   Click here to Send puss a Private Message   Add puss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
duffer
Nový Člen

Karma uživatele duffer - 47% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 28

ja je teda cejtim hned jak pridu na zahradu

Old Post 14-07-2004 v 16:31 PM
duffer je offline   Profil uživatele duffer   Find more posts by duffer   Foto galerie člena duffer   Click here to Send duffer a Private Message   Add duffer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Upozornění HELP snad tu xD Příspěvek č. 29

Emilo265 1.LOL ve foliovníku mít 40 kytek to máš ty zemědělský co maj 100 metrů ne.....
2. 40 nevím jak moc to bude cítít ale myslím že hodně například mě minulej out nevoněl skoro vůbec a to jsem jich měl 10.... ale kámoš měl zase 2 kytky a šlo to citit na 50 metrů takže nevím no.... ale rozhodně 40 kytek půjde cítit aspon trošku......

Old Post 02-09-2008 v 16:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Caffe_23
Stálý Člen

Karma uživatele Caffe_23 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 37 

Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od aaaaa
kámo mám zasazeného mazara a sou uplně mladoučké ale dou cítit tak že by ses s toho posral!!!


Mám taktiež mazara také malé pipíky asi 15 cm a keď som si k tomu pričuchol jak keby som otvoril pytel a všturil tam nos neskutočná vôňa. Myslím že to značí kvalitný skúr

Old Post 07-07-2016 v 20:04 PM
Caffe_23 je offline   Profil uživatele Caffe_23   Find more posts by Caffe_23   Foto galerie člena Caffe_23   Click here to Send Caffe_23 a Private Message   Add Caffe_23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Basteleeeero
Stálý Člen

Karma uživatele Basteleeeero - 76% PěstitelskáKarma uživatele Basteleeeero - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 31

citace:
Původní příspěvek od Caffe_23


Mám taktiež mazara také malé pipíky asi 15 cm a keď som si k tomu pričuchol jak keby som otvoril pytel a všturil tam nos neskutočná vôňa. Myslím že to značí kvalitný skúr


Reagoval si na PRESNE 12 rokov stary prispevok .

Old Post 08-07-2016 v 10:19 AM
Basteleeeero je offline   Profil uživatele Basteleeeero   Find more posts by Basteleeeero   Foto galerie člena Basteleeeero   Click here to Send Basteleeeero a Private Message   Add Basteleeeero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SW0p
Nový Člen

Karma uživatele SW0p - 86% PěstitelskáKarma uživatele SW0p - 86% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 15 

Příspěvek č. 32

..

Naposledy upravil SW0p 08-09-2016 v 06:38 AM

Old Post 06-09-2016 v 13:46 PM
SW0p je offline   Profil uživatele SW0p   Find more posts by SW0p   Foto galerie člena SW0p   Click here to Send SW0p a Private Message   Add SW0p to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:57 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9212550 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív